Horoskop dzienny - niedziela 25 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 25 września - dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w ostatnim dniu tygodnia? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Osoby spod znaku Baran będą dziś wyjątkowo senne. Zmęczenie da Wam się we znaki. Nie obarczaj się winą za nieporozumienia w związku. Kij ma zawsze dwa końce. Nieprzychylne ci znaki to: Strzelec, Ryby i Wodnik.

Horoskop dzienny - Byk

Ten dzień wykorzystasz na relacje z rodziną. Po całym tygodniu zacząłeś tęsknić za najbliższymi. Zamiast jednak leżeć na kanapie może postaw na aktywny wypoczynek? Spacer, kontakt z naturą i dawka świeżego powietrza dobrze ci zrobią.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt zatracą się w myślach o przeszłości. Choć nie są sentymentalne, poczują, że kiedyś popełniły nieodwracalny i niewybaczalny błąd. Nie rezygnuj z tego, co tu i teraz. Skup się na budowaniu przyszłości.

Zobacz wideo Wypalenie zawodowe uznane za poważne zagrożenie dla zdrowia

Horoskop dzienny - Rak

Początek dnia będzie pracowity. Pod koniec udasz się na zasłużony odpoczynek. Zadbaj o swoje zdrowie i nie ignoruj oznak, które daje ci twój organizm. 

Horoskop dzienny - Lew

Osoby spod znaku Lwa będą w niedzielę wyjątkowo marudne. Spuść trochę z tonu. W trudnych chwilach nie opuści cię Waga i Wodnik. Trochę namieszać mogą Strzelec i Koziorożec

Horoskop dzienny - Panna

Do głowy przyjdzie ci pomysł, który w najbliższych dniach zachwyci twoich współpracowników. Pamiętaj, że najważniejszy jest balans. Po intensywnej burzy mózgów należy ci się odpoczynek. Odrobina wytchnienia to nie grzech.

Horoskop dzienny - Waga

Twój telefon nie będzie chciał ci dać spokoju. Jeśli poczujesz, że rozmowy cię męczą, wyłącz go - nic na siłę. Zacznij myśleć o swoich bliskich. Twoje rzekome potrzeby mogą w końcu zejść na dalszy plan. Ktoś potrzebuje wsparcia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona w końcu mają okazję na szczerą rozmowę ze swoim partnerem. Zrozumieją, że bez sensu jest budowanie relacji na nieporozumieniach. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca są urodzonymi przywódcami i liderami. Choć w pracy jesteś doceniany, pamiętaj jednak, że twoich bliskich mogą te cechy irytować. Wykaż trochę zrozumienia. Nieprzychylny będzie ci Koziorożec i Wodnik.

Seniorzy, zdjęcie ilustracyjneDodatkowe 4944,79 zł brutto do emerytury. Komu przysługuje?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca wpadną w wir przygotowań do ważnego wyjazdu. Nerwy będą złym doradcą. Sprawią, że możesz o czymś zapomnieć. Gwiazdy radzą zachować spokój, sprawa, na której tak bardzo ci zależy, zakończy się sukcesem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika zatęsknią za Bykiem. Poświęć mu odrobinę czasu. W natłoku spraw nie zapomnij zadbać dziś tylko o siebie. Małe przyjemności są prawdziwym balsamem na skołatane nerwy.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś dopinać ostatnie poprawki przed wielkim finałem projektu. Stres udzieli się wszystkim domownikom, warto ich przed tym uchronić. Nie obarczaj bliskich winą za swoje niepowodzenia. Nie zasługują na taki bagaż złości.

KaloryferJak odpowietrzyć kaloryfer? Instrukcja krok po kroku

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: