Horoskop dzienny - wtorek 6 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - wtorek 6 września - zwraca szczególną uwagę na naszą przeszłość. Rozliczenie się z nią sprawi, że z lekkością spojrzymy w teraźniejszość i zaczniemy budować lepsze jutro. Co nas czeka? Sprawdź, co jest zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Odezwie się do ciebie osoba, która miała wpływ na twoje życie, ale z jakiegoś powodu straciłeś z nią kontakt. Okazuje się, że nie wszystko stracone! Nie rezygnuj z tej relacji. Może ci przynieść dużo satysfakcji i spełnienia. 

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka mają niezwykle silną osobowość, a przede wszystkim trudny charakter. Pamiętaj, że nie tylko ty potrafisz zająć się domowymi obowiązkami. Twój partner robi to równie dobrze. Single mogą liczyć na przelotny romans. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską! Huczne przyjęcie?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Osoby spod tego znaku wyznają zasadę, jak nie drzwiami, to oknem. Nie dadzą o sobie zapomnieć. Bliźnięta swoje problemy będą próbowały uleczyć przeszłością. To oznacza, że jeszcze się z niej nie wyleczyły.

Horoskop dzienny - Rak

Przez nadmiar obowiązków zapomnisz o odpoczynku. Choć twoje ciało potrzebuje relaksu, twój mózg przypomina ci o celu, który jest już blisko. Zaplanuj weekendowy wypad za miasto. Wyciszysz się w galerii sztuki. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą próbowały przekonać kogoś do swoich racji i przekonań - jednak bezskutecznie. Ignoruj uwagi innych i nie wdawaj się w zbędne dyskusję. Pamiętaj, emocje są złym doradcą. Okaże się, że nieprzychylne ci znaki to: Panna, Baran i Strzelec.

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka dziś miły dzień, podczas którego uda Wam się zrealizować wszystkie plany. Ponadto otrzymają propozycję zmiany stanowiska. Czy to zmiana na lepsze? Czas pokaże. Nie masz jednak innych możliwości. 

Horoskop dzienny - Waga

Leżenie na kanapie, podobnie jak marudzenie, nie zbliży cię do realizacji celu. Zwłaszcza, że szykuje się nowy projekt, który będzie wymagał twojego zaangażowania. Zagwarantuje ci duży zastrzyk gotówki. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Zadbaj o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Nie ignoruj sygnałów, które daje ci twój organizm. Skorpiony będą walczyły o swoje "ja". Pomoże w tym fakt, że w końcu wyjdą z ciemnego kąta, a przede wszystkim ze swojej strefy komfortu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Poczujesz przypływ energii. Przekonasz się, że znów masz świat u swoich stóp, a trudne sprawy ułożą się po twojej myśli. Ta bańka jednak nie potrwa długo i niedługo pęknie. Okaże się, że decyzje, które podjąłeś, nie są najlepszymi. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca staną się bardziej ugodowe, co więcej, będą skłonne do szaleństwa i podjęcia ryzyka. Na początku zacznij jednak od zmiany swojego otoczenia. Mała rzecz sprawi, że poczujesz się znacznie lepiej. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika czeka kryzys - nie zawodowy, a miłosny. Zaczną się zastanawiać, czy to, co robią, jest słuszne. Zamiast się zamartwiać pozamykaj wszystkie sprawy z przeszłości. Pamiętaj jednak, że pewnych rzeczy nie da się odbudować.

Horoskop dzienny - Ryby

Nagle zorientujesz się, że ostatnio za mało robiłeś. Wszędzie będziesz widzieć zaległości, niedociągnięcia i braki, a przecież tyle chciałeś osiągnąć. Spotkanie ze znajomymi nie zrujnuje twoich planów. Pozwól sobie na odrobinę luzu.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: