Horoskop dzienny - poniedziałek 3 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 3 października. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać?

Horoskop dzienny - Baran

Twoja intuicja będzie dziś w formie, szczęście będzie ci dopisywać. Bez wahania możesz postępować tak, jak podpowiada ci serce. To także dobry moment na snucie niedalekich planów.

Horoskop dzienny - Byk

Pewna bliska osoba zarazi cię nie tylko pozytywną energią, ale także kilkoma niecodziennymi pomysłami, na spędzanie wolnego czasu. Uważaj, możliwe, że trudno będzie ci się oderwać od nowej pasji...

Zobacz wideo Kremowy sernik dyniowy

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Uważaj, co komu mówisz. Twoja tendencja do spontanicznego opowiadania historii może się w końcu obrócić przeciwko tobie. Czasem okazujesz ludziom zbyt dużą ufność.

Horoskop dzienny - Rak

Choć wydawało ci się, że pewne sprawy są już nie do odratowania, niespodziewanie odezwie się do ciebie bliska osoba. Razem uda wam się wpaść na pewien plan i być może zapanować nad sytuacją.

Horoskop dzienny - Lew

Pewna osoba zdenerwuje cię dziś swoim lekceważącym podejściem. Nie bierz tego do siebie, jednak jeśli widzisz między wami różnice ciężkie do pogodzenia, to może być dobry moment, by odpuścić.

Horoskop dzienny - Panna

Miej oczy wokół głowy. Twoje roztargnienie znów da ci się we znaki i możliwe, że przeoczysz istotne sprawy, które pociągną za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Koniecznie wprowadź w życie jakieś zasady, które ułatwią ci sposób działania.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Słoik (zdjęcie ilustracyjne)Jak otworzyć słoik bez użycia siły? Sprawdzone sposoby i triki

Horoskop dzienny - Waga

Najwyższy czas, by zaplanować urlop. Zmęczenie obowiązkami mocno daje ci się ostatnio we znaki. Koniecznie zaplanuj co najmniej pełen tydzień wolnego od pracy, codziennego natłoku obowiązków i deadline'ów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Możliwe, że coś cię bierze. Jeśli możesz, zostań przez najbliższe dni w domu i zadbaj o siebie. Pamiętaj nie tylko o zdrowym odżywianiu się, ale także odpowiedniej ilości snu. Zwróć też uwagę, by nikogo przypadkiem nie zarazić.

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz dziś czuć rozdrażnienie, które odbije się na twoich bliskich. Staraj się lepiej panować nad emocjami i nie rozładowywać ich w sposób, który może zranić inne osoby.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dziś, jak jeszcze nigdy dotąd, poczujesz wparcie bliskiej osoby. Choć czasem wydaje ci się, że nikt nie rozumie twoich problemów, to nieprawda. Nie obawiaj się prosić o pomoc.

Ogórki kiszone (zdjęcie ilustracyjne)Czemu ogórki kiszone są puste w środku? Jak tego uniknąć? [PORADNIK]

Horoskop dzienny - Wodnik

Poświęć dziś sobie nieco czasu. Odpocznij od innych, nawet bliskich, i zbierz myśli. Zaplanuj popołudnie tak, by spędzić w samotności jak najwięcej czasu. Możesz się zdziwić, do jakich wniosków dojdziesz.

Horoskop dzienny - Ryby

Ktoś bliski mocno cię zaskoczy. Choć początkowo propozycja nie przypadnie ci do gustu, nie zrażaj się, przemyśl to dobrze. To raczej jeden z tych pomysłów, który może przynieść wiele pozytywnych rezultatów.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: