Horoskop tygodniowy: 12-18 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy na 12-18 września 2022 roku. Jaki będzie nadchodzący tydzień dla Raków i Wag? Czy gwiazdy będą sprzyjać Rybom i Bliźniętom? Nie zwlekaj i sprawdź, co przyniesie los.

Horoskop tygodniowy - Baran

Barany, które zazwyczaj mają wszystko pod kontrolą, w tym tygodniu będą miały problem, aby zapanować nad swoim życiem. Los będzie wami targał na wszystkie strony. Nagłe zmiany i niespodziewane sytuacje sprawią, że będziecie musieli wyjść ze swojej strefy komfortu i szukać niecodziennych rozwiązań.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki czeka spokojny tydzień. Raczej obejdzie się bez większych trudności, ale też próżno będzie szukać Bykom chwil pełnych euforii. To dobry czas na wprowadzenie nowej rutyny, która pozwoli wam ułożyć nieco wasz plan dnia.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta będą w tym tygodniu bardzo zalatane. Czeka was wiele obowiązków, ale też spotkań towarzyskich, które w pełni was pochłoną. Zapomnicie o czasie dla siebie, co może odbić się na waszym zdrowiu. Lepiej zwolnijcie tempo, bo możecie wypaść z toru. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki w tym tygodniu nie zaznają spokoju. Czeka was kilka nieprzewidzianych sytuacji. Warto szukać pomocy u przyjaciół, szczególnie u wyrozumiałej Panny. Lepiej nie mierz się samodzielnie z trudnościami, gwiazdy podpowiadają, że w ciężkich chwilach powinniście skorzystać ze wsparcia najbliższych.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lwy zapragną w tym tygodniu spędzić więcej czasu z bliskimi. Postanowicie odnowić znajomość z jednym z przyjaciół, z którym w ostatnim czasie nie mieliście najlepszego kontaktu przez natłok obowiązków. Rozmowa z przyjacielem pozwoli wam naładować baterie na resztę tygodnia.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panny z natury spokojne i wyrozumiałe mogą przechodzić w tygodniu trudne chwile, być może będą związane z problemami rodzinnymi lub nieporozumieniem w pracy. Gwiazdy podpowiadają, że przyda wam się wsparcie bliskich. Nie obawiajcie się i nie bójcie się prosić o pomoc. Szczególnie osoby spod znaku Wodnika będą w stanie was wesprzeć. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi zazwyczaj są wyważone i nie dążą do konfrontacji, jednak w tym tygodniu będziecie musieli walczyć o swoje, co niestety doprowadzi do małych, a nawet większych spięcia. Gwiazdy podpowiadają, że mimo to powinniście walczyć o swoje i nie poddawać się. Sprzyjający wam znak zodiaku to Baran.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpiony czeka wiele niepewności w tym tygodniu. Będziecie czuli, że nie macie wpływu na otaczającą was rzeczywistość, co skutecznie popsuje wasz nastrój. Pamiętajcie, że niektóre sprawy są od was niezależne. Lepiej pogódźcie się z tym, zamiast nieustannie analizować i szukać, wyjść z takich sytuacji.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelców może czekać w tym tygodniu kilka niespodziewanych wiadomości, które mogą wpłynąć na wasze dotychczasowe życie. Być może będziecie musieli zamknąć pewien rozdział, choć nie będzie to łatwe, musicie pamiętać, że czas leczy rany. Sprzyjający wam znak zodiaku to Bliźnięta i Skorpion.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec powinien w tym tygodniu skupić się na załatwianiu zaległych spraw. Trochę się ich nazbierało w ostatnim czasie. Lepiej nie odkładajcie tego na później, to tylko sprawi, że będziecie mieć kłopoty. Zamiast na relacjach towarzyskich postawcie na spotkania w gronie rodzinnym, to pozwoli wam osiągnąć spokój. 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodniki słynące ze spontaniczności będą miały trudny tydzień. Wszystko przez obowiązki, które uniemożliwią wam realizacje waszych planów. Lepiej zaciśnijcie zęby i przyłóżcie się do pracy, w przeciwnym razie czekają was przykre konsekwencje, które mogą mieć wpływ na wasze relacje ze współpracownikami. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby czeka zaskakująco dobry tydzień. Nagle zaczniecie czuć, że wasza praca jest doceniana, a szef dostrzeże wasze zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Nie tylko w pracy będzie się wam powodzić, czeka was także kilka spotkań z ze znajomymi, które pozytywnie wpłyną na wasz nastrój. 

Więcej o: