Horoskop tygodniowy: 3-9 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 3-9 października dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki będzie nadchodzący tydzień dla Lwów i Skorpionów? Co czeka Panny i Koziorożce? Nie zwlekaj i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy - Baran

Barany czeka pracowity tydzień. Okaże się, że zapomniałyście o ważnej sprawie, to niestety popsuje wasze plany. Jednak gwiazdy podpowiadają, że szybko uporacie się z zaległościami. Uważajcie na Koziorożce, mogę rozpuścić na wasz temat plotki. 

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki mogą w tym tygodniu nauczyć się wiele o sobie. Wszystko za sprawą nowej sytuacji, w której się znajdziecie. Zaufajcie intuicji, ona was nie zawiedzie. Zamiast obawiać się nowych wyzwań, podejmijcie ryzyko. Gwiazdy podpowiadają, że nie będziecie tego żałować.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta mogą nareszcie odetchnąć z ulgą. W tym tygodniu nie czekają was żadne trudności. Najbliższe dni upłyną wam na rozwijaniu swoich pasji. Doskonalenie umiejętności wam popłaci. Sprzyjający wam znak zodiaku to Skorpion. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki będą w tym tygodniu bardzo towarzyskie. Najchętniej nie rozstawałybyście się z przyjaciółmi, jednak nie pozwólcie, by spotkania ze znajomymi wpłynęły na waszą produktywność w pracy. Sprzyjający wam znak zodiaku to Strzelce.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lwy poczują w tym tygodniu potrzebę zmian. Część z was postanowi zmienić coś w mieszkaniu, zapowiada się małe przemeblowanie. Pozostałe Lwy będą się bacznie przyglądać swojemu zachowaniu. Gwiazdy podpowiadają, że to dobry moment na zmianę swoich nawyków żywieniowych. 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop tygodniowy - Panna

Panny czeka udany tydzień. Spodziewajcie się pochwały w pracy, część z was może otrzymać nawet awans lub podwyżkę. Także pod względem relacji będzie to dla was dobry tydzień. Odezwie się do was przyjaciel sprzed lat. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi mogą nie czuć się najlepiej w tym tygodniu. Wasze plany ulegną zmianie, niestety będziecie musiały odłożyć na później część swoich postanowień, wszystko przez nagły natłok sprawunków do załatwienia, Sprzyjający wam znak zodiaku to Ryby. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpiony czekają w tym tygodniu zmiany. Dla większości z was będą one ledwo zauważalne, jednak część Skorpionów czeka prawdziwa rewolucja. Gwiazdy podpowiadają, że warto płynąć z prądem i dać się ponieść w nieznane.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelce mogą czuć się przytłoczone obowiązkami. Zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy czeka was zamieszanie. Jednak z pomocą pomysłowego Wodnika i zaradnego Koziorożca uda wam się wywiązać ze wszystkich zobowiązań. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożce mają przed sobą udany tydzień. Poczujecie, że stać was na wiele i spróbujcie podjąć się nowego zadania. Część z was poczuje chęć na rozwinięcie swoich zainteresowań. Skupicie się także na duchowym rozwoju. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodniki będą potrzebowały w tym tygodniu odpoczynku. Gwiazdy ostrzegają, że przemęczenie może negatywnie wpłynąć na wasze zdrowie. Najbliższe dni powinny upłynąć wam pod znakiem dbania o siebie. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Skorpion i Ryby. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Najbliższy tydzień będzie dla Ryb ciężki. Szczególnie ze względu na pracę, której będziecie miały sporo. Jeśli chcecie naładować swoje baterie, to w tygodniu powinniście spędzić czas w gronie najbliższych. Sprzyjający wam znak zodiaku to Rak. 

Więcej o: