Horoskop dzienny - wtorek 27 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na wtorek 27 września. Zastanawiasz się, co szykuje dla Ciebie los? Szczęście w miłości, a może awans? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź!

Horoskop dzienny - Baran

Możliwe, że któryś z najbliższych dni okaże się dla ciebie przełomowy. Być może przyjdzie ci podjąć decyzję, która znacząco zaważy na przyszłości. Zastanów się dobrze i wybierz to, co podpowiada ci serce.

Horoskop dzienny - Byk

Twoje zdrowie będzie domagać się więcej uwagi. To dobry czas, by przeprowadzić badania kontrolne, ale także po prostu odpocząć. Zaplanuj kilka dni wolnego, które wykorzystasz wyłącznie na odpoczynek według swoich zasad.

Zobacz wideo Najładniejsze naleśniki na świecie

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie dość leniwy dzień, podczas którego w końcu uda ci się zrealizować plany związane z twoją największą pasją. Wieczorem znajdziesz natomiast chwilę, na opracowanie planu na najbliższy czas.

Horoskop dzienny - Rak

Twoje plany mogą ulec diametralnej zmianie. Postaraj się jednak zachować otwarty umysł. Zmiany mogą przynieść ci zupełnie nowy punkt widzenia i pozytywnie cię zaskoczyć.

Horoskop dzienny - Lew

Skontaktuje się z tobą dawno niesłyszana osoba. Niestety możliwe, że popsuje ci to humor. Postaraj się jednak w spokoju jej wysłuchać i nie dać ponieść emocjom.

Horoskop dzienny - Panna

Otrzymasz pewien telefon, który nieco wytrąci cię z równowagi. To niewątpliwie dość niespodziewana wiadomość, jednak nie ma ona zbyt dużego przełożenia na twoje życie, nie martw się na zapas i nie roztrząsaj!

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Waga

Możliwe, że ktoś bliski potrzebuje twojego wsparcia. Miej oczy szeroko otwarte, bo bardzo prawdopodobne, że osoba ta nie zgłosi się sama po pomoc. Postaraj się pomóc najlepiej, jak potrafisz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Najwyższa pora, by wdrożyć w życie nieco ruchu. Zaplanuj się na siłownię albo przynajmniej zacznij więcej chodzić. Zamiast windy wybieraj schody, a krótkie przejażdżki tramwajem zamień na spacery. Twoje zdrowie ci podziękuje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Los zmusi cię, by szukać pomocy u innych. Mimo że bardzo tego nie lubisz, nie zwlekaj. Tym razem nie uda ci się rozwiązać problemów samodzielnie. A spojrzenie osoby z zewnątrz może ci pomóc zerknąć na problemy z innej strony.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Możliwe, że usłyszysz słowa, które mocno cię zabolą. Postaraj się jednak nie chować urazy, a przede wszystkim nie roztrząsać ich zbyt mocno. Niektórzy mówią w nerwach rzeczy, które nijak mają się do rzeczywistości. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś na twojej drodze może stanąć oszust. Postaraj się nie podejmować pochopnych decyzji i nie ufać bezkrytycznie innym. Możliwe, że ktoś bliski nieświadomie będzie próbował wplątać cię w pewne problemy.

Horoskop dzienny - Ryby

Szykuje się dzień pełen wrażeń. Bliski ci osoba bardzo cię zaskoczy. Początkowo możesz nie mieć ochoty na jej pomysły, ale okaż nieco zauważania i daj się ponieść jej fantazji.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: