Horoskop tygodniowy: 17-23 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień od 17 do 23 października dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie wam los w najbliższych dniach? Oto, na co możecie liczyć w najbliższym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Baran

To może nie być najłatwiejszy okres dla Baranów. Staniecie się rozdrażnione i łatwo będzie wyprowadzić was z równowagi. Kilka trudniejszych momentów może nałożyć się naraz, co będzie dość frustrujące. Nie zniechęcajcie się jednak, wiele wskazuje na to, że sprawy ulegną poprawie w drugiej połowie tygodnia.

Zobacz wideo Pomarańczowa shakshuka (dyniowa)

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki zawrą w najbliższych dniach dość wymagającą znajomość. Zastanówcie się, czy aby na pewno spełnia ona wasze oczekiwania. Czasem możecie odnosić wrażenie, że nie wiecie, jak wybrnąć z pewnych sytuacji. Warto wtedy zatrzymać się i przeanalizować wszystkie plusy i minusy możliwych opcji. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

To będzie pracowity tydzień dla Bliźniąt. Możecie liczyć na osiągnięcie sukcesu, jednak przepłacicie to dużym zmęczeniem. Pamiętajcie o regularnym odpoczynku i zbalansowanym trybie życia. To także dobry okres na zaplanowanie dłuższego wypoczynku - możecie liczyć, że wpadną wam w oko dobre oferty.

Więcej podobnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki w ostatnim czasie zaniedbują bliskie sobie osoby. To wszystko przez nadmiar obowiązków, jednak pewne osoby mogą zacząć tracić cierpliwość. Postarajcie się przeznaczyć trochę czasu w połowie tygodnia na pewną ważną, odkładaną od dłuższego już czasu, rozmowę. Naprawdę nie warto dłużej zwlekać.

Ferie zimowe 2023 - kiedy się rozpoczną?Kiedy ferie 2023? Oto kalendarz przerwy zimowej z podziałem na województwa

Horoskop tygodniowy - Lew

To będzie pomyślny czas dla Lwów - szczególnie pod kątem finansowym. Możecie liczyć, że na horyzoncie pojawi się pewna dodatkowa gotówka - premia w pracy? A może wygrana? To okaże się już niedługo, bądźcie cierpliwe. Pamiętajcie jednak, by nie wydawać całej kwoty od razu

Horoskop tygodniowy - Panna

To będzie spokojny okres dla Panien. W końcu uda im się spędzić nieco czasu w rodzinnym gronie, poplotkować i zrelaksować się, jak nie było wam dane od dłuższego czasu. Uważajcie jednak, by zbytnio się nie rozleniwić. Końcówka miesiąca może okazać się wymagająca. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi w tym tygodniu nieco sobie nagrabią. Pewna osoba, której cierpliwość nadwyrężałyście już od dłuższego czasu, w końcu może się zbuntować i przestać godzić na wasze zachowanie. Popracujcie trochę nad swoim zachowaniem.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W życiu Skorpionów wiele może się zmienić w ciągu tygodnia. Będzie to jeden z bardziej przełomowych okresów w tym roku - miejcie swoje oczy i uszy szeroko otwarte, by aby na pewno nie przegapić żadnej okazji. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelce mogą poczuć się nieco samotne w tym tygodniu. Będzie wam doskwierać zmęczenie codziennością i lekka frustracja. Zapragniecie zmienić swoje życie, ale uważajcie na wprowadzanie zbyt radykalnych zmian.

Wszystkich Świętych 2022 - zdjęcie ilustracyjnePogoda na Wszystkich Świętych. Czy 1 listopada zmarzniemy na cmentarzu?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

To będzie ważny czas dla Koziorożców. Uda im się skupić na sobie i własnym rozwoju. Możliwe, że odkryjecie w sobie talenty i marzenia, z których do tej pory nie zdawaliście sobie nawet sprawy. Wykorzystajcie to!

Horoskop tygodniowy - Wodnik

To będzie przełomowy okres w życiu zawodowym Wodników. Wiele może zmienić się w tak krótkim czasie - uważajcie jednak, nie wszystkie zmiany będą zmierzały w interesującym was kierunku. Przy zachowaniu czujności, może udać wam się wpłynąć na pewne kwestie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To będzie niełatwy okres dla Ryb. Możecie poczuć się niezrozumiane, a nawet odepchnięte. Uważajcie jednak, by w złości lub smutku nie powiedzieć pewnych rzeczy, których pożałujecie. Pamiętajcie, że nie jesteście same, nawet jeśli czasem niektórzy was zawodzą.

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: