Horoskop dzienny - czwartek 13 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 13 października. Co wydarzy się w życiu Bliźniąt, a co spotka Skorpiona? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki będzie twój dzień, koniecznie sprawdź nasz horoskop!

Najnowsze wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Horoskop dzienny - Baran

Jedno z twoich największych marzeń może się wreszcie spełnić. Mimo wcześniejszych przeszkód i niepewności, twoje niecierpliwe oczekiwanie zostanie wynagrodzone.

Horoskop dzienny - Byk

Byki chcą zmian, ale chcą też, żeby przyszły one same - bez wysiłku. Tej bierności przyglądają się ich drugie połówki i powoli tracą cierpliwość. Zatem Byku, albo zawalczysz o to, co dla ciebie ważne, albo czeka cię burza w związku.

Zmiana czasu - zdjęcie ilustracyjneKiedy zmiana czasu z letniego na zimowy? Śpimy dłużej, czy krócej?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czwartek trochę poszarga Bliźniętom nerwy. W pracy - małe trzęsienie ziemi, a w domu - dokazująca rodzina. Do tego okaże się, że pora nieco zacisnąć pasa i odłożyć oszczędności na niespodziewany, ale naprawdę konieczny zakup. Niestety spokój znajdą dopiero w piątek po południu.

Horoskop dzienny - Rak

Raki wybiorą się w krótką podróż, podczas której nawiążą nowe, interesujące znajomości. To może być początek długiej i pięknej przyjaźni.

Horoskop dzienny - Lew

Targają tobą wątpliwości, ale pamiętaj, by nie sądzić po pozorach, tylko dokładnie przyjrzeć się sprawie. Sięgnij też po opinię zaufanych przyjaciół. Z ich pomocą na pewno podejmiesz właściwą decyzję.

Horoskop dzienny - Panna

Przed Pannami czas pełen nowości i wyzwań. Zdecydują się podjąć odważną decyzję i postawią pierwsze kroki do osiągnięcia upragnionych celów. Nie muszą się martwić o finanse, bo pieniędzy w najbliższym czasie im nie zabraknie.

HalloweenKiedy wypada Halloween 2022? Skąd wzięła się jego nazwa?

Horoskop dzienny - Waga

Ciągle koncentrujesz się na pracy, zapominając o odpoczynku i zdrowiu. Zadbaj o siebie! Zyska na tym zarówno twoje życie prywatne, jak i zawodowe.

Horoskop dzienny - Skorpion

To bardzo pomyślny czas dla Skorpionów, które rozważają nowe inwestycje i wydatki. Już wkrótce czeka je poprawa sytuacji finansowej.

Horoskop dzienny - Strzelec

Pomyśl dziś o swoim wnętrzu i uporządkuj w głowie dręczące cię problemy. Czyjaś obecność sprawi, że poczujesz się kochany i ważny.

Zobacz wideo Przepis na cynamonowe róże z ciasta francuskiego

Horoskop dzienny - Koziorożec

Punktualność nie będzie dziś twoją mocną stroną. Nastaw dodatkowe budziki i przypomnienia, upewnij się też zawczasu, że po drodze na ważne spotkanie nie trafią ci się żadne przeszkody. Dziś szczególnie nie możesz pozwolić sobie na taką wpadkę.

Horoskop dzienny - Wodnik

Czwartek przyniesie ci kuszącą propozycję, ale będzie ona wymagała sporego nakładu pieniędzy. Przeanalizuj swój budżet i zastanów się dobrze, czy możesz pozwolić sobie na udział.

Horoskop dzienny - Ryby

W czwartek będziesz szukać kontaktu z ludźmi. Niestety twoi znajomi będą zbyt zajęci. Nie zamartwiaj się jednak, bo spotkasz nową osobę, która zechce poświęcić ci czas. Zaskoczy cię, jak wiele was łączy.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: