Horoskop tygodniowy: 26 września - 2 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy na 26 września - 2 października 2022 roku. Jaki będzie nadchodzący tydzień dla Raków i Wag? Czy gwiazdy będą sprzyjać Rybom i Bliźniętom? Nie zwlekaj i sprawdź, co przyniesie los.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran ostatnio czuje się niepewnie. W pracy niby wszystko się układa, ale jednak wciąż odczuwa niepotrzebny stres. Postaraj się uwierzyć w siebie i dostrzec kompetencje, które od dawna widzą inni. W życiu uczuciowym spokojnie albo raczej - pusto. Jeśli tej jesieni nie chcesz samotnie marznąć pod kocykiem, może czas opuścić gardę i dopuścić kogoś bliżej siebie?

Zobacz wideo Naukowcy policzyli, kiedy spotkamy kosmitów. Czym jest paradoks Fermiego?

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk zaczyna jesień w bojowym nastroju. Ostatnio wszystko dość szybko go irytuje, a zamiast ugryźć się w język, od razu dąży do konfrontacji. Zastanów się, co powoduje taką drażliwość. Może problemem jest coś z kategorii zdrowia? Albo uwiera cię coś w relacji z partnerem? Czas poszukać źródła problemu, zanim wszystkich do siebie zrazisz.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Ten tydzień dla Bliźniąt będzie kumulacją zmian. Na szczęście, to nie los podjął decyzję. Same zdecydowały, że potrzebują odmiany - nie wiedząc tylko, że przyjdzie ona w hurcie. Przeprowadzka, nowa praca, rozterki sercowe? To wszystko może się wydarzyć w ostatnich dniach września. Trzymaj dystans i pamiętaj o tym, co dla ciebie ważne, a będzie dobrze.

Horoskop tygodniowy - Rak

Z początkiem jesieni w życiu Raków kończy się pewien etap. Po pięknym, pełnym przygód lecie, przyszedł czas na nowe wyzwania. Na szczęście, zadbałeś o to, by przed nimi zebrać siły. Wszystko więc powinno iść gładko. Być może tym razem gdzieś zagrzejesz miejsce na dłużej.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew jesień zaczął przepełniony optymizmem i dobry nastrój go nie opuszcza. Na dobry humor wpływa relacja sprzed lat, która rozkwitła na nowo. Dobrze mieć blisko kogoś, kto naprawdę cię zna i rozumie, dlatego zadbaj o to, żeby tym razem kontakt się nie urwał.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna zupełnie się tego nie spodziewała, ale w jej życiu ostatnio pojawił się ktoś, o kogo chce się zatroszczyć. Niestety, nie wszystko układa się tak, jakby to sobie wymarzyła. Dlatego w tym tygodniu może pojawić się sporo trudnych emocji i decyzji do podjęcia. Warto dobrze je przemyśleć, bo będą wpływać na to, jak będzie wyglądać ta jesień.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga lubi jesienną aurę, jednak w tym roku radość z jesieni niszczą jej problemy zdrowotne. Może warto porządnie to zbadać u lekarza, zamiast korzystać z domowych sposobów i leków bez recepty? Jeśli zatroszczysz się o siebie, będziesz mogła zrobić w życiu miejsce także dla innych.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion ostatnio jest mocno znudzony swoją pracą, jednak nie ma pomysłu, co mógłby zmienić. Odpowiedzi mogą się pojawić podczas rozmowy z przyjacielem. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz od życia i przemyśl, co możesz zrobić, żeby zbliżyć się do tego celu.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec jesienią nieco przygasa, ale w tym tygodniu wróci do niego energia. Powodem będzie mowa znajomość, która obudzi w nim dawno zapomniane uczucia. Zanim jednak za bardzo się zaangażujesz, zastanów się, czy to właśnie miłości teraz ci brakuje? Może lepiej najpierw poukładać sobie sprawy po poprzedniej relacji.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec tydzień zacznie od trudnej rozmowy. Długo to odkładał, ale teraz czas się skonfrontować i przeanalizować, czy ważna kiedyś relacja wciąż taką pozostaje. Niezależnie od wyniku rozmowy, po wszystkim przyjdzie ulga.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik w pracy radzi sobie coraz lepiej i zaczyna wierzyć w siebie. Na szczęście wspierają go w tym najbliżsi. Po takim paśmie sukcesów łatwo doprowadzić do tego, żeby praca zajęła za dużo miejsca w naszym życiu - dlatego pamiętaj też o relaksie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To będzie pracowity tydzień. Sporo bliskich osób będzie potrzebowała wsparcia niezawodnych Ryb, a one jak zawsze staną na wysokości zadania. Pamiętaj tylko, żeby biegając od jednej misji do drugiej nie zapomnieć o sobie i swojej najbliższej osobie. To może się negatywnie odbić na waszej relacji.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: