Horoskop na jesień 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na jesień 2022. Co tej jesieni przydarzy się Bliźniętom, a co Wodnikowi? Komu poszczęści się w miłości, a kogo czeka daleka podróż? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co przydarzy ci się w najbliższych tygodniach.

Horoskop na jesień 2022 - Baran

Baranom, które od lata i zimy wolą wiosnę i jesień, będzie na ogół dopisywał dobry nastrój. Choć do końca roku zostało jeszcze sporo czasu, zaczną ściśle planować przyszłoroczne podróże i wydatki. Gwiazdy zwiastują przypływ gotówki.

Horoskop na jesień 2022 - Byk

Jesienią Byki będą częściej ryzykować - zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Choć nie wszystko pójdzie po ich myśli, to ostatecznie będą zadowolone ze zmian, jakie zajdą w ich życiu.

Od kiedy zaczyna się sezon grzewczy? - zdjęcie ilustracyjneKiedy zaczyna się sezon grzewczy? Spradź, od kiedy ciepłe kaloryfery

Horoskop na jesień 2022 - Bliźnięta

Bliźnięta, kiedy tylko zorientują się, że nastała kalendarzowa jesień, zaczną kompletować strój na Halloween. Mimo różnych zawirowań na ścieżce zawodowej mogą spodziewać się sporych sukcesów.

Horoskop na jesień 2022 - Rak

Artystycznie uzdolnione Raki dadzą się porwać magii jesieni. Na okrągło będą uciekać na spacery po parkach i lasach, gdzie zrobią mnóstwo pięknych zdjęć. Końcówka jesieni przyniesie poprawę w sprawach finansowych.

Dzień Chłopaka (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy jest Dzień Chłopaka 2022? Czym różni się od Dnia Mężczyzn?

Horoskop na jesień 2022 - Lew

Lwy powinny uważać. Jesienią mogą zmierzyć się z nieprzyjemnymi, kłamliwymi pogłoskami na ich temat. Sprostowanie tych plotek i naprawa reputacji będą kosztowały je sporo energii. Ale Lwom w końcu uda się znaleźć winowajcę i wyciągnąć wobec niego konsekwencje. A zemsta będzie słodka!

Horoskop na jesień 2022 - Panna

Pracowitość Panien zostanie wkrótce wynagrodzona premią lub podwyżką. To wcale nie oznacza, że jesień będzie ciężka, przeciwnie - osoby spod tego znaku mogą spodziewać się wielu okazji do odpoczynku z książką i kocykiem.

Horoskop na jesień 2022 - Waga

Jesień będzie czasem zdobywania nowych umiejętności. Wagi, które planują zacząć kursy, nie powinny zwlekać. Znajdą w sobie energię i motywację do nauki, a potem bez trudu zaliczą wszelkie egzaminy.

Horoskop na jesień 2022 - Skorpion

Jesień przyniesie Skorpionom mnóstwo spontanicznych planów, nagłych zwrotów akcji i zabawnych przygód. Grafik będzie tak napięty, że nadążenie ze wszystkim sprawi im niemałe wyzwanie. Jednocześnie naczerpią z tego wiele radości. Pewne zdarzenie pod koniec jesieni może wręcz odmienić ich życie.

Zobacz wideo Przepis na cynamonowe róże z ciasta francuskiego

Horoskop na jesień 2022 - Strzelec

Strzelcom doskwiera samotność, ale tej jesieni będą miały szansę odmienić swój los. Poznają kogoś, kto sprawi, że ich serca zabiją mocniej. Delikatne sugestie sprawią, że i druga osoba zacznie się nimi bardziej interesować.

Horoskop na jesień 2022 - Koziorożec

Jesienią da o sobie znać brak zdecydowania Koziorożców w sferze uczuć. Jedną nogą wciąż będą stały w starym związku, podczas gdy druga będzie chciała śmielej wkroczyć w nowy. Ostatecznie Koziorożcom uda się podjąć tę trudną decyzję. Poczują, że zrzuciły z siebie spory ciężar.

Zmiana czasu (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy przestawiamy godzinę? Zmiana czasu z letniego na zimowy [DATA]

Horoskop na jesień 2022 - Wodnik

Tej jesieni Wodniki powinny szczególnie uważać na swoje zdrowie. Zmienna pogoda sprawi, że łatwo będzie złapać przeziębienie. Szkoda byłoby stracić okazję do pierwszych jesiennych spacerów, prawda? W drugiej połowie tej urokliwej pory roku Wodniki mogą spodziewać się awansu lub podwyżki.

Horoskop na jesień 2022 - Ryby

Jesień wprawi Ryby w marzycielski nastrój. Będą snuć barwne plany na przyszłość, związane z osobą, w której są bardzo zakochane. Wkrótce odważą się wyznać swoje uczucia. Odpowiedź może zaskoczyć.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: