Horoskop dzienny - sobota 10 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 10 września. Jaki dzień szykuje się dla Barana, a co spotka Bliźnięta? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co ci się dziś przytrafi.

Horoskop dzienny - Baran

Cały dzień Barany będą pod wrażeniem wydarzeń z piątku, ale i sobota będzie obfitowała w wyjątkowe sytuacje. To będzie dzień samych miłych niespodzianek.

Horoskop dzienny - Byk

Byki nie powinny dziś zbytnio polegać na swojej intuicji. Lepiej, żeby zamiast tego zapytały o radę doświadczonych przyjaciół. W tę sobotę szczególnie łatwo będzie wpaść w kłopoty.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Weekend okaże się dla Bliźniąt niezwykle rozrywkowy i nieprzewidywalny. A pewna sytuacja wprost doda wam skrzydeł i napełni pozytywną energią na cały przyszły tydzień.

Pełnia Księżyca (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy pełnia księżyca we wrześniu 2022?

Horoskop dzienny - Rak

Raku, terminy gonią, więc sobotę poświęcisz pracy i samodoskonaleniu. Pracuj wytrwale, a już wkrótce osiągniesz zamierzone cele - także te finansowe.

Horoskop dzienny - Lew

Przed Lwem czas miłości i podsumowań ostatnich lat związku, który na nowo rozkwitnie, choć nie bez wątpliwości. Tej soboty powróci pewna osoba z przeszłości, która dodatkowo namiesza Lwu w głowie.

Horoskop dzienny - Panna

Kreatywność Panien zainspiruje osoby w ich bliskim otoczeniu. Osoby spod tego znaku czeka bardzo produktywny dzień. Warto, by wykorzystały ten moment i spróbowały nie dać się bierności i lenistwu. Niedługo naprawdę im się to opłaci.

Zobacz wideo Czereśniowy cobbler

Horoskop dzienny - Waga

Wagi nie powinny brać do serca przykrych słów, które dziś usłyszą, bo zostaną wypowiedziane w złości i rozgoryczeniu. Nie będą miały nic wspólnego z rzeczywistością. Wagi muszą pozwolić bliskiej osobie, by ochłonęła i przemyślała problem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony w sobotę nie powinny drażnić Strzelców, bo zdecydowanie nie będą w nastroju do żartów, zwłaszcza z ich życia uczuciowego. Spróbujcie tylko, a wywołacie wielką kłótnię!

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelcu, nie ulegaj zbyt łatwo zmiennemu nastrojowi i popisom twojego znajomego. Wbrew temu, co może ci się wydawać, cały ten szum to tylko próba zdobycia uwagi otoczenia. Szkoda twojego czasu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zaskarbią sobie czyjeś uczucia, ale nie będą szczególnie zadowolone z poświęcanej im uwagi. W obawie przed bardzo nachalnym towarzystwem nowego adoratora będą musiały zdecydować, czy chcą kontynuować znajomość. 

Zmiana czasu (zdjęcie ilustracyjne)Zmiana czasu na zimowy. Włoscy naukowcy zalecają stały czas letni. Dlaczego?

Horoskop dzienny - Wodnik

Zazdrość o ukochaną osobę bardzo obniży nastrój Wodników, ale nie powinny się zamartwiać. Już wkrótce zyskają pewność, że nic nie zagraża ich związkowi.

Horoskop dzienny - Ryby

Sobota nie będzie dla Ryb odpowiednim dniem do spotkań towarzyskich. Dziś szczególnie trudno będzie im uniknąć niezręcznych sytuacji. Plotki i kino z przyjaciółmi lepiej przełożyć na kolejny weekend.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: