Horoskop dzienny - czwartek 15 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - 15 września - dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie czwartek? Dla niektórych będzie to intensywny czas pracy i wielkich emocji. Sprawdź, co jest zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Nikt nie będzie cię w stanie wytrącić z równowagi i odwieść od tego, co postanowiłeś. Jednak zamiast komuś wytykać błędy, wytłumacz, czego oczekujesz. Osoba spod znaku Lwa będzie potrzebowała twojej dobrej rady. Nie ignoruj jej problemów.

Horoskop dzienny - Byk

Będziesz bardzo zasadniczy i surowy w swoich osądach. Na daną kwestię spójrz jednak łagodnym wzrokiem. Nie bierz nadgodzin. Obrócą się w problemy rodzinne i kolejną awanturę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Jeśli kiedyś zlekceważyłeś szefa, bądź koleżankę z pracy, teraz to do ciebie wróci. Pamiętaj jednak, że emocje są złym doradcą. Nie wchodź w zbędne dyskusje, bo konflikt urośnie do większej rangi. 

Kiedy sezon grzewczy? (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy zaczyna się sezon grzewczy? Kiedy zaczną grzać kaloryfery?

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka wpadną w wir pracy, co niebawem zaowocuje. Trzeba jedynie uzbroić się w cierpliwość. Nie rezygnuj z przyjemności i radości, jaką daje ci dobra książka czy film. Koziorożec będzie dla ciebie wyjątkowo uprzejmy.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zatęsknią za utraconą młodością. Zamiast jednak rozpaczać, skup się na tym, co masz do zrobienia. Przyjazne ci znaki to Byk i Rak. Uważaj na marudzącego Wodnika, który nie będzie ci szczędził kąśliwych uwag.

Horoskop dzienny - Panna

Osoby spod znaku Panny zasługują na wypoczynek. Choć urlop się skończył, nie mogą zapominać o drobnych przyjemnościach, które dobrze wpływają na samopoczucie. Długi spacer, rozmowa z przyjacielem... możliwości jest wiele.

Zmiana czasu na zimowy - kiedy przestawić zegar? - zdjęcie ilustracyjneKiedy zmiana czasu? Tej daty lepiej nie przegapić

Horoskop dzienny - Waga

Idź za ciosem. Spotkanie z przyjaciółmi? Czemu nie! Samotne Wagi mają szansę poznać partnera, który zostanie z nimi na długie lata. Nie bój się zmian, a przede wszystkim miłości, która stoi za rogiem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nawet jesienna aura nie będzie w stanie zepsuć twojego nastroju. W pracy zaczniesz organizować życie towarzyskie swojego biura. Pamiętaj jednak, że nie każdy będzie miał ochotę na twoje towarzystwo. Odmowę przyjmij ze spokojem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca będą miały dość wiecznych humorów i niezadowolenia Wodnika. Jednak zamiast trzymać to w sobie, wyrzuć, co ci leży na sercu. Wrócą do ciebie wspomnienia z dawnych lat. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec będzie w wyjątkowo dobrym nastroju. Wszystko za sprawą dobrych wiadomości, które dziś otrzymają. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i resetu. Nie bój się zaszaleć i przekroczyć granicy.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika zapragną wielkich zmian. Czy to dobry czas? Jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz, dlatego podejmij ryzyko, które podsuwa ci los. Unikaj Koziorożca. Będzie kurczowo trzymał się swoich procedur, co wywoła u ciebie złość.

Horoskop dzienny - Ryby

Trzymaj w ukryciu swoje miłosne sekrety, bo nieprzychylne ci osoby tylko czekają, aby móc zamieszać w twoim życiu. Nie zapominaj jednak, że masz zaufane grono, które zawsze pomoże ci rozwiązać problem. Zadbaj o swoje zdrowie.

Więcej horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: