Horoskop na weekend 21-23 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 21-23 października. Czego spodziewać się w tym czasie? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop weekendowy - Baran

To był intensywny tydzień, który mocno cię wyczerpał. Choć kolejny także szykuje się dość pracowicie, w ten weekend uda ci się prawdziwie wypocząć, poświęcić ważnym dla ciebie sprawom i skupić na własnych emocjach.

Horoskop weekendowy - Byk

Ostatnie dni nie były najłatwiejsze, ale udało ci się! Teraz możesz cieszyć się z sukcesu i dumnie patrzeć na osiągnięcia. Postaraj się jednak nieco oderwać myśli od obowiązków - nawet, jeśli sprawiają ci one radość, to pamiętaj, by nie zaniedbywać także innych obszarów życia.

Zobacz wideo Jesień to czas przetworów z pigwy! Dzięki niej wyleczymy kaszel i zgagę

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

O ile w ubiegły weekend udało ci się nieco poleniuchować, o tyle ten okaże się być nieco intensywny. Jest kilka zaległych spraw, na które brakowało ci czasu w tygodniu, czas jednak goni, a deadline'y zbliżają się nieubłaganie. Poświęć więc chociaż jeden dzień, by podomykać sprawy i w kolejny tydzień wejść ze spokojem ducha.

Horoskop weekendowy - Rak

To będą raczej spokojne dni. Nie wydarzy się nic przełomowego. Uda ci się w końcu spędzić nieco czasu z najbliższymi i wymienić informacjami o waszej bieżącej sytuacji. Może się okazać, że niektórzy potrzebują twojego wsparcia. Zrób, co w twojej mocy.

Horoskop weekendowy - Lew

Ten weekend okaże się dużo bardziej pomyślny od poprzedniego. Szczęście będzie ci dopisywać! Możesz postawić na sprawy, na które do tej pory brakowało ci odwagi - powinny potoczyć się po twojej myśli.

Horoskop weekendowy - Panna

Po energicznym ubiegłym weekendzie ten okaże się być nie co spokojniejszy. Tym razem bardziej skupisz się na swoich sprawach i oddasz samotnemu wypoczynkowi. Takie dni także są czasem istotne. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Ferie zimowe - zdjęcie ilustracyjneKiedy ferie zimowe 2023? Przedstawiamy plan dla wszystkich województw

Horoskop weekendowy - Waga

Ostatnie dni mogły być dla ciebie nieco pechowe, los jednak teraz wszystko ci wynagrodzi. Na twoim horyzoncie pojawi się kilka obiecujących projektów, które przyniosą ci także dużo radości. Do tego możesz liczyć, że pewna osoba bardzo pozytywnie cię zaskoczy...

Horoskop weekendowy - Skorpion

Jak czujesz się z ostatnimi wydarzeniami? Dobrze się nad tym zastanów, bo w najbliższej przyszłości może przyjść podjąć ci istotną decyzję, a wówczas na zastanowienia nie będziesz mieć wiele czasu.

Horoskop weekendowy - Strzelec

Ostatnie wydarzenia mocno dały ci do myślenia. Mimo wszystko z pewnymi kwestiami nadal nie jest łatwo ci się pogodzić. Poświęć te wolne dni na przeanalizowanie ostatnich wydarzeń, skup się na własnych odczuciach i postaraj się wyciągnąć z tego wszystkiego lekcję.

Horoskop weekendowy - Koziorożec

Możliwe, że będzie męczyć cię drobny niepokój w związku z nagromadzeniem nierozwiązanych spraw. Postaraj się nieco uporządkować chociaż najistotniejsze z nich, a na przyszłość niedopuszczań do takich zaległości.

Babcia zgłosiła zaginięcie wnuczki, czterolatka ukrywała się za zasłonąBabcia zgłosiła zaginięcie 4-letniej wnuczki. Dziecko chowało się za zasłoną

Horoskop weekendowy - Wodnik

Spotkasz się z bliską osobą, która wyjawi ci pewne dość szokujące dla ciebie informacje. Bądź dla niej dobrym wsparciem, okaż zrozumienie, ale także służ radą - choć nie narzucaj w tym swoich poglądów.

Horoskop weekendowy - Ryby

To będą owocne dni pod względem finansowym. Uda ci się fajnie zainwestować nieduże pieniądze, a także wpaść na bardzo obiecujący pomysł. Przemyśl go dobrze, a jeśli w przyszłym tygodniu nadal będziesz uważać, że to dobry pomysł, przejdź do realizacji. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: