Horoskop dzienny - środa 14 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na środę 14 września. Środa dla wielu znaków będzie intensywna. Panna przeżyje rozczarowanie, a Koziorożec usłyszy dobrą wiadomość. Rak będzie się cieszyć z zastrzyku gotówki.

Horoskop dzienny - Baran

Potrzeby Barana są proste - trochę więcej snu, czas ze znajomymi i bezpieczeństwo finansowe. Ostatnio jednak nawet te podstawowe oczekiwania pozostają niezaspokojone. Na szczęście w środę to się zmieni. Wreszcie znajdziesz czas na relaks, a po drzemce czeka cię dobra wiadomość z zakresu finansów.

Zobacz wideo Pierwszy turysta w kosmosie - miliarder, Richard Branson

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Byk

Jesień miała być dla Byka czasem wytchnienia, ale coś poszło nie tak. W twoim życiu jest ostatnio bardzo dużo bodźców, brakuje czasu na odpoczynek i złapanie kontaktu z własnymi emocjami. Trzeba jednak przyznać, że trudno skupić się tylko na sobie, kiedy nowa relacja rozwija się tak dobrze!

Kiedy sezon grzewczy? (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy zaczyna się sezon grzewczy? Kiedy zaczną grzać kaloryfery?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną dzień z dobrym humorem. Osoba, której dawno nie widziały, wreszcie pojawi się u ich progu. Jednak wspólny czas będzie upływać w cieniu innej relacji. Czy da się zrobić tak, żeby wszyscy wokoło byli zadowoleni? Jedyny sposób to dbanie o siebie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak może liczyć na szeroki uśmiech fortuny. Dodatkowe zlecenie, które będzie w dodatku wpisywać się w jego ambicje, przyniesie całkiem pokaźną sumkę. Najlepiej świętować to razem z najbliższymi, w domowym zaciszu, żeby zarobek za szybko nie zniknął z konta.

Horoskop dzienny - Lew

Lew będzie miał spokojną środę, jednak w pracy pojawi się kilka spraw, które będą wzbudzać jego irytacje. Jeśli zamiast odpowiednio komunikować swoje potrzeby, po prostu zaciśnie zęby, wszystko prędzej czy później wybuchnie. Dlatego lepiej stawiać na szczerość.

Horoskop dzienny - Panna

Środa nie będzie najlepszym dniem dla Panny. Miała wobec tego wieczoru wielkie oczekiwania, jednak okazało się, że nie ma komu ich spełniać. Może to dobry moment, żeby wziąć odpowiedzialność za własne szczęście w swoje ręce?

Zmiana czasu na zimowy - kiedy przestawić zegar? - zdjęcie ilustracyjneKiedy zmiana czasu? Tej daty lepiej nie przegapić

Horoskop dzienny - Waga

Waga ostatnio czuje, że zawiodła. Chciała wesprzeć koleżankę, jednak okazało się, że na to już za późno. Od tego czasu jest przybita. W środę może jednak się wydarzyć coś, co pozwoli jeszcze wszystko odwrócić. Bądź czujna!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion zawsze płaci swoje długi i oczekuje tego samego od innych. Niestety, przysługa, która należała ci się w zamian, wciąż nie została zrealizowana. Zamiast się nakręcać i narzekać na niesprawiedliwość, sprawdź, jak było na prawdę. Dopiero potem się wkurzaj.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec ostatnio do pracy chodzi z lepszym nastawieniem. Czyżby powodem było zauroczenie jedną z osób, która niedawno pojawiła się w biurze? Jeśli dobrze to rozegrasz, w środę możesz nieco popchnąć sprawy do przodu. Pamiętaj tyko - nie bądź natarczywy!

Horoskop dzienny - Koziorożec

Problemy zdrowotne ostatnio psują humor Koziorożca. Na szczęście w środę pojawi się krzepiąca wiadomość na ten temat. Mimo poprawy nastroju, sił wciąż może brakować, dlatego wieczór najlepiej zaplanować pod kocykiem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik wreszcie ma szansę zabłysnąć w pracy. Jednak jego największym przeciwnikiem jest on sam. Stres i brak wiary w siebie mogą oddalić cię od awansu. Przypomnij sobie ćwiczenia oddechowe, żeby w chwili tremy móc je wykonać w łazience.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby długo na to czekały, jednak właśnie teraz zaczyna się ważny i nowy etap w ich życiu. Chociaż zmiany są trudne, wiesz, że to właśnie tego potrzebujesz. Dlatego idź przed siebie z dumnie uniesioną głową.

Więcej horoskopów na horoskopy.gazeta.pl

*******

Więcej o: