Horoskop tygodniowy: 3-9 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 3-9 października dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki będzie nadchodzący tydzień dla Lwów i Skorpionów? Co czeka Panny i Koziorożce? Nie zwlekaj i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy - Baran

Barany czeka pracowity tydzień. Okaże się, że zapomniałyście o ważnej sprawie, to niestety popsuje wasze plany. Jednak gwiazdy podpowiadają, że szybko uporacie się z zaległościami. Uważajcie na Koziorożce, mogę rozpuścić na wasz temat plotki. 

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki mogą w tym tygodniu nauczyć się wiele o sobie. Wszystko za sprawą nowej sytuacji, w której się znajdziecie. Zaufajcie intuicji, ona was nie zawiedzie. Zamiast obawiać się nowych wyzwań, podejmijcie ryzyko. Gwiazdy podpowiadają, że nie będziecie tego żałować.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta mogą nareszcie odetchnąć z ulgą. W tym tygodniu nie czekają was żadne trudności. Najbliższe dni upłyną wam na rozwijaniu swoich pasji. Doskonalenie umiejętności wam popłaci. Sprzyjający wam znak zodiaku to Skorpion. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki będą w tym tygodniu bardzo towarzyskie. Najchętniej nie rozstawałybyście się z przyjaciółmi, jednak nie pozwólcie, by spotkania ze znajomymi wpłynęły na waszą produktywność w pracy. Sprzyjający wam znak zodiaku to Strzelce.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lwy poczują w tym tygodniu potrzebę zmian. Część z was postanowi zmienić coś w mieszkaniu, zapowiada się małe przemeblowanie. Pozostałe Lwy będą się bacznie przyglądać swojemu zachowaniu. Gwiazdy podpowiadają, że to dobry moment na zmianę swoich nawyków żywieniowych. 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop tygodniowy - Panna

Panny czeka udany tydzień. Spodziewajcie się pochwały w pracy, część z was może otrzymać nawet awans lub podwyżkę. Także pod względem relacji będzie to dla was dobry tydzień. Odezwie się do was przyjaciel sprzed lat. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi mogą nie czuć się najlepiej w tym tygodniu. Wasze plany ulegną zmianie, niestety będziecie musiały odłożyć na później część swoich postanowień, wszystko przez nagły natłok sprawunków do załatwienia, Sprzyjający wam znak zodiaku to Ryby. 

Szkoła (zdjęcie ilustracyjne)300 plus. Do kiedy należy złożyć wniosek? Gdzie i jak go wysłać?

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpiony czekają w tym tygodniu zmiany. Dla większości z was będą one ledwo zauważalne, jednak część Skorpionów czeka prawdziwa rewolucja. Gwiazdy podpowiadają, że warto płynąć z prądem i dać się ponieść w nieznane.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelce mogą czuć się przytłoczone obowiązkami. Zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy czeka was zamieszanie. Jednak z pomocą pomysłowego Wodnika i zaradnego Koziorożca uda wam się wywiązać ze wszystkich zobowiązań. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożce mają przed sobą udany tydzień. Poczujecie, że stać was na wiele i spróbujcie podjąć się nowego zadania. Część z was poczuje chęć na rozwinięcie swoich zainteresowań. Skupicie się także na duchowym rozwoju. 

Pogoda na zimę. Amerykańscy meteorolodzy podali prognozę dla Polski. 'Cieplej niż zwykle'Prognoza pogody. Jesień i początek zimy mogą być "cieplejsze niż zwykle"

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodniki będą potrzebowały w tym tygodniu odpoczynku. Gwiazdy ostrzegają, że przemęczenie może negatywnie wpłynąć na wasze zdrowie. Najbliższe dni powinny upłynąć wam pod znakiem dbania o siebie. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Skorpion i Ryby. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Najbliższy tydzień będzie dla Ryb ciężki. Szczególnie ze względu na pracę, której będziecie miały sporo. Jeśli chcecie naładować swoje baterie, to w tygodniu powinniście spędzić czas w gronie najbliższych. Sprzyjający wam znak zodiaku to Rak. 

Więcej o: