Black Week 2022 - kiedy będzie? Przed nami czas największych okazji cenowych

Black Week cieszy się coraz większym powodzeniem w Polsce. Przez kilka dni w sklepach pojawiają się prawdziwe okazje - ceny są wtedy znacznie mniejsze. Black Week rozpoczyna popularny Black Friday. Kiedy dokładnie wypada weekend największych przecen?

Black Friday jest zapowiedzią weekendu pełnego zniżek. To czas zakupowego szaleństwa związanego ze świętami Bożego Narodzenia. Ten zwyczaj dotarł do nas z USA i wygląda na to, że wielu osobom przypadł do gustu i chętnie uczęszczają do sklepu w tym okresie.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Black Friday. Święto amerykańskiego konsumpcjonizmu?

Black Weekend 2022. Kiedy wypada Black Weekend i Black Friday?

Tegoroczny Black Week rozpocznie się od Black Friday, który w tym roku przypada 25 listopada. W Stanach Zjednoczonych zawsze jest obchodzony tego samego dnia, czyli w dzień po Święcie Dziękczynienia. Cały Black Week potrwa więc od 25 do 27 listopada. W tych dniach zarówno w sklepach stacjnarnych jak i internetowych możemy liczyć na wielkie okazje cenowe, promocje mogą sięgać nawet 70 proc.

Black Weekend 2022 - co można kupić?

Wiele sklepów decyduje się na organizację wyjątkowych wyprzedaży podczas Black Weekendu. Wtedy też możemy skorzystać ze znacznych przecen kilka dni w roku. Podczas tego weekendu promocje pojawiają się w sklepach odzieżowych, drogeriach czy nieco większych, które oferują sprzęt RTV AGD. Wyprzedaże obejmują różne artykuły, możemy wtedy kupić kosmetyki, vouchery, a nawet bilety lotnicze. Coraz częściej na udział w Black Week decydują się również salony usługowe, np. fryzjerzy czy kosmetyczki. W tych dniach rabaty powinny być najwyższe w ciągu roku. Warto pamiętać, że wiele sklepów czy galerii handlowych wydłuża w tych dniach godziny otwarcia. Przed zakupami należy więc sprawdzić, czy mamy więcej czasu na szukanie odpowiednich dla nas promocji.

Więcej o: