Horoskop tygodniowy: 10-16 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień od 10 do 16 października dla wszystkich znaków zodiaku. Do Koziorożca los się uśmiecha, Bliźnięta wreszcie stabilnie stają na nogach, a Baran liże rany po miłosnych niepowodzeniach. Co w tym tygodniu zapisano dla ciebie w gwiazdach? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź horoskop na nadchodzący tydzień!

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran ostatnio ma trudniejszy moment jeśli chodzi o relacje. Zupełnie niespodziewanie stracił grunt pod nogami, jednak dzięki wsparciu najbliższych udaje mu się utrzymać równowagę. Na szczęście w najbliższym tygodniu osoby spod tego znaku czeka sporo dobrych wiadomości w życiu zawodowym. To odwróci uwagę od niepowodzeń w sferze uczuć.

Zobacz wideo Ciastka na Halloween - pyszne i przerażające!

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk znów miał dać sobie trochę więcej przestrzeni na wypoczynek, a zamiast tego wpadł w wir pracy. Samodzielnie trudno będzie mu się z tego wyrwać, a to może prowadzić do wypalenia. Słuchaj porad, które dają ci najbliższe osoby. Ktoś, kto od jakiegoś czasu ma specjalne miejsce w twoim sercu, pomoże teraz zapomnieć na chwilę o kolejnych zleceniach. Ciesz się każdą taką chwilą.

Księżyc w pełniKrwawa pełnia pojawi się już w weekend. Skąd wzięła się nazwa?

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta wreszcie odetchną. Ostatnia retrogradacja Merkurego dała im w kość, ale na szczęście powoli wszystko zaczyna wracać do porządku. W tym tygodniu warto się skupić na relacjach - w końcu to one pozwalają przetrwać najtrudniejsze momenty. W środę zaplanuj czas dla siebie, po tak intensywnym czasie przyda się odrobina wytchnienia z książką i dobrą herbatą.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak w tym tygodniu ucieszy się z dodatkowej gotówki. Czy to będzie 10 zł znalezione w dawno nienoszonym płaszczu? Czy premia za dobre wyniki w pracy? Trudno powiedzieć, zachowaj jednak czujność, żeby nie przegapić uśmiechu fortuny. Szczęśliwym dniem będzie wtorek. Chociaż wcześniej czeka Raki sporo stresu, to wszystko pójdzie lepiej, niż się spodziewają.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew ostatnio stał się markotny. Jesienna aura nie sprzyja jego nastrojowi. Na szczęście może się ogrzać w cieple "domowego ogniska", bo w bliskich relacjach wszystko będzie układać się jak z płatka. To jednak nie powód, żeby stracić uważność. Słuchaj swoich bliskich, bo mogą potrzebować twojego wsparcia.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna jest przepracowana, a każdą wolną chwilę poświęca na nową relację. Żeby jednak uczucie mogło rozkwitnąć, trzeba zadbać o siebie. Zastanów się, czy jesteś w stanie nieco przeorganizować swoje życie zawodowe, żeby zrobić miejsce dla kogoś obok siebie. Pamiętaj też, że zawsze możesz liczyć na znajomych - nie ważne, czy chodzi o trudną rozmowę o emocjach, czy o przewiezienie mebli ze sklepu. Nie bój się prosić o wsparcie.

Więcej horoskopów znajdziesz TUTAJ.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga dobrze weszła w jesień. Żółknące liście i chłodne wieczory, to dla niej idealne warunki do skupienia się na sobie. Niestety, zmartwień dostarczają jej problemy bliskiej osoby. Wagi są skore do pomocy, jednak nie zawsze da się to zrobić, zwłaszcza gdy ktoś odtrąca nasze wsparcie. Nie przejmuj się, pamiętaj, że zrobiłaś co w twojej mocy.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion w tym tygodniu znajdzie więcej czasu dla przyjaciół. Ta zmiana bardzo mu posłuży. Zawodowo wszystko będzie się dobrze układać, nie ma więc powodu do zmartwień. Jeśli najdzie cię jesienna chandra, przegoń ją seansem ulubionego serialu.

Spadająca gwiazda - zdjęcie ilustracyjneSpadające gwiazdy 2022. W październiku czeka nas Rój Drakonidów i Orionidów

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec jest skupiony na samorozwoju. W tym tygodniu znów będzie szukać okazji, do zdobywania kompetencji. Inwestowanie w nowe umiejętności szybko się opłaci. Już niedługo czeka cię propozycja nie do odrzucenia.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Do Koziorożców ostatnio uśmiecha się szczęście. To może być zaskakujące, zwłaszcza po wcześniejszych niepowodzeniach. Najważniejsze, to czerpać z tego co dobre garściami. W tym tygodniu pojawią się kolejne wyzwania, jednak wszystkie pozwolą rozwijać twój potencjał, jeśli tylko dobrze to rozegrasz.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Od dłuższego czasu Wodnik skrywa nieprzepracowane emocje. W tym tygodniu ten ładunek może wybuchnąć. Jest jednak sposób, żeby zapobiec niebezpiecznej eksplozji. Zamiast biernie czekać na detonację, spróbuj szczerej rozmowy z bliską osobą. To nie będzie łatwe, ale może zdziałać cuda.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Po kilku poważnych perturbacjach Ryby powracają z nowym planem na siebie. Tym razem musi się udać. Większa szansa na powodzenie będzie jednak wtedy, kiedy nie będą szły samotnie. Dziel się trudnościami ze swoimi bliskimi - pamiętaj, że zawsze możesz na nich liczyć, nawet kiedy jesteś w gorszej formie.

*******

Więcej o: