Horoskop na weekend 24-25 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 24-25 września. Komu gwiazdy będą sprzyjać? Czy Wodniki i Skorpiony czeka udany weekend? Nie zwlekaj i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop na weekend - Baran

Barany w weekend będą pełne optymizmu i chętnie spędzą czas w gronie znajomych. Być może Barany poszukujące miłości spotkają kogoś wyjątkowego. Gwiazdy podpowiadają, że Koziorożec lub Lew poczuje do ciebie miętę. 

Horoskop na weekend - Byk

Byki w weekend będą musiały walczyć z lenistwem. Najchętniej przeleżelibyście całe dwa dni, jednak obowiązki wam na to nie pozwolą. Uporać się z zadaniami pomogą wam Skorpiony oraz Barany. Pamiętajcie, że im wcześniej uda wam się uwinąć ze sprawunkami, tym szybciej będziecie mieli weekend dla siebie. 

Zobacz wideo Pierwszy turysta w kosmosie - miliarder, Richard Branson

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Bliźnięta czeka wymarzony odpoczynek. Gwiazdy nie przewidują, aby w ten weekend czekały was niespodziewane sytuacje. Będziecie mogli oddać się błogiemu lenistwu oraz nadrobić zaległości w lekturach. 

Horoskop na weekend - Rak

Niestety brak dobrych informacji dla Raków. W weekend nie odpoczniecie. Będziecie mieli na głowie kilka sprawunków, które uniemożliwią wam weekendową zabawę. Gwiazdy podpowiadają, że powinniście uważać na to, co mówicie. Ktoś może źle was zrozumieć i kłótnia gotowa.

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop na weekend - Lew

Lwy zapragną w weekend skupić się na rozwijaniu swoich pasji. Te kilka godzin, które poświęcicie dla siebie, pozwolą wam naładować baterię na nadchodzący tydzień. Sprzyjające wam znak zodiaku to Waga i Strzelce.

Horoskop na weekend - Panna

Sobota i niedziele upłynie Pannom na spotkaniach z rodziną. Być może ktoś z waszych bliskich będzie potrzebował pomocy przy pracach domowych lub rozmowy. Kilka godzin wśród najbliższych poprawi wasz nastrój, który w ostatnim czasie nie był najlepszy. 

Koszyk prawdziwków w Nadleśnictwie KędzierzynGdzie są grzyby? Tu zbierzesz kosz prawdziwków w 35 minut

Horoskop na weekend - Waga

Wagi w weekend, zamiast listy zakupów powinny sporządzić plan wydatków. Gwiazdy podpowiadają, że możecie mieć kłopoty finansowe, lepiej teraz przemyślcie, czy rozsądnie dysponujecie finansami. Później może być już na to za późno. 

Horoskop na weekend - Skorpion

Skorpiony czekają zmiany. Choć nie wszystko ułoży się tak, jak to sobie zaplanowaliście, nie załamujcie się. Z czasem uda wam się zrealizować swoje plany. Teraz skupcie się na dostosowaniu do nowej sytuacji i próbujcie płynąć z prądem. 

Horoskop na weekend - Strzelec

Strzelcom w weekend humor nie będzie dopisywać. Kilka zdarzeń, które miały miejsce w ostatnim czasie, mogą was przygnębić. Pozwólcie sobie na przeżycie smutku, który odczuwacie i pogódźcie się z tym, że nie zawsze możecie mieć to czego chcecie. 

Grzyby (zdjęcie ilustracyjne)Niemcy: Zapowiada się dobry sezon dla grzybiarzy

Horoskop na weekend - Koziorożec

Koziorożce czeka spokojny weekend. To dobry moment, aby zastanowić się nad kolejnymi celami. Być może postanowicie zadbać o swoje zdrowie i zapiszecie się na siłownie lub postanowicie zmienić waszą dietę. Sprzyjający wam znak zodiaku to Panna. 

Horoskop na weekend - Wodnik

Wodniki czeka przypływ pozytywnej energii. Będziecie mieli wiele pomysłów na spędzie weekendu, jednak gwiazdy podpowiadają, że warto, abyście skupili się przede wszystkim na sobie i rodzinie. Sprzyjający wam znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop na weekend - Ryby 

W weekend Ryby będą miły ochotę na spotkanie z przyjaciółmi. Na szczęście okazji nie zabraknie. Gwiazdy podpowiadają, że w sobotę będziecie bardzo kreatywni, to dobry czas, aby poświęcić czas na rozwijanie swoich pasji. 

Więcej o: