Horoskop dzienny - piątek 28 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 28 października. Co przyniesie los Rakom, a co Skorpionom w ostatnie dni miesiąca? Nie czekaj, znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, jaki czeka Cię dzień!

Horoskop dzienny - Baran

Barany poczują, że piątek to dobry dzień na nadrabianie zaległości zawodowych i będą miały rację. Zechcecie pokazać się wszystkim z jak najlepszej strony, a okazja ku temu pojawi się szybciej, niż wam się wydaje. Nie przechwalajcie się zbytnio swoimi możliwościami, bo skończy się nawałem obowiązków i mnóstwem nadgodzin.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka czeka spokojny i miły dzień. Choć poranek nie będzie najłatwiejszy, zza chmur szybko wyjdzie słońce. Praca nie sprawi większego problemu, a po południu oddacie się słodkiemu lenistwu. Nie miejcie wyrzutów sumienia - każdy potrzebuje odpoczynku!

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś chciały zyskać uznanie bliskich im osób. Z tego powodu od rana będą im nadskakiwać i spełniać każdą zachciankę. Nie dajcie sobie wejść na głowę i pamiętajcie, że miłości nie da się kupić.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Rakami nieco męczący i ważny dzień. Nie rezygnujcie dziś zbyt pochopnie ze swoich praw i przywilejów. Walczcie o siebie i pokażcie innym, że znacie swoją wartość. Dzięki uporowi i cierpliwości załatwicie ważną sprawę.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy, jak zwykle, myślą tylko o pieniądzach. Po raz kolejny przeliczycie budżet i poszukacie oszczędności, a nawet poszukacie dodatkowego źródła dochodu. Nie dajcie się zwariować, bo zrazicie do siebie inne osoby. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny od rana rzucą się w wir obowiązków. I choć marzy im się odpoczynek, dzielnie stawią czoła wyzwaniom kolejnego dnia. A po pracy? Pora spakować walizkę i ruszyć na małą wycieczkę

horoskop - zdjęcie ilustracyjneHoroskop na długi weekend 20 października - 1 listopada [wszystkie znaki]

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zaskoczą dziś otoczenie swoim niecodziennym zachowaniem. Będziecie dziś niepokorni wobec wszystkich i wszystkiego, nie będziecie przestrzegać żadnych reguł. Uważajcie, wchodzenie w burzliwe dyskusje z innymi może dziś skończyć się sporym nieporozumieniem. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Przed Skorpionami dzień pełen nerwów. Ktoś będzie próbował was wykorzystać, pilnujcie, by nie dać im tej szansy. Ktoś być może powierzy wam sekret, nie wygadajcie się przed innymi, bo zaufacie zaufanie ważnej osoby. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce poczują dziś przypływ sił i optymizmu. W sprawach zawodowych czeka was spora niespodzianka, być może nawet nieoczekiwana propozycja. Nie cieszcie się jednak zbyt wcześnie, nic nie jest jeszcze 100-procentowo pewne. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca poczują się dziś zmęczone codziennymi obowiązkami. Zatęsknicie za spontanicznymi zrywami młodości i rozpłyniecie się we wspomnieniach. Nie podejmujcie dziś ryzykownych przedsięwzięć, nie będziecie na to wystarczająco skupieni. 

Wymiana opon (zdjęcie ilustracyjne)Czy wymiana opon zimowych jest obowiązkowa? Co grozi za ich niezmienienie?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki nie będą dziś w stanie zdecydować, czego w ogóle chcą od życia i otaczających im osób, czym tylko zdenerwują innych. Skupcie się na ważnych sprawach, zamiast tracić czas na bezsensowne dywagacje. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby nie dadzą się dziś namówić na ryzykowne inwestycje czy przedsięwzięcia i słusznie. Duże decyzje zostawcie na inny dzień, dziś w waszych głowach będzie tylko weekend. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: