Horoskop dzienny - czwartek 22 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 22 września. Czy czekają cię zmiany w życiu osobistym? A może poszczęści ci się w życiu zawodowym? Znajdź swój znak i sprawdź, co zaplanował dla ciebie los.

Horoskop dzienny - Baran

Możliwe, że twój nastrój będzie dziś nieco obniżony. Jeśli coś cię trapi, nie wahaj się prosić o pomoc. Porozmawiaj z zaufaną osobą i opowiedz jej, co leży ci na sercu.

Horoskop dzienny - Byk

Szczęście nie będzie ci dziś dopisywać, ale nie zrażaj się. To chwilowe! Los szykuje dla ciebie naprawdę zaskakującą nowinę...

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie aktywny dzień - i wcale nie w złym znaczeniu. Pozytywna energia będzie cię rozpierać, dzięki czemu uda ci się nadrobić nieco obowiązków na przyszłość, ale także aktywnie odpocząć. Od dawna brakowało ci czasu na tego typu zajęcia.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Horoskop dzienny - Rak

Szykuje się spokojny, ale bardzo miły dzień. Mimo że nie wydarzy się nic przełomowego, w końcu uda ci się trochę odpocząć. Postaraj się częściej skupiać na mniej oczywistych elementach swojego życia i dostrzegać dobre jego strony.

Horoskop dzienny - Lew

To będzie dość wymagający dzień. Od początku będą pojawiać się pewne trudności, które będą wymagać od ciebie więcej nakłady pracy i energii. Nie zrażaj się jednak, to chwilowe niedogodności.

Horoskop dzienny - Panna

Będą cię dręczyć pewne wątpliwości. Zaufaj swojemu sercu i podejmij radykalne kroki. Postaraj się jednak nie analizować później zbytnio sytuacji i pozostawić sprawę losowi.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Słoik (zdjęcie ilustracyjne)Jak otworzyć słoik bez użycia siły? Sprawdzone sposoby i triki

Horoskop dzienny - Waga

To będzie dobry dzień, pełen pozytywnego nastawienia i dobrej passy. Dziś możesz zaryzykować i podjąć drobne ryzyko, na które na co dzień brakuje ci pewności siebie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Zaczniesz analizować pewne wydarzenia z przeszłości. Pamiętaj, że nie warto rozdrapywać starych ran. Oczywiście to ważne, żeby uczyć się na błędach i wyciągać wnioski, ale trzeba pozostać przy tym zdystansowanym.

Horoskop dzienny - Strzelec

Pewna osoba zwróci ci uwagę, która może cię nieco zirytować. Zastanów się jednak, czy nie ma w tych słowach pewnej prawdy? Może jest coś, z czego nawet nie zdajesz sobie sprawy. Postaraj się na chwilę przyjąć perspektywę innej osoby.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przytrafi ci się dziś pewna sytuacja, która wprawi cię w zakłopotanie. Początkowo możesz nie wiedzieć, jak się zachować. Nie ulegaj jednak emocjom, a na pewno podejmiesz właściwą decyzję.

Ogórki kiszone (zdjęcie ilustracyjne)Czemu ogórki kiszone są puste w środku? Jak tego uniknąć? [PORADNIK]

Horoskop dzienny - Wodnik

Pewna osoba mocno cię zaskoczy. Możliwe, że spojrzysz na nią z nowej perspektywy, co z kolei może przenieść waszą relację na inny poziom.

Horoskop dzienny - Ryby

Pewna osoba może mocno nadwyrężyć twoje zaufanie. Jeśli to nie pierwszy raz, zastanów się, czy na pewno warto kontynuować tę znajomość. Pomyśl o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: