Horoskop dzienny - piątek 16 września 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 16 września. Co czeka dziś Raki i Skorpiony? Czy gwiazdy będą sprzyjać Baranom i Strzelcom? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

Barany nie powinny dziś zbyt pochopnie podejmować decyzji. Wasza impulsywność może sprowadzić na was kłopoty. Lepiej zastanówcie się dobrze, zanim zdecydujecie się podjąć jakiekolwiek działanie. Sprzyjać wam będą Wodniki. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki pokażą dziś, że jak chcą, to potrafią. Zaskoczycie swoim bezkompromisowym działaniem współpracowników oraz szefa. To dobry moment, aby przypomnieć przełożonemu o podwyżce, a nawet o awansie. 

Zobacz wideo Naukowcy policzyli, kiedy spotkamy kosmitów. Czym jest paradoks Fermiego?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czeka zwariowany piątek. Otrzymacie propozycję wyjścia na imprezę lub odezwie się do was stary znajomy. Wasze plany mogą ulec zmianie, jednak gwiazdy podpowiadają, że nie będzie to dla was niekorzystne. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki mogą mieć dziś nie najlepszy humor. Wszystko przez konflikt w pracy. Lepiej szybko znajdźcie wyjście z trudnej sytuacji, w przeciwnym razie mogą czekać was nieprzyjemności. Sprzyjający wam znak zodiaku to Koziorożec. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zapragną w piątek wprowadzić zmiany w swoim stylu życia. Przyjdzie wam do głowy pomysł, aby zadbać o swoje zdrowie. Część z was stwierdzi, że czas zacząć odżywiać się racjonalnie. Sprzyjający wam znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop dzienny - Panna 

Pannom gwiazdy będą dziś sprzyjać w rozwijaniu pasji. Będziecie w piątek twórczy i pełni energii - to doskonały czas, aby wrócić do porzuconego wcześniej hobby. Odkryjecie, że daje wam ono wiele przyjemności. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka niespodzianka. Być może w piątek bliska wam osoba zaproponuje spotkanie lub otrzymacie dobre wiadomości od bliskich. Gwiazdy podpowiadają, że najlepsza zabawa czeka cię u boku Strzelca lub Koziorożca.

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zapragną dziś spędzić czas w samotności. To dobry moment, aby pomyśleć nad przyszłością i pomału zacząć planować zmiany w swoim życiu. Sprzyjający wam znak zodiaku to wyrozumiała Panna i pomocny Baran.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce postanowią w piątek wprowadzić do swojego życia więcej aktywności fizycznej. Część z was będzie chciała zapisać się na siłownię, albo wrócić do biegania. Jednak większość Strzelców zacznie szukać innego sportu, w którym będzie mogła się sprawdzić.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś pełne energii i gotowe do działania. To dobry czas, aby nadrobić zaległości w obowiązkach domowych. Gwiazdy podpowiadają, że w mig uporacie się z praniem i sprzątaniem. Sprzyjający wam znak zodiaku to Waga

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki w piątek będą czuć się zmęczone. Gwiazdy odradzają spotkania ze znajomymi i podpowiadają, że warto, abyście odpoczęli i dali sobie chwilę wytchnienia. Wieczór z książką czy kąpiel w wannie powinna pomóc wam naładować baterię.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mogą mieć dziś problem z okazywaniem emocji. Niestety w piątek wasz nastrój nie będzie najlepszy, zamiast robić dobrą minę do złej gry, porozmawiajcie szczerze z kimś bliskim. To pozwoli wam odzyskać dobry humor.

Więcej o: