Horoskop dzienny - poniedziałek 10 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 10 października. Czy Baran poradzi sobie z wyzwaniami w pracy? Co dobrego czeka Pannę? Ryby powinny znaleźć więcej czasu dla siebie. Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co zapisano w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barana w poniedziałek czeka wiele wyzwań. Czy uda się im podołać? Wiele zależy od twojego podejścia. Staraj się radzić sobie z trudnościami z otwartą głową. Pamiętaj, że nawet dając z siebie wszystko, nie zawsze uda się osiągnąć wymarzone efekty. Jednak trud, który włożysz, w czekające cię zadania zostanie doceniony.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka na początku tygodnia czekają dobre wieści. Być może to ciekawa oferta pracy, albo telefon od dawno niewidzianej przyjaciółki? Najważniejsze, żeby radością podzielić się z bliskimi - wtedy sukces smakuje najlepiej.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta po intensywnym weekendzie wreszcie odsapną. Co prawda, czeka je sporo spraw do załatwienia, ale wszystko pójdzie jak z płatka. Wieczorem najlepszym towarzystwem będzie dobra książka i kubek ulubionej herbaty.

Horoskop dzienny - Rak

Rak po wielu zmianach wreszcie zaczyna się oswajać z nową rzeczywistością. To, co nowe, bardzo mu służy. W poniedziałek mogą się jednak pojawić pierwsze trudności. Nie panikuj! Każdemu zdarzają się potknięcia. Jeśli nie dasz rady rozwiązać problemów samodzielnie, poproś o wsparcie najbliższą osobę.

Horoskop dzienny - Lew

Serce Lwa tego dnia zabije mocniej. Co wywoła taką ekscytację? Może to być nowa osoba, którą zupełnie przypadkiem spotkasz, jest też szansa, że to relacja, w której jesteś od dłuższego, czasu wybuchnie nową namiętnością. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, praca poczeka.

Księżyc w pełniJuż niebawem Krwawy Księżyc, a wraz z nim Pełnia Myśliwych

Horoskop dzienny - Panna

Osoby spod znaku Panny w poniedziałek znajdą czas na relaks. Po poprzednim, intensywnym tygodniu wypoczynek zdecydowanie im się należy. Będzie czas nadrobić zaległe lektury, obejrzeć serial, albo wybrać się na spacer. Najlepiej w towarzystwie kogoś wyjątkowego.

Horoskop dzienny - Waga

Waga ostatnio jest nieco sfrustrowana. Chciałaby się rozwijać, jednak życie do tej pory rzucało jej kłody pod nogi. Na szczęście nowy tydzień przyniesie kolejną szansę. Może tym razem uda się zrobić krok do przodu? Nie pozwól, żeby wcześniejsze niepowodzenia odebrały ci odwagę.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion w kolejny tydzień wejdzie z dawką dodatkowej energii. Warto ją wykorzystać na rozwój w pracy. Zamiast działać solo, jak masz w zwyczaju, poszukaj wsparcia w swoim zespole. To może przynieść efekty, jakich się nie spodziewasz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec nieco ograniczył kontakty ze znajomymi, skupiając się bardziej na sobie. W poniedziałek poczuje jednak tęsknotę za towarzystwem przyjaciół. Zamiast na siłę skupiać się na kolejnych zadaniach, zorganizuj spontaniczne spotkanie. To dobrze zrobi wam wszystkim.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec wiedzie ostatnio spokojne, stabilne życie - tak jak lubi. Zaczyna mu jednak nieco brakować wrażeń. Żeby wybić się z rutyny, zaplanuj wyjście do kina lub na wystawę. Drobna odmiana nie zaburzy harmonii, którą tak sobie cenisz. Pozwoli jednak spojrzeć na rzeczywistość nieco szerzej.

Księżyc w pełniKrwawa pełnia pojawi się już w weekend. Skąd wzięła się nazwa?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik miał trudny weekend i nie znalazł czasu na wypoczynek. Niestety, w poniedziałek także nie uda mu się odespać. Trzeba będzie zacisnąć zęby, wypić hektolitry kawy i wziąć się do pracy. Na szczęście, już niedługo to wszystko się opłaci.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby ostatnio znów żyją w otoczeniu mnóstwa ludzi, brakuje im jednak przestrzeni na siebie. Lekarstwem na przebodźcowanie będzie długi, samotny spacer. Możesz nazbierać kasztanów, lub podziwiać zmieniające kolory liście. Zrób to, co sprawia ci przyjemność.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: