Horoskop dzienny - sobota 1 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 1 października wielu znakom zodiaku przyniesie dobre wieści, ale nie wszystkim. Chcesz wiedzieć, jaki dzień Cię czeka? Odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź, jakie wyzwania ma dla Ciebie los.

Horoskop dzienny - Baran

Początek nowego miesiąca będzie dla Baranów okazją do wprowadzenia małych zmian w swoim życiu. Praca zawodowa jest ważna, ale nie bierzcie zbyt dużo na głowę, bo w końcu nie dacie rady dopełnić wszystkich zobowiązań. Dajcie sobie czas na odpoczynek. 

Zobacz wideo Naukowcy policzyli, kiedy spotkamy kosmitów. Czym jest paradoks Fermiego?

Horoskop dzienny - Byk

Przed Bykami naprawdę intensywny dzień. Od rana rzucicie się w wir domowych (i nie tylko) obowiązków). Popołudnie umili wam wizyta przyjaciół, wieczór będzie zdecydowanie spokojniejszy. Może ulubiony serial? Brzmi jak plan! 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czeka sympatyczny dzień. Choć z rana wasza głowa wciąż będzie w pracy, później zajmiecie się sprawami, na które zazwyczaj brakuje czasu. Zadbajcie o siebie - maseczka i domowe spa pozwolą wam naładować akumulatory na kolejne dni. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka będą dziś zabiegane. To nie praca, ani znajomi, okażą się jednak priorytetem - dziś skupicie się na rodzinie, czas załatwić zaległe sprawy. W finansach zdecydowanie będzie wam sprzyjał los. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy skupią się dziś na sprawach towarzyskich. Przy okazji spotkania z przyjaciółmi wyjaśnicie sporą aferę lub odkryjecie źródło poufnych informacji. Po południu atmosfera będzie sprzyjała wyjściu na siłownię - jeśli nie macie ochoty ćwiczyć, może spacer będzie dobrym rozwiązaniem? 

Horoskop dzienny - Panna

Przed Pannami dzień pełen wrażeń. Czeka was owocna wizyta, a po południu ktoś odwiedzi was. Pod wieczór pozwolicie sobie na chwilę oddechu, by później znów rzucić się w wir zaplanowanych zadań. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagom wszystko będzie układało się nie po ich myśli. To nie najlepszy dzień na wielkie plany. Lepiej odpuśćcie. Przyjaciele nie zostawią was dziś w potrzebie, posłużą dobrą radą i ramieniem do wypłakania. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona powinny dziś uważać na swoje słowa. Możecie złożyć obietnicę, której nie będziecie później w stanie spełnić. Możliwe będą zaskakujące pomyłki i dziwne zbiegi okoliczności. Zdajcie się na intuicję - ona pozwoli wam wybrnąć z kłopotów. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce mają przed sobą spokojny dzień. Podczas spotkań służbowych bądźcie jednak uważni - ktoś zechce zrzucić na was część swoich obowiązków. Nie dacie sobie jednak wejść na głowę. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś pragnęły zmienić świat na lepszy. Rzucicie się w wir pomagania innym osobom. Dzięki temu uda wam się zyskać autorytet innych osób. Dobra energia da wam siłę do działania na długo. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika czeka dziś dobra wiadomość i szczęśliwy zbieg okoliczności. Postanowicie dziś zainteresować się poszerzaniem swoich kompetencji - może kurs języka obcego? Niektóre Wodniki zaplanują też większe wyjście - zadzwońcie do przyjaciół. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Przed Rybami dzień z głową w chmurach. Świat przyziemny nie będzie was interesował. Zanim jednak postanowicie spełnić wielkie marzenie, pomyślcie o zobowiązaniach i stanie konta bankowego. Zbyt szybka decyzja może odbić się czkawką. 

Więcej o: