Horoskop dzienny - czwartek 29 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - czwartek 29 września - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie ci końcówka miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Czwartek (29 września) to będzie dzień osób spod znaku Barana. Pozytywną energią zarazisz całe otoczenie. Pamiętaj jednak, że nie każdy musi podzielać twój entuzjazm. Zaszczep w sobie odrobinę empatii.

Horoskop dzienny - Byk

Głód nikotynowy zastąp zdrową przekąską. Nałogi ci nie służą. Zastanów się, co jest źródłem tego, że po nie sięgasz. Zajmiesz się planami podróży. Uwzględnij w nich swoje zobowiązania finansowe.

Dzień Chłopaka 2022 (zdjęcie ilustracyjne)Życzenia z okazji dnia Chłopaka. Kiedy wypada święto?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt poczują zmęczenie codziennością i problemami. Jeśli coś cię martwi, nie bój się mówić o tym na głos. Zamykanie się w sobie i leżenie na kanapie nie przyniesie szczęśliwego finału.

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka potrzebują gruntownych zmian. Zbyt długo są w jednym miejscu. Popatrz na wszystko z dystansu i zacznij doceniać to, co masz. Nie zapomnij zamknąć wszystkich służbowych spraw.

Horoskop dzienny - Lew

Omijaj szerokim łukiem internetowych podrywaczy. Będą chcieli jedynie przelotnego romansu, a ty potrzebujesz stabilizacji. Zwróć uwagę na osoby z twojego otoczenia. Wśród nich kryje się ktoś, kto darzy cię dużym uczuciem.

Horoskop dzienny - Panna

Odłóż komputer, telefon i odpocznij. Służbowe sprawy nie uciekną, a ty potrzebujesz odrobinę wytchnienia, a przede wszystkim równowagi. Nie bój się mówić o swoich problemach i prosić o pomoc lub wsparcie.

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Horoskop dzienny - Waga

Twój dom stanie się miejscem, w którym bliscy będą się cieszyć dobrą atmosferą. Nawet jesienna aura nie stanie ci na przeszkodzie. Zadbaj o swoje zdrowie i nie ignoruj sygnałów, jakie daje organizm. Wsłuchaj się w nie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przeanalizuj, czy ludzie, którymi się otaczasz, mają wobec ciebie dobre intencje. Swoją siłę spożytkuj na obowiązki domowe. Nie ignoruj rad, ani komplementów. Podziękuj. Przydadzą ci się w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie mieszaj się konflikty, doniesienia i plotki. Wrócą i odbiją się na tobie ze zdwojoną siłą. Czeka cię więcej odpowiedzialności, bo będziesz decydować, zachęcać i przekonywać innych do nowoczesnych projektów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca przerażają zmiany - wrzuć na luz. Stopniowo wdrażaj je do swojego życia. Zaczniesz filozofować, snuć teorie i odkrywać ukryty sens różnych zjawisk. Twoja druga połówka nie będzie zachwycona.

Horoskop dzienny - Wodnik

W czwartek (29 września) poświęcisz się rodzinie. W natłoku spraw zatęsknisz za spokojem i wygodą. Nie próbuj jednak ich szukać. Jak je odnajdziesz, szybko będziesz chciał wrócić do chaosu. 

Horoskop dzienny - Ryby

Nikt nie stanie ci na drodze do lepszej posady i awansu. Wykażesz się pracowitością i umiejętnością organizacji czasu. Nawet w domu spróbujesz przejąć dowodzeniem. Skończy się to jednak fiaskiem. Uważaj na osoby spod znaku: Koziorożca, Raka i Byka.

GrzybyGdzie są grzyby? Najwięcej na Pomorzu [MAPA GRZYBÓW]

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: