Horoskop na weekend 14-16 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 14-16 października. Czego spodziewać się w tym czasie? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop weekendowy - Baran

W końcu uda ci się rozwiązać wszystkie istotne sprawy, które od pewnego czasu spędzały ci sen z powiek. Poczujesz jednak duże zmęczenie, które utrudni ci dalsze funkcjonowanie. Koniecznie przeznacz teraz co najmniej kilka dni na prawdziwy odpoczynek - poczynając od weekendu.

Horoskop weekendowy - Byk

Widmo natłoku obowiązków majaczy na horyzoncie. Naciesz się więc ostatnimi chwilami oddechu - aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu powinien ci dobrze zrobić i pozwolić oderwać myśli od codzienności. 

Zobacz wideo Trening na brzuch i plecy, który zrobisz na siłowni

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

To będą spokojne, nieco leniwe dni. Nie miej poczucia, że cokolwiek musisz - to czas, który przeznacz tak, jak tego naprawdę potrzebujesz. Nie masz siły realizować planów - tym razem odpuść. To nie był lekki tydzień, należy ci się trochę odpoczynku. 

Horoskop weekendowy - Rak

To będą intensywne dwa dni. Możliwe, że w twoim życiu zdążą zajść duże zmiany. Niekoniecznie wszystkie ci się spodobają, ale dzięki temu zyskasz szansę, by lepiej poznać siebie i pewne osoby.

Horoskop weekendowy - Lew

Weekend może przynieść ci nieco pecha. Choć nie będą to żadne spektakularne porażki, mogą w jakimś stopni osłabić to twoje chęci do działania. Nie załamuj się jednak, los ma dla ciebie pewną niespodziankę.

Horoskop weekendowy - Panna

To będzie weekend pełen spotkań z bliskimi, nadrabiania kontaktów i wychodzenia z inicjatywą. Postaraj się działać spontanicznie, passa będzie po twojej stronie!

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop weekendowy - Waga

To mogą nie być najbardziej pomyślne dla ciebie dni. Lepiej nie rzucaj się na głęboką wodę, nie wchodź w niepewne interesy, nie podejmuj się zbyt ryzykownych przedsięwzięć. Ten stan rzeczy może trwać do połowy tygodnia.

Horoskop weekendowy - Skorpion

To będzie przełomowy okres dla twojego życia osobistego. Szczególnie ciekawie może zrobić się w sferze uczuciowej. Ale na razie oczekuj spokojnie na to, co przyniesie ci los.

Horoskop weekendowy - Strzelec

Pewna bliska ci osoba może mocno nadwyrężyć twoje zaufanie. Postaraj się na chłodno przyjrzeć sprawie. Może do tej pory pewne kwestie umykały twojej uwadze?

Horoskop weekendowy - Koziorożec

Pewna osoba rzuci w twoją stronę komentarzem, który może cię zaboleć. Postaraj się jednak nie roztrząsać tej sprawy i nie starać "odegrać" za zranione uczucia - zamiast tego lepiej szczerze porozmawiajcie o swoich odczuciach.

Horoskop weekendowy - Wodnik

To będzie czas prostego, bezstresowego leniuchowania. Odpoczniesz, jak dawno nie było ci dane. To dobry też czas, by zacząć rozważać plany urlopowe na pierwsze miesiące przyszłego roku. W oczy rzuci ci się świetna okazja.

Horoskop weekendowy - Ryby

Ostatnio czujesz pewien niepokój. Możliwe, że to wynik pewnych nierozwiązanych spraw, które ciągle nad tobą wiszą. Postaraj się ułożyć jakiś plan działania, który pozwoli ci nieco odetchnąć.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: