Horoskop dzienny - piątek 30 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - piątek 30 września - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie ostatni dzień dziewiątego miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Jesienna aura nie przeszkodzi ci w tym, aby osiągnąć cel. Jeśli marzysz o zawodowej odmianie to idealny moment, aby podjąć konkretne i ważne decyzje. Osoby spod znaku Koziorożca i Strzelca będą bardzo pomocne.

Horoskop dzienny - Byk

Jeśli wczoraj myślałeś, że twoim życiem rządzi chaos, poczekaj na piątek, który przyniesie ci wiele niespodzianek. Zdołasz dopiąć wszystkie projekty. Uważaj na Strzelca, który będzie miał dobre intencje, ale wygada ważny sekret.

Zobacz wideo "Cesarzowa Sisi" [ZWIASTUN]

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz przebojowy i pewny siebie. Ktoś spróbuje ci utrzeć nosa - działania te zakończą się fiaskiem. Jednak pamiętaj o tym, aby zachować czujność, bo twoje otoczenie spojrzy na ciebie z zazdrością.

Horoskop dzienny - Rak

Czeka cię dużo pracy, ale wytrwaj i nie przekładaj niczego na następny miesiąc. Wejdź w październik z czystą głową i pozwól sobie na odrobinę wytchnienia. Nieprzychylne ci znaki to: Waga, Wodnik, Strzelec i Bliźnięta.

Horoskop dzienny - Lew

Jeśli jesteś w stałym związku, możesz liczyć w nim na duże zrozumienie. Samotne Lwy wrzucą na luz i nie będą szukać nikogo na siłę. Zrozumiesz, że sprawy, którymi w ostatnich dniach się zajmowałeś, wyssały z ciebie dużo sił.

Horoskop dzienny - Panna

Zacznie ci przeszkadzać wiele spraw - od źle odłożonego kubka po służbowe obowiązki. Przeanalizuj, gdzie popełniasz błąd, a w życie wdroż zmiany. Na pierwszym miejscu postaw odpoczynek i chwilę relaksu.

Horoskop dzienny - Waga

Będziesz rozleniwiony i rozdrażniony. Unikaj zawodowych konfliktów. Odbiją się na tobie ze zdwojoną siłą. Energii dodadzą ci spotkania towarzyskie. Jednak uważaj, bo ktoś może próbować cię wykorzystać. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Przed tobą zmiany, na które nie jesteś jeszcze gotowy. Pamiętaj, że one nadejdą, dlatego mimo złego nastawienia, przygotuj się na nie. Nie przelewaj swoich frustracji na osoby z twojego otoczenia. Będą chciały ci pomóc i dodać otuchy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

To, że wszystko idzie nie tak, jak sobie tego życzysz, wzbudzi w tobie frustrację. Do celu podążaj małymi kroczkami. A efekt przyniesie ci dużą satysfakcję. Możesz liczyć na ciekawe projekty w pracy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Gdy wybije godzina końca pracy, odłóż na bok telefon wraz z służbowymi obowiązkami. Skup się na tym, co najcenniejsze, czyli na rodzinie i jej potrzebach. Spraw osobie spod znaku Raka niespodziankę. Potrzebuje od ciebie znacznie więcej zainteresowania.

Horoskop dzienny - Wodnik

Początek dnia będzie pracowity. Pod koniec udasz się na zasłużony odpoczynek. Zadbaj o swoje zdrowie i nie ignoruj oznak, które daje ci twój organizm.

Horoskop dzienny - Ryby

Osoby spod znaku Ryby w końcu mają okazję na szczerą rozmowę ze swoim partnerem. Zrozumieją, że bez sensu jest budowanie relacji na nieporozumieniach. Przyjazne ci znaki to: Skorpion, Lew, Strzelec i Koziorożec.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: