Horoskop dzienny - poniedziałek 26 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 26 września. Co spotka dziś Wagę, a co gwiazdy szykują dla Bliźniąt? Znajdź swój znak i dowiedz się, jaki czeka cię dzień.

Horoskop dzienny - Baran

Zatroszcz się dziś o swoje wnętrze. To dobry dzień na uporządkowanie w głowie pewnych spraw i próbę zdystansowania się od nich. Dobrym sposobem na to będzie relaksująca kąpiel lub spacer.

Horoskop dzienny - Byk

Mimo podekscytowania i starannych przygotowań do wielkiego wyjścia możesz być niemiło zaskoczony tym, co zastaniesz na miejscu. Rozmowy mogą się dziś nie kleić, a panująca wokół atmosfera będzie sprzyjała spięciom.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie przyglądaj się biernie, jak ktoś zagarnia twoją przestrzeń życiową dla siebie. Pora, żebyś jasno określił granice i trzymał się swoich zasad. Pamiętaj, że zasługujesz na szacunek.

Horoskop na jesień 2022 (zdjęcie ilustracyjne)Horoskop na jesień 2022 [wszystkie znaki]

Horoskop dzienny - Rak

Poczujesz spełnienie i radość ze zrealizowanego niedawno projektu. Wpadniesz na pomysł, jak połączyć hobby z pracą. Udowodnisz sobie, że jesteś nie tylko kreatywny, ale i przedsiębiorczy.

Horoskop dzienny - Lew

Nie poddawaj się wątpliwościom w sferze uczuciowej. Ciągłe rozmyślanie nad możliwymi czarnymi scenariuszami nie poprawi twojej sytuacji. Zamiast tego skup się na bieżących sprawach.

Horoskop dzienny - Panna

Przypadkowa rozmowa z nieznajomym pozytywnie wpłynie na twój nastrój. Osoba ta przedstawi ci swoje interesujące spojrzenie na wiele spraw i podpowie sposób na rozwiązanie jednego z twoich problemów.

Horoskop dzienny - Waga

Nie bujaj dziś zbytnio w obłokach - zamiast tego skup się na swoich, odkładanych od dawna "na potem" obowiązkach. Twoja opieszałość może rozdrażnić bliską ci osobę.

Kiedy wypada Halloween? (zdjęcie ilustracyjne)Halloween 2022. Kiedy wypada? Skąd wzięła się ta tradycja?

Horoskop dzienny - Skorpion

Problemy zdają się piętrzyć bez końca. Wciąż coś idzie nie tak - jak nie w pracy, to w domu. Ale w poniedziałek dostaniesz wiadomość, która podniesie cię na duchu i przynajmniej częściowo przyczyni się do rozwiązania twoich kłopotów.

Horoskop dzienny - Strzelec

Unikasz wzroku adoratora, udajesz, że nie widzisz jego starań i niby masz nadzieję, że w końcu się odczepi, ale tak naprawdę skrycie wierzysz, że "coś z tego będzie". Jednocześnie boisz się zaangażować w tę relację. Pewna sytuacja w poniedziałek skłoni cię do podjęcia decyzji.

Zobacz wideo Nietypowy przepis na ciasto: tort czekoladowy z majonezem

Horoskop dzienny - Koziorożec

Znużony będziesz niecierpliwie zerkać co chwilę na zegarek, w nadziei, że minęła przynajmniej godzina pracy. Niestety - po pracy czeka cię jeszcze sporo obowiązków w domu, a na zasłużony odpoczynek poczekasz aż do późnego wieczora.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie dojdziesz dziś do porozumienia z rodziną. Ze sprzeczki o błahą rzecz wyrośnie wielka kłótnia. Wzajemne wypominanie błędów z przeszłości może dziś szczególnie mocno zaboleć.

Horoskop dzienny - Ryby

Zajmiesz się jesiennymi porządkami. Znajdziesz pamiątki, o których zupełnie już zapomniałeś. Z łezką wzruszenia w oku będziesz wspominać przeszłość.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: