Horoskop dzienny - niedziela 9 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 9 października - dla wszystkich znaków zodiaku. Czego może się spodziewać Koziorożec, a czego Rak w siódmym dniu tygodnia? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby urodzone pod znakiem Barana muszą uzbroić się w cierpliwość. Bardzo szybko chcą rozpocząć nowe życie, jednak nie przyjdzie im to z dużą łatwością. Naszykuj plan i podejmij ważne decyzje. Nie informuj o nich nikogo.

Horoskop dzienny - Byk

Niedziela nie będzie dla ciebie łatwa, choć odpoczniesz od służbowych obowiązków. Głowę zajmą problemy rodzinne. Nie wdawaj się w zbędne dyskusje. Mogą one doprowadzić jedynie do konfliktu, a nie konsensusu. 

Zobacz wideo Czy jesteśmy gotowi na uderzenie asteroidy?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta skupią się na sobie. Będą energiczne i pewne siebie. Dobra passa nie potrwa jednak długo. Przygotuj się na rychły upadek i niepowodzenia w kwestiach, na których ci zależało. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka zasługują na odpoczynek. Niestety nie mogą sobie jeszcze na ten relaks pozwolić. Ciężka praca popłaca, zatem przygotuj się na to, że w końcu uda ci się osiągnąć upragniony cel.

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy, ale nie przesadzaj z ich wydawaniem. Internetowe zakupy mogą cię zgubić. Zacznij odkładać na lepsze jutro. W wolnej chwili umów się ze znajomymi. Ich rady okażą się cenne.

Księżyc w pełniKrwawa pełnia pojawi się już w weekend. Skąd wzięła się nazwa?

Horoskop dzienny - Panna

Jeśli nie umiesz rozwiązać problemu, który nie daje ci spać spokojnie, możesz odetchnąć z ulgą, bo już niebawem wszystkie sprawy się wyklarują. Skup się na drobnych pracach domowych i odpocznij od służbowych spraw.

Horoskop dzienny - Waga

Umów się z kimś nowym, a przyblakłymi znajomościami już się za bardzo nie przejmuj. Bliska ci osoba szykuje dla ciebie niespodziankę. Wywoła sporo uśmiechu na twojej twarzy. Zaczniesz doceniać to, co masz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona w niedzielę muszą trzymać ego na uwięzi, bo jego rozmiar zacznie irytować osoby z otoczenia. Zacznij współpracować z innymi na rzecz wyższych celów. Przyniesie ci to sporo satysfakcji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Poczujesz się przytłoczony natłokiem spraw. Mimo to chęć jeszcze większych zmian cię nie opuści. Zadbasz o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Pomyśl, w jaki sposób możesz zawalczyć z miłosną rutyną, która wkrada się do twojego życia.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca zapragną rewolucji i podejmą ważną życiową decyzję. Biorąc pod uwagę ich pracowitość, sumiennie zaczną się do tych nowości przygotowywać. Nie zatracaj luzu i pamiętaj, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik nie będzie mógł się oderwać od rodziny, która przyniesie mu ogrom radości. Wyjdziesz z cienia, co dobrze wpłynie na twoją samoocenę i kondycję. Idź za ciosem. Spotkanie z przyjaciółmi? Czemu nie! 

Horoskop dzienny - Ryby

Osoby spod znaku Ryby zaczną rozmyślać o przeszłości. Nasuwa się pytanie: po co? Nie wracaj do tego co było. Skup się na tym, co przed tobą. Zwłaszcza że los szykuje dla ciebie dużo niespodzianek. 

Suszone grzyby - zdjęcie ilustracyjneJak suszyć grzyby? O czym należy pamiętać, susząc grzyby w piekarniku?

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: