Horoskop dzienny - środa 7 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - środa 7 września dla wszystkich znaków zodiaku. Gwiazdy odpowiadają, że dziś Barany czeka ciężki dzień. Za to osoby spod znaku Lwa czeka niespodzianka.

Horoskop dzienny - Baran

Barany nie będą miały dziś mnóstwo obowiązków. Nagle na waszą głowę spadnie wiele zadań. Zarówno w pracy jak i w domu przygotujcie się na liczne nieprzewidziane sytuację, które będziecie musieli niezwłocznie się zająć. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki mogą w środę zmagać się z problemami zdrowotnymi lub mieć obniżone samopoczucie. Gwiazdy podpowiadają, że nie powinniście tego ignorować. Lepiej odpocznijcie i zadbajcie o siebie. Sprzyjający wam znak zodiaku to Rak.

Zobacz wideo Która asteroida może uderzyć w Ziemię? NASA przygotowuje się, grając w rzutki

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta mogą odetchnąć z ulgą. Dziś uda wam się zrealizować wszystkie plany i to bez większego wysiłku. Wieczór postanowicie spędzić na relaksowaniu się w towarzystwie znajomych. Sprzyjający wam znak zodiaku to Koziorożec.  

Horoskop dzienny - Rak

Dla Raków środa okaże się mało ekscytująca. Gwiazdy nie widzą, aby dziś miało wydarzyć się coś szczególnego. Możliwe, że będzie to dla was leniwy dzień

Złota polska jesień (zdjęcie ilustracyjne)Kiedy jesień? Kalendarzowy i astronomiczny początek jesieni

Horoskop dzienny - Lew

Lwy czeka niespodzianka. Jednak gwiazdy nie widzą co, dokładnie was czeka. Być może będzie to jakaś niespodziewana wiadomość, może upominek lub drobny gest bliskiej osoby. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny mogą być dziś niezastąpione przy rozwiązywaniu konfliktów. Szczególnie w pracy może dojść do nieporozumień między waszymi kolegami. Pamiętajcie, aby nie stawać po żadnej ze stron, jedynie starajcie się wyjaśnić zaistniałą sytuację. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą musiały podjąć dziś decyzję. Uda wam się wykorzystać swoją niezawodną intuicję i wybrać najlepsze rozwiązanie. Możliwe, że wasz wybór będzie zaskakujący dla was samych. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony powinny uważać w środę na to, co mówią. Ktoś może źle zrozumieć wasze słowa i kłótnia gotowa. Szczególnie w towarzystwie Lwa i Barania staraj się nie podejmować trudnych tematów, które mogą doprowadzić do konfliktu. 

Kiedy sadzić tulipany i jak to zrobić? [PORADNIK] - zdjęcie ilustracyjneKiedy sadzić tulipany i jak to zrobić? [PORADNIK]

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce w środę mogą borykać się z brakiem motywacji. Wszystko przez tęsknotę za bliską osobę. Będziecie o niej myśleć i ciężko będzie wam się skupić na czymś innym. Jeśli się z nią skontaktujecie, będziecie mogli wrócić do swoich obowiązków. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wyruszą dziś w podróż, aby odkryć swój ukryty potencjał kulinarny. Część z was zachwyci niecodziennym daniem. Jednak niektórzy zapragnął zaskoczyć wszystkich wyjątkowym wypiekiem. Sprzyjający wam znak zodiaku to Lew.

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki w środę będą miały ochotę spędzić czas w najlepszym towarzystwie, czyli w swoim. Postanowicie nadrobić zaległości i obejrzeć film lub chwycicie za książkę. Sprzyjający wam znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą w środę gwiazdorzyć i nawet zjedzenie słodkiej przekąski wam nie pomoże. Gwiazdy powiadają, że powinniście nieco się uspokoić, w przeciwnym razie możecie usłyszeć kilka gorzkich słów od bliskich.    

Więcej o: