Horoskop miłosny tygodniowy: 26 września - 2 października 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop miłosny tygodniowy: 26 września - 2 października 2022. Czy Koziorożce poszukujące drugiej połówki spotkają w tym tygodniu wyjątkową osobę? Na co powinien uważać Baran? Nie zwlekaj i sprawdź nasz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop miłosny tygodniowy - Baran 

Barany powinny w tym tygodniu rozważnie dobierać słowa. Możliwe, że wasz partner/partnerka będzie w tym tygodniu rozdrażniony, a wasze słowa mogą stać się przyczynkiem do kłótni. Barany szukające miłości w ciągu najbliższych dnia mogą zbliżyć się do Koziorożca. 

Horoskop miłosny tygodniowy - Byk

Byki czeka burzliwy tydzień. Czeka was kilka drobnych sprzeczek, które w silnych relacjach nie powinny przynieść większych strat, jednak jeśli dopiero rozpoczęliście związek, może dojść do rozstania. 

Horoskop miłosny tygodniowy - Bliźnięta 

Gwiazdy będą w tym tygodniu sprzyjać Bliźnięta poszukującym miłości. To dobry moment, aby wyjść na miasto ze znajomymi. Możliwe, że podczas doskonałej zabawy poznasz swojej drugą połówkę.

Zobacz wideo Dlaczego ludzie cierpią w miłości i co ma z tym wspólnego kultura? Rozmawiamy z dr. Tomaszem Stawiszyńskim

Horoskop miłosny tygodniowy - Rak

Raki czeka ciężki tydzień. Niestety przed wami trudna rozmowa z partnerem. Lepiej rozwiążcie sprawę jak najszybciej. O problemach w związku możesz porozmawiać z pomocna Panną. 

Horoskop miłosny tygodniowy - Lew

Lwy szukające miłości czeka zwariowany tydzień. Możliwe, że bliska wam osoba wyjawi, że od dawna czuje do was miętę. Lwy w związkach czeka spokojny czas, waszej relacji nie będzie nic zagrażać. 

Horoskop miłosny tygodniowy - Panna

Panny poszukujące partnera, będą musiały poczekać na poznanie swojej drugiej połówki jeszcze kilka dni. Z kolei Panny w związkach czeka przyjemny tydzień. Wasz partner lub partnerka przygotują dla was wyjątkową niespodziankę. 

Horoskop miłosny tygodniowy - Waga 

Wagi postanowią zająć się naprawieniem relacji ze swoim partnerem. Uznacie, że w tym tygodniu jest dobry czas, aby obgadać z partnerem trudne tematy. To pozwoli wam oczyścić atmosferę. Sprzyjający wam znak zodiaku to Baran.

Horoskop miłosny tygodniowy - Skorpion 

Samotne Skorpiony nie będą w tym tygodniu zainteresowane relacjami, postanowicie skupić się na sobie. Jednak osoby w związkach czeka niełatwy czas. Możliwe, że w waszych związkach pojawią się duże problemy. 

Horoskop na jesień 2022 (zdjęcie ilustracyjne)Horoskop na jesień 2022 [wszystkie znaki]

Horoskop miłosny tygodniowy - Strzelec

Strzelce czeka duża zmian w życiu uczuciowym. Być może postanowicie rozstać się z partnerem lub zaproponujecie wejście na kolejny etap znajomości. Część z was będzie chciało namówić partnera do wspólnego zamieszkania. Jednak gwiazdy podpowiadają, że nie jest to odpowiedni czas na wielkie decyzje. 

Horoskop miłosny tygodniowy - Koziorożec

Koziorożce mają w tym tygodniu dużą szansę na spotkanie wyjątkowej osoby. Miejsce, w którym ją spotkacie, będzie dla was zaskakujące. Wasze serce może zabić mocniej przy Strzelcach i Baranach.

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop miłosny tygodniowy - Wodnik

Wodniki poszukujące bratniej duszy już niebawem mogą ją spotkać. Gwiazdy podpowiadają, że wasze serce może zdobyć ktoś spod znaku Bliźniąt lub Wag. Wodniki w związkach powinny poświęcić więcej czas swojej partnerce/partnerowi, w przeciwnym razie zaczniecie się od siebie oddalać. 

Horoskop miłosny tygodniowy - Ryby

Serca Ryb, które poszukują drugiej połówki, zabiją w tym tygodniu szybciej. Wszystko za sprawą osoby, którą poznacie już niebawem. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Baran i Bliźnięta. 

Horoskop (ilustracyjne)Horoskop tygodniowy: 26 września - 2 października [wszystkie znaki zodiaku]

Więcej o: