Życzenia na Dzień Chłopaka 2022. Krótkie wierszyki dla chłopaka SMS, Messenger

Dzień Chłopaka już za pasem. Z tej okazji warto mieć w zanadrzu jakieś życzenia. Brakuje ci pomysłu na to, czego życzyć swojemu chłopakowi? Zobacz, co przygotowaliśmy.

Chłopcy i dorośli panowie mają w roku aż dwie okazje do świętowania. Pierwsza przypada niedługo po Dniu Kobiet - 10 marca - kiedy to obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Drugą okazją jest Dzień Chłopaka, który wypada 30 września - tym razem w piątek.

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl >>>

To idealna chwila, by przypomnieć naszym ukochanym facetom oraz innym mężczyznom w domu lub pracy, jakimi świetnymi chłopakami są! Warto pamiętać nie tylko o prezencie, ale też o specjalnych życzeniach. Pomysły na nie zebraliśmy poniżej.

Dzień Chłopaka 2022. Propozycje życzeń i wierszyków

Życzę Ci dużo zdrówka,
I aby w Twym portfelu gruba była gotówka,
Sukcesy w pracy niech wreszcie znać dają,
I ten stres w końcu zażegnają,
Wszystkie przeciwności razem pokonamy
Bo się naprawdę bardzo kochamy.

***

W każdej chwili, zawsze, wszędzie,
niech Ci w życiu dobrze będzie!
I niech wszystko się wydarzy, o czym tylko marzysz!

***

W Dniu Chłopaka życzę Ci, abyś pomimo upływu lat nigdy nie wyrastał z własnych marzeń i z tą samą nieprzejednaną wytrwałością zawsze dążył do celu.

Wszystkiego najlepszego życzy...

***

Życzenia na Dzień Chłopaka. Kiedy i jak je wysłać?

Kiedyś składanie życzeń wymagało od nas osobistego stawiennictwa. Z czasem wykorzystywano do tego listy, które po kilku dniach trafiały do odbiorcy. Obecnie wykorzystuje się do tego głównie rozmowy telefoniczne, wiadomości w formie SMS, messenger lub email. Na końcu najważniejsze jest i tak to, żeby szczere życzenia niezależnie od formy dostarczenia wywołały ciepły uśmiech na twarzy chłopaka.

Więcej o: