Horoskop na weekend 8-9 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 8-9 października. Czego spodziewać się w tym czasie? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

To może nie być dla ciebie najłatwiejszy czas. Sprawy do załatwienia będą się piętrzyć, a ty będziesz opadać z sił. Zaciśnij jednak zęby, nie potrwa to już długo. 

Horoskop dzienny - Byk

Widmo natłoku obowiązków majaczy na horyzoncie. Najbliższe dni będą ostatnimi, na długi czas, momentami, podczas których będziesz móc cieszyć się chwilą spokoju. Wykorzystaj to i zorganizuj wyjazd wart wspominania.

Zobacz wideo Karp na puree pietruszkowym z pesto

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Weekend przyniesie ci dużo spokoju. Uda ci się zregenerować siły, wyciszyć umysł i poświęcić ulubionym czynnościom. Nie musisz się jednak obawiać - to wcale nie cisza przed burzą. Choć oczywiście w nowym tygodniu staniesz przed kilkoma wyzwaniami.

Horoskop dzienny - Rak

Możliwe, że w najbliższych dniach poczujesz pogorszenie zdrowia. Koniecznie musisz o siebie zadbać! Pamiętaj o odpowiednim odżywianiu się i co najmniej ośmiu godzinach snu. Wykonaj w wolnej chwili badania i sprawdź, czy aby na pewno nie masz żadnych niedoborów.

Horoskop dzienny - Lew

W twoim życiu w najbliższym czasie zajdą duże zmiany. Nie wszystkie mogą ci się podobać, ale przyjmij je z pokorą. Dzięki nim możesz dowiedzieć się o sobie kilku naprawdę ciekawych rzeczy!

Słoik (zdjęcie ilustracyjne)Jak otworzyć słoik bez użycia siły? Sprawdzone sposoby i triki

Horoskop dzienny - Panna

Weekend może przynieść ci nieco pecha. Choć nie będą to żadne spektakularne porażki, może mocno osłabić to twoje chęci do działania. Nie załamuj się jednak, los szykuje dla ciebie coś niezwykłego.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Waga

To będzie przełomowy okres dla twojego życia osobistego. Szczególnie ciekawie może zrobić się w sferze uczuciowej. Postaraj się jednak nie nastawiać od razu na zbyt wiele. Poczekaj, co przyniesie ci los. 

Horoskop dzienny - Skorpion

To nie będzie twój najszczęśliwszy dzień. Lepiej nie podejmuj zbyt ważnych decyzji, bo możesz się przeliczyć. Jeśli natomiast musisz podjąć pewną istotną decyzję, zasięgnij rady zaufanej osoby.

Horoskop dzienny - Strzelec

Usłyszysz pewną uwagę, która może nie być łatwa do przełknięcia. Postaraj się jednak wyciągnąć z niej coś dla siebie i wprowadzić do swojego życia zmiany. To może okazać się naprawdę cenna lekcja.

Witaminy na zdrowie i piękne paznokcie (zdjęcie ilustracyjne)Twoje paznokcie są łamliwe i kruche? Te witaminy pomogą je wzmocnić

Horoskop dzienny - Koziorożec

W końcu uda ci się trochę poleniuchować. W ten weekend nie wydarzy się nic istotnego, ale pozwoli ci to ukoić skołatane nerwy i w końcu trochę odpocząć. Zaplanuj urlop. Za dużo pracujesz, musisz nauczyć się odpoczywać.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ostatnio zżera cię stres. Wiele nierozwiązanych spraw nakumulowało się w twoim życiu. Najwyższy czas coś z tym zrobić - zobaczysz, że już samo podjęcie działania przyniesie ci nieco ukojenia. Wszystko będzie dobrze, musisz tylko przestać spychać problemy na bok i udawać, że ich nie ma.

Horoskop dzienny - Ryby

Bliska ci osoba może potrzebować wsparcia. Poświęć ten weekend tylko dla niej, okaż, że ci na niej zależy i że zawsze może na ciebie liczyć. To na pewno wzmocni waszą relację.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: