Horoskop dzienny - piątek 23 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 23 września. Czego może spodziewać się Koziorożec, a czego Skorpion? Komu dopisze szczęście, a kto powinien na siebie uważać? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co zaplanował dla Ciebie los.

Horoskop dzienny - Baran

To normalne, że czasem czujesz zmęczenie i nie wiesz, co robić. Postaraj się w takich momentach zachować spokój. Może jest ktoś, z kim będziesz móc omówić swoje zmartwienia?

Horoskop dzienny - Byk

Otrzymasz przełomową wiadomość, która pociągnie za sobą kolejne obowiązki i wyzwania. Nie martw się jednak, bez problemu odnajdziesz się w nowej roli.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Na horyzoncie pojawią się pewne kłopoty, z którymi niełatwo będzie ci sobie poradzić samodzielnie.  Pamiętaj, że każdemu przytajają się czasem słabsze momenty. Postaraj się wyciągnąć nauczkę z tej sytuacji, ale także pozwolić sobie pomóc.

Zobacz wideo Pomarańczowa shakshuka (dyniowa)

Horoskop dzienny - Rak

To będzie niezły dzień! Sprawy będą układać się po twojej myśli, pojawi się także bardzo obiecująca szansa na pogłębienie zawodowych umiejętności. Koniecznie z niej skorzystaj.

Horoskop dzienny - Lew

Twoja intuicja będzie dziś nieco zawodna, postaraj się więc nie podejmować żadnych istotnych decyzji, ani nie zmieniać wcześniejszych planów. W razie czego poproś o poradę zaufaną osobę.

Horoskop dzienny - Panna

Możesz liczyć, że twoje marzenie w końcu się spełni. To dobra okazja do świętowania sukcesu! Pamiętaj jednak, że to tylko jeden z twoich celów.

Horoskop weekendowy: 24-25 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]Horoskop na weekend 24-25 września [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Waga

Twoja odporność w ostatnim czasie może być nieco osłabiona. Postaraj się ją wzmocnić - zwróć uwagę na dostarczane witaminy, ale przede wszystkim odpocznij. Od dawna żyjesz na dużych obrotach i zdecydowanie za mało czasu poświęcasz na sen.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Skorpion

Możesz liczyć na niespodziewany napływ gotówki. Postaraj się jednak nie wydawać wszystkiego naraz - oszczędności już niedługo mogą ci się przydać...

Horoskop dzienny - Strzelec

Dobry humor i energia nie będą cię opuszczać, a w dodatku uda ci się nimi zarazić także innych. Wykorzystaj to i zorganizuj szaloną wycieczkę.

Słoik (zdjęcie ilustracyjne)Jak otworzyć słoik bez użycia siły? Sprawdzone sposoby i triki

Horoskop dzienny - Koziorożec

Pewna sprawa przysporzy ci dziś drobnych nerwów. Postaraj się jednak nie skupiać na problemie i nie tracić optymizmu. Rób, co do ciebie należy, a wszystko samo się ułoży.

Horoskop dzienny - Wodnik

Szykuje się dzień pełen wrażeń. Na pewno nie będziesz narzekać na nudę, uważaj jednak, by nie stracić czujności i nie dać ponieść się zbyt ryzykownym aktywnościom.

Horoskop dzienny - Ryby

Poczujesz duże zmęczenie obowiązkami. Zaplanuj weekend tak, by w końcu nieco odpocząć. Postaraj się przez te dwa dni nic nie robić - może nawet nie wychodzić z łóżka. Zdziwisz się, jak bardzo Ci tego brakowało.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: