Horoskop na długi weekend 29 października - 1 listopada. [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na długi weekend 29 października - 1 listopada. Wiele osób czeka kilka dni z dala od zawodowych obowiązków. Co przyniesie długi weekend Pannie? Czy Baran utrzyma dobrą passę? Czy Strzelcowi uda się przezwyciężyć zły nastrój? Znajdź swój znak i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop na weekend - Baran

Baran wreszcie cieszy się dobrą passą. W długi weekend dobry humor nie będzie go opuszczać. Kolejne sukcesy w pracy warto uczcić w gronie najbliższych - zaplanuj wspólną celebrację. Dodatkowe dni wolne dadzą też czas na relaks, za którym od dawna tęsknisz. Zamiast cały dzień oglądać Netfliksa, zrób dla siebie coś dobrego - przygotuj zdrowy posiłek lub idź na spacer.

Horoskop na weekend - Byk

Byk ostatnio się przepracował. Długi weekend da mu wreszcie czas na wytchnienie, jednak zapomnienie o zobowiązaniach zawodowych wymagać będzie trochę pracy. Postaraj się spędzić więcej czasu z bliskimi, oni pozwolą skupić się na tym, co tu i teraz.

Horoskop na weekend - Bliźnięta

U Bliźniąt sporo się dzieje. Ostatnio jesienna auta wprawia osoby spod tego znaku w nie najlepszy nastrój. Weekend przyniesie poprawę. Czas spędzony u boku najbliższej osoby da sporo ukojenia, pamiętaj jednak także o przyjaciołach - wygospodaruj chociaż kilka godzin na spotkanie z koleżanką. Ona może teraz potrzebować wsparcia.

Horoskop na weekend - Rak

Rak nie przepada za rodzinnymi zlotami, tymczasem weekend będzie w nie obfitować. Na szczęście tym razem obejdzie się bez niepotrzebnego napięcia. Podczas kilku wolnych dni znajdź czas na regenerację na łonie natury.

Zobacz wideo Ciastka na Halloween - pyszne i przerażające!

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop na weekend - Lew

Lew poszukuje w życiu więcej namiętności, tymczasem w długi weekend czeka go trochę nudy. To zaczyna być frustrujące, ale pamiętaj, że to od ciebie zależy, jak będziesz spędzać czas w swoim towarzystwie. Może to dobra okazja, żeby rozwinąć zapomnianą na dłuższy czas pasję?

Horoskop na weekend - Panna

Panna przed długim weekendem robiła wszystko, żeby podomykać wiszące nad nią projekty. Teraz może odpocząć, ale duże wyczerpanie da się we znaki. Zamiast zmuszać się do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozwól sobie na drzemkę i trochę lenistwa. Twój organizm tego potrzebuje. Ktoś bliski zadba o to, żeby ten czas był dla ciebie komfortowy, jeśli tylko na to pozwolisz.

Wymiana opon (zdjęcie ilustracyjne) Czy wymiana opon zimowych jest obowiązkowa? Co grozi za ich niezmienienie?

Horoskop na weekend - Waga

Waga niespecjalnie czekała na ten długi weekend. Ostatnio w jej życiu niewiele się dzieje. W długi weekend na horyzoncie pojawi się nowa znajomość, która może to zmienić. Nie angażuj się jednak za bardzo, daj sobie czas, żeby nie pogubić się we własnych emocjach.

Horoskop na weekend - Skorpion

Skorpion na długi weekend jest perfekcyjnie przygotowany. Na każdy dzień zrobił harmonogram, jednak tym razem nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Miej w sobie trochę elastyczności i przestrzeń na spontaniczność. Nie obwiniaj osób w twoim otoczeniu, że nie działają jak w zegarku. Postaraj się rozluźnić.

Horoskop na weekend - Strzelec

Strzelec popadł ostatnio w gorszy nastrój i nie ma pomysłu, jak sobie z tym poradzić. Na szczęście w długi weekend spotkanie z dawno niewidzianymi bliskimi nieco poprawi mu humor. Nie bój się dzielić z nimi swoimi trudnościami. To przyniesie odrobinę ulgi.

Horoskop na weekend - Koziorożec

U Koziorożca weekend zapowiada się intensywnie. Będzie sporo się działo - spotkanie z rodziną, wizyta w innym mieście, wieczór z przyjaciółmi - grafik na najbliższe dni aż kipi od aktywności. To może być trochę wyczerpujące, dlatego znajdź też chwilę na czas z ulubioną książką.

Cmentarz w Łodzi - zdjęcie ilustracyjne Czy 2 listopada to dzień wolny od pracy i szkoły?

Horoskop na weekend - Wodnik

Wodnik w weekend będzie się cieszyć dobrą pogodą. Być może uda się wybrać na dawno planowaną wycieczkę rowerową? W życiu uczuciowym wszystko układa się dobrze, więc pozostaje się tylko tym cieszyć.

Horoskop na weekend - Ryby

Ryby długi weekend spędzą na rozłące z bliską osobą. Niestety, nie możesz być w dwóch miejscach naraz, mimo że często tego chciałoby twoje serce. Żeby poradzić sobie z tęsknotą, staraj się osadzić w rzeczywistości, która cię otacza. Skorzystaj z czasu z osobami, które cię teraz otaczają i popracuj nad relacjami z nimi.

Więcej horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

************

Więcej o: