Horoskop dzienny - sobota 8 października 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na obotę 8 października 2022 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany będą dziś wystawiane na próbę - wiele rzeczy i osób będzie was kusić. Musicie uważać na to, by kontrolować swoje zachowanie. Unikajcie alkoholu.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki coraz bardziej odczuwają zmęczenie psychiczne, dlatego nie dopuście do tego, by jeszcze bardziej przytłoczyć się jakimiś zadaniami. Ten weekend poświęćcie na relaks. 
Zobacz wideo Jedna ładowarka USB-C dla smartfonów. Co oznacza ta zmiana? Czy Apple ugnie się pod presją? [TOPtech]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta muszą znaleźć kompromis między marzeniami a rzeczywistością. Nie porzucajcie jednak tych pierwszych - mogą odłożyć się w czasie, ale nie przestawajcie do nich dążyć.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą potrzebowały być pożyteczne, jednak nie porywajcie się na zbyt wiele obowiązków i deklaracji, ponieważ one was przerosną. Zamiast tego skupcie się na kilku zadaniach, które warto wykonać tak, by też całkowicie się nie wyczerpać z energii.

Horoskop dzienny - Lew

 • Czujecie, że jest wywierana na was duża presja. To nie będzie najlepszy czas na to, by wykłócać się o swoje. Zamiast tego znajdźcie czas dla siebie i więcej spokoju, by przemyśleć następne kroki.

Horoskop na weekend - 8-9 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]Horoskop na weekend 8-9 października [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny powinny odciąć się od norm i zasad, które stają się dla was uciążliwe i zmienić nieco swój system wartości. W oczach innych - tych, którzy nie są warci dalszej znajomości - wyjdziecie na egoistów, ale tak naprawdę po prostu zaczniecie dbać o siebie.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi będą bardzo zmotywowane do tego, by jak najlepiej wykorzystać ten dzień. Żadna przeszkoda nie będzie dziś w stanie przeszkodzić wam w zrealizowaniu planu. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony powinny rozważyć dokonanie wielkich zmian w swoim życiu. Wasze ambicje wcale nie są wygórowane, a dotychczasowe miejsce zamiast was rozwijać, nieco stopuje wasz rozwój. 

Księżyc w pełniKrwawa pełnia pojawi się już w weekend. Skąd wzięła się nazwa?

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Dla Strzelców będzie to dobry dzień na załagodzenie nieporozumień lub szczerą rozmowę. Macie łatwość wyrażania swoich myśli i emocji.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny oderwać się od codziennej rutyny. Weekendowe nadganianie obowiązków nie jest dobrym pomysłem, ponieważ niedługo poczujecie się wyczerpani. Skierujcie się bardziej w kierunku hobby lub spotkajcie się z przyjaciółmi.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Pod koniec dnia poczujecie się przemęczeni, bo dzień będzie bardzo aktywny. Na wieczór zaplanujcie więc odpoczynek i relaks taki, jaki najbardziej lubicie. 

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb muszą być przygotowane na napiętą atmosferę w strefie uczuciowej. Problemy dotyczące związku starajcie się jednak zachować dla siebie. Single z kolei mogą bez obaw otwierać się na innych.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: