Horoskop dzienny - czwartek 6 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 6 października dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka w czwartek Lwy i Skorpiony. Jaki okaże się dzisiejszy dzień dla Ryb i Bliźniąt? Nie zwlekaj i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka dzień pełen wrażeń. Spodziewajcie się telefonu od bliskiej osoby. Ma wam do przekazania ważną i dobrą wiadomość. Sprzyjające wam dziś znaki zodiaku to pogodny Lew i pełen zapału do pracy Byk

Horoskop dzienny - Byk

Byki będzie w czwartek rozpierać energia. Wasz dobry nastrój będzie zarażał wszystkich wokół. W pracy czekają was drobne kłopoty, jednak gwiazdy podpowiadają, że poradzicie sobie z nimi bez większego wysiłku. 

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czeka dziś huśtawka nastrojów. Z rana wstaniecie w dobrym humorze, jednak drobna rzecz popsuje wasze pozytywne nastawienie. Zamiast się frustrować, weźcie kilka głębokich wdechów. To pozwoli wam odzyskać równowagę. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki powinny skupić się w czwartek na pracy. W ostatnich dniach nie garnęliście się do niej i narosły wam niemałe zaległości. Sprzyjający wam znak zodiaku to Byk, on pomoże wam uporać się z pracą. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś bardzo towarzyskie i rozgadane. Dobrze się składa, bo ostatnie dni były dla was ciężkie i nie mogliście spotkać się ze znajomymi, teraz jest na to doskonały czas. Gwiazdy podpowiadają, że na telefon od ciebie czeka stęskniony Skorpion.

Szkoła (zdjęcie ilustracyjne)300 plus. Do kiedy należy złożyć wniosek? Gdzie i jak go wysłać?

Horoskop dzienny - Panna

Panny mogą być przygnębione, a część z was wpadnie w melancholijny nastrój. Zamiast na siłę próbować poprawić sobie humor, pozwólcie sobie na smutek. W trudnych chwilach możesz liczyć na wyrozumiałe Ryby.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą w czwartek zalatane. Od spotkania do spotkania, od drukarki, do komputera i tak w kółko. Po ciężkim dniu w pracy gwiazdy podpowiada, że zasługujecie na chwilę relaksu i gorącą kąpiel w wannie, to pozwoli wam naładować baterię na piątek. 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony przekonają się dziś o tym, że nie zawsze wszystko może układać się po ich myśli. Musicie zacisnąć zęby i spróbować poradzić sobie z nową sytuacją. W trudnych chwilach możecie liczyć na wsparcie Wodników. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec będzie w czwartek szukać zaczepki. Lepiej ugryźcie się w język, zanim powiecie o jedno słowo za dużo. Gwiazdy podpowiadają, że powinniście dziś rozważnie dobierać słowa. W przeciwnym razie możecie sprawić przykrość bliskiej osobie.  

Emeryci (zdjęcie ilustracyjne)Wdowia emerytura 2022. Kto może otrzymać rentę rodzinną?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce znajdą się dziś w nowej sytuacji. Zaufajcie intuicji, ona was nie zawiedzie. Będziecie musieli działać szybko i zrezygnować ze schematów. Pozwoli wam to odkryć w sobie nowe umiejętności. Sprzyjający wam znak zodiaku to Bliźnięta.  

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnika czeka dziś pracowity dzień. Okaże się, że macie kilka sprawunków do załatwienia, o których przez swoje roztargnienie zapomnieliście. Jednak z pomocą ruszą wam Ryby i Skorpiony. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będę w czwartek nieobecne. Wszystko przez wspomnienia, które przyjdą wam dziś do głowy. Zamiast zastanawiać się nad rzeczami, na które nie macie już teraz wpływu, zadbajcie o siebie i zrelaksujecie się w fotelu z książką. 

Więcej o: