Horoskop dzienny - czwartek 6 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 6 października dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka w czwartek Lwy i Skorpiony. Jaki okaże się dzisiejszy dzień dla Ryb i Bliźniąt? Nie zwlekaj i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka dzień pełen wrażeń. Spodziewajcie się telefonu od bliskiej osoby. Ma wam do przekazania ważną i dobrą wiadomość. Sprzyjające wam dziś znaki zodiaku to pogodny Lew i pełen zapału do pracy Byk

Horoskop dzienny - Byk

Byki będzie w czwartek rozpierać energia. Wasz dobry nastrój będzie zarażał wszystkich wokół. W pracy czekają was drobne kłopoty, jednak gwiazdy podpowiadają, że poradzicie sobie z nimi bez większego wysiłku. 

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czeka dziś huśtawka nastrojów. Z rana wstaniecie w dobrym humorze, jednak drobna rzecz popsuje wasze pozytywne nastawienie. Zamiast się frustrować, weźcie kilka głębokich wdechów. To pozwoli wam odzyskać równowagę. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki powinny skupić się w czwartek na pracy. W ostatnich dniach nie garnęliście się do niej i narosły wam niemałe zaległości. Sprzyjający wam znak zodiaku to Byk, on pomoże wam uporać się z pracą. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś bardzo towarzyskie i rozgadane. Dobrze się składa, bo ostatnie dni były dla was ciężkie i nie mogliście spotkać się ze znajomymi, teraz jest na to doskonały czas. Gwiazdy podpowiadają, że na telefon od ciebie czeka stęskniony Skorpion.

Horoskop dzienny - Panna

Panny mogą być przygnębione, a część z was wpadnie w melancholijny nastrój. Zamiast na siłę próbować poprawić sobie humor, pozwólcie sobie na smutek. W trudnych chwilach możesz liczyć na wyrozumiałe Ryby.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą w czwartek zalatane. Od spotkania do spotkania, od drukarki, do komputera i tak w kółko. Po ciężkim dniu w pracy gwiazdy podpowiada, że zasługujecie na chwilę relaksu i gorącą kąpiel w wannie, to pozwoli wam naładować baterię na piątek. 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony przekonają się dziś o tym, że nie zawsze wszystko może układać się po ich myśli. Musicie zacisnąć zęby i spróbować poradzić sobie z nową sytuacją. W trudnych chwilach możecie liczyć na wsparcie Wodników. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec będzie w czwartek szukać zaczepki. Lepiej ugryźcie się w język, zanim powiecie o jedno słowo za dużo. Gwiazdy podpowiadają, że powinniście dziś rozważnie dobierać słowa. W przeciwnym razie możecie sprawić przykrość bliskiej osobie.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce znajdą się dziś w nowej sytuacji. Zaufajcie intuicji, ona was nie zawiedzie. Będziecie musieli działać szybko i zrezygnować ze schematów. Pozwoli wam to odkryć w sobie nowe umiejętności. Sprzyjający wam znak zodiaku to Bliźnięta.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnika czeka dziś pracowity dzień. Okaże się, że macie kilka sprawunków do załatwienia, o których przez swoje roztargnienie zapomnieliście. Jednak z pomocą ruszą wam Ryby i Skorpiony. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będę w czwartek nieobecne. Wszystko przez wspomnienia, które przyjdą wam dziś do głowy. Zamiast zastanawiać się nad rzeczami, na które nie macie już teraz wpływu, zadbajcie o siebie i zrelaksujecie się w fotelu z książką. 

Więcej o: