Horoskop dzienny - sobota 17 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 17 września. Jaki dzień czeka Barana, a jaki Raka? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co ci się dziś przytrafi.

Horoskop dzienny - Baran

Sobota upłynie ci twórczo i pracowicie. Pod wpływem chwili wpadniesz na pomysł stworzenia prezentu dla przyjaciela. Twoje dzieło z pewnością mu się spodoba.

Horoskop dzienny - Byk

Od rana będzie zapowiadało się na niespodziankę. Z niecierpliwości nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu, ale ostudź się nieco - wcale nie będzie tak wielka, jak ci się wydaje. Niemniej jednak nie będziesz nią rozczarowany.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Sobota przyniesie interesującą propozycję dotyczącą twojej kariery i finansów. Może być to szansa na awans, przejście do innej firmy lub całkowitą zmianę branży.

Horoskop (zdjęcie ilustracyjne)Horoskop na weekend [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Rak

Ktoś bardzo ci bliski potrzebuje teraz wsparcia i otuchy. Nie jest mu łatwo otworzyć się przed innymi ze swoim problemem, ale zwróci się do ciebie, bo wie, że dasz mu zrozumienie i nie będziesz go oceniać. Sprawdzisz się jako prawdziwy przyjaciel/przyjaciółka.

Horoskop dzienny - Lew

Pora, byś w końcu konsekwentnie podszedł do swojego postanowienia, które pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie i zdrowie. Nie odkładaj tego na potem i nie narzekaj, tylko działaj!

Zobacz wideo Galette z truskawkami

Horoskop dzienny - Panna

Weekend wprawi cię w pogodny nastrój. Przyjaciele zaproponują ci spontaniczne spotkanie. Warto, byś skorzystał z tej możliwości, bo gwiazdy przewidują, że będziecie się świetnie bawić.

Horoskop dzienny - Waga

To dobry dzień na odrobinę odpoczynku i skupienia na sobie. Możesz dziś leniuchować zupełnie swobodnie i bez konsekwencji zapomnieć o reszcie świata, by zająć się, czymkolwiek chcesz.

Kwitnące tulipany (zdjęcie ilustracyjne)Jak i kiedy sadzić tulipany? Co zrobić, żeby się przyjęły? [PORADNIK]

Horoskop dzienny - Skorpion

Sobota zapowiada się bez rewolucji. Nic nie zmąci twojego spokoju. Nie spodziewaj się dziś większych wyzwań - będzie raczej nudno, ale ta monotonia pozwoli ci wypocząć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Sobota będzie idealnym dniem na rozwijanie kulinarnej pasji. Ugotujesz przepyszne danie, które zachwyci całą rodzinę, a ciebie zmotywuje do dalszych eksperymentów w kuchni.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zechcesz zmienić swój wygląd na jesień. W końcu uda ci się trafić na fryzjera, który nie zostawi "szopy" na twojej głowie i wyczaruje fryzurę, w której naprawdę będzie ci do twarzy. Zaszalej - nie pożałujesz.

Zmiana czasu na zimowy - kiedy przestawić zegar? - zdjęcie ilustracyjneKiedy zmiana czasu z letniego na zimowy? [DATA]

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik wraz z przyjaciółmi wpadną na ciekawy pomysł na zarobek. Dziś obmyślicie wspólnie plan działania, a już wkrótce zobaczycie pierwsze efekty. Przerosną wasze oczekiwania!

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby poczują ulgę, bowiem zamkną za sobą pewien dręczący etap życia. Z ekscytacją i szczerą radością podejmą kolejne życiowe wyzwania.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: