Horoskop na listopad 2022 - miłość i praca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki listopad czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Skorpiona czy Ryb. Co czeka w miłości Bliźnięta, Lwy czy Koziorożce? Sprawdź horoskop miesięczny na listopad 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop na listopad 2022 - Baran

 • Listopad zacznie się dla Baranów zdarzeniami, do których powinny podejść z dystansem. Niektóre problemy okażą się bowiem niewarte nerwów. Dotyczy to głównie pracy, w której sytuacja ustabilizuje się jeszcze przed nowym rokiem, dlatego nie podejmujcie żadnych nieprzemyślanych decyzji. Osoby w związkach będą cieszyły się bardzo dobrymi chwilami z partnerem. Single natomiast mogą odczuwać pustkę, dlatego zastanówcie się nad wolontariatem i pomaganiem innym. 

Horoskop na listopad 2022 - Byk

 • Byki powinny uważać w tym miesiącu, ponieważ są bardziej skłonne do popadania w nałogi czy podejmowania decyzji, które nie będą dobre dla waszego zdrowia. W tej kwestii radźcie się lekarza lub rodziny. Szybkie tempo może wpływać na wasze relacje, dlatego pamiętajcie - praca nie jest najważniejsza. Koniecznie znajdźcie czas na to, by przebywać z bliskimi wam ludźmi. W sprawach zawodowych wszystko idzie dobrze, chociaż macie zdecydowanie za dużo obowiązków. 

ozdoby z papieru na HalloweenJak można udekorować pokój na Halloween? Proste ozdoby i dekoracje

Horoskop na listopad 2022 - Bliźnięta

 • Listopad okaże się dla Bliźniąt łaskawy, ale nie wydarzy się też nic przełomowego. W spokoju możecie realizować więc swoje plany. W najważniejszych dla was strefach życia możecie liczyć na coraz większe sukcesy. Single będą miały okazję poznać swoją drugą połówkę, a osoby w związkach mogą liczyć na spełnienie w relacji. W pracy pojawią się zazdrośnicy, którzy nieudolnie będą próbowali wam przeszkodzić.

Horoskop na listopad 2022 - Rak

 • Raki mogą być w listopadzie rozkojarzone. Dlatego, by nie wypaść z rytmu, powinny przygotować plan działania na koniec 2022 roku. Taki zapis, w którym będziecie odhaczać punkt po punkcie, zmotywuje was do tego, by nie porzucać swoich marzeń. Powinniście też słuchać się głosu serca - czy to w kwestiach związanych ze zmianą pracy czy zmianą partnera. Wasze uczucia doskonale wam podpowiadają, czego wam brakuje do szczęścia. Czas ich posłuchać.

Horoskop na listopad 2022 - Lew

 • Lwy w nowy miesiąc wejdą z dobrym nastrojem. Pełna nadziei aura, otwartość i ugodowość sprawią, że otworzą się przed wami nowe ścieżki kariery. Dlatego też bądźcie aktywni - szukajcie nowych rozwiązań, poznawajcie nowych ludzi lub poświęćcie więcej czasu na swoje hobby. Zmiana zawodu, nawet kosmetyczna, doda wam dużo pozytywnej energii. Optymizm przelejecie także na swój związek. Jeśli jesteście singlami, to poświęcicie czas na poznawanie samego siebie - nie będzie to czas zmarnowany.

Horoskop na listopad 2022 - Panna

 • Panny mogą być w listopadzie bardziej poddenerwowane, dlatego też powinny uważać na słowa. Możecie być bowiem bardziej roszczeniowi, co będzie prowadziło do kłótni w pracy lub domu. W tym miesiącu powinniście więc popracować nad emocjami. Wasze zachowanie jest bowiem odzwierciedleniem niepokoju lub problemów wewnętrznych - nie wyżywajcie się więc na osobach, które nie są powodem waszego smutku lub złości.  

Horoskop tygodniowy - zdjęcie ilustracyjneHoroskop tygodniowy: 31 października - 6 listopada

Horoskop na listopad 2022 - Waga

 • Dla Wag najważniejsza w listopadzie będzie miłość. Osoby w związkach mogą podejmować ważne decyzje dotyczące przyszłości. Dotyczy to także singli, które na poważnie zaczną szukać osoby, która stworzy z nimi związek. Wasze zaangażowanie na pewno się opłaci. W sprawach zawodowych macie świetne pomysły, ale wasza głowa będzie skupiona na uczuciach. Nie mówcie o swoich pomysłach nikomu, bo ktoś może je od was skopiować.

Horoskop na listopad 2022 - Skorpion

 • Nie dla każdego Skorpiona miesiąc zacznie się dobrze. Stres i niepokój będą głównym przeciwnikiem, z którym przyjdzie Wam się zmierzyć. W skrajnych przypadkach może dojść do sytuacji, że zaniedbacie swoje obowiązki i będziecie je nadganiać pod koniec roku. Skorpiony powinny się sobie przyjrzeć i zaopiekować się swoimi uczuciami. One dają wam dużo odpowiedzi na to, jak powinna wyglądać wasza praca czy związek. Skoro jesteście źli i smutni, to nie jest on taki, jakiego pragnęliście.

Horoskop na listopad 2022 - Strzelec

 • Strzelce będą skupione na swoim rozwoju, a taka energia sprawi, że będziecie przyciągać sprzyjające wam osoby. Poznacie kogoś, kto pokaże wam nową drogę kariery. Może być ona zupełnie inna od zawodu, który teraz wykonujecie. W miłości pojawi się nadzieja na to, że wszystko ułoży się tak, jak tego pragniecie. Osoby w związkach mogą liczyć na pewne propozycje, a single poznają kogoś w dość nieoczekiwanych okolicznościach.

Horoskop na listopad 2022 - Koziorożce

 • Listopad będzie ważny dla Koziorożców zwłaszcza pod kątem zawodowym. Czekają was spotkania z wpływowymi osobami, które zdecydowanie przyspieszą rozwój waszej kariery. Musicie się jednak wykazać i być pełni skupienia, żeby nie popełnić żadnych błędów, mających wpływa na wasz wizerunek. W związkach będzie spokojnie, jednak dla was nieco za nudno. Single skupią się natomiast na pracy i znajomych - jest wam dobrze tak, jak jest.

Horoskop na listopad 2022 - Wodnik

 • Bez dyscypliny ten miesiąc nie będzie zbyt dobry dla Wodników. Musicie sami znaleźć sposób na to, jak zmobilizować się do działania. W przeciwnym razie zaczniecie zwracać na siebie uwagę szefa i to w negatywnym kontekście. Zrozumcie, że nikt nie wykona za was waszych obowiązków. W związku zbyt wiele spraw zrzucacie na barki partnera. Zastanówcie się, czy to sprawiedliwe zachowanie.

Horoskop na listopad 2022 - Ryby

 • Dla Ryb listopad będzie korzystny. W pracy pojawią się nowe wyzwania i szanse na awans. Postarajcie się więc angażować w nowe zadania i pokazać wasze kierownicze lub organizacyjne umiejętności. W sprawach prywatnych sytuacja wreszcie będzie stabilna. Wasze relacje ulegną poprawie. Single powinny natomiast otworzyć się na innych, ponieważ wasze zdolności komunikacyjne są na wysokim poziomie.
Więcej o: