Horoskop tygodniowy: 5-11 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy na dni od 5 do 11 września dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki będzie nadchodzący tydzień dla Koziorożców i Ryb. Czy Bliźniętom i Rakom los będzie sprzyjał? Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy - Baran

W życiu Baranów czas na zmianę. Według gwiazd to doby moment, aby wprowadzić nowe nawyki do swojego życia oraz zastanowić się nad przyszłością pewnych relacji. Któraś z bliskich wam osób nie jest z wami do końca szczera. Sprzyjające wam w tym tygodniu znaki zodiaku to Rak i Skorpion. 

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki powinny w tym tygodniu uważać na swoje zdrowie. Możecie zacząć odczuwać dolegliwości w stawach lub kręgosłupie. Lepiej zacznijcie wyciągać z szafy jesienną odzież - w innym przypadku, może dopaść was przeziębienie. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Waga i Koziorożec.

Zobacz wideo Naukowcy policzyli, kiedy spotkamy kosmitów. Czym jest paradoks Fermiego?

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta czeka udany tydzień. Będziecie zadowoleni z pracy, co zmotywuje was do podejmowania kolejnych projektów oraz rozwoju. W tym tygodniu skupicie się na pracy, a sprawy osobiste zejdą na boczny tor. Nie znaczy to jednak, że zrezygnujecie z kontaktów z przyjaciółmi. Czas spędzony z Wodnikiem pozwali wam naładować baterie.

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki będą zapracowane, a to wpłynie na ich życie prywatne. Ciężko będzie wam pogodzić te dwie sfery życia. Gwiazdy podpowiadają, że powinniście lepiej się zorganizować, co pozwoli wam odnaleźć równowagę i spokój. W trudnych chwilach możecie liczyć na wsparcie Panny lub Ryb. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Lwy w tym tygodniu mogą czekać kłopoty. Niestety gwiazdy widzą, że w waszym życiu pojawi się nieporozumienie lub problem do rozwiązania. Bądźcie gotowi na nagłe zmiany. W uporaniu się z kłopotami pomorze wam Strzelec lub Byk. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Panny odetchną z ulgą. W tym tygodniu powinniście uwolnić się od problemów, które towarzyszyły wam przez ostatnich kilka dni. To dobry moment, aby zacząć nowy rozdział w życiu. Być może pojawi się nowa relacja lub perspektywa zmiany pracy. Najlepszymi kompanami będą dla was osoby spod znaku Skorpiona. 

Świadczenie pielęgnacyjne 2022. Pieniądze (zdjęcie ilustracyjne)Świadczenie pielęgnacyjne 2023. Czy od nowego roku będzie wyższe?

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi będą czuć, że tracą grunt pod nogami. Jednak pamiętajcie, że strach ma wielkie oczy, a to, co uważacie za wielkie niepowodzenie, tak naprawdę jest lekcją, która pozwoli wam znaleźć sposób patrzenia na niektóre sprawy z innej perspektywy. W wyjściu z trudnej sytuacji pomoże wam Baran oraz Bliźnięta. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpiony powinny w tym tygodniu poświecić więcej czasu bliskim. W ostatnim czasie wasze życie było zdominowane przez pracę, jednak musicie pamiętać o przyjaciołach i rodzinie. Jeśli odetniecie się od nich, już niedługo będziecie tego żałować. Gwiazdy widzą, że niestety wasza dobra passa wkrótce minie. Sprzyjający wam znak zodiaku to Lew. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelce mogą przechodzić trudne chwile w tym tygodniu. Być może będą one związane z pracą lub z relacjami. To dobry czas na przemyślenia, zajrzenie w głąb siebie i uświadomienie sobie swoich potrzeb. Jednak gwiazdy podpowiadają, że to nie jest czas na życiowe rewolucje, a jedynie na rozważanie różnych opcji.

'Dobry Start', czyli 300 plus (zdjęcie ilustracyjne)300 zł na wyprawkę dla dziecka. Kiedy wypłaty? Do kiedy wnioski?

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożce nie powinny przejmować się opinią na swój temat. W ostatnim czasie wokół was pojawiła się nowa osoba, która najprawdopodobniej rozsiewa na wasz temat plotki. Pamiętajcie, że warto jest powiedzieć prawdę i obnażyć kłamcę, który rzuca wam kłody pod nogi. W zdemaskowaniu nieprzychylnej wam osoby możesz liczyć na pomoc Ryb. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodniki powinny przestać bujać w obłokach i wziąć się do roboty. Lepiej ograniczacie swoje kontakty towarzyskie, a wolny czas przeznaczycie na prace i swój rozwój. Ostatnio dużo czasu poświęciliście na odpoczynek, dlatego powinniście z zapałem zabrać się za pracę. Sprzyjającym wam znakiem zodiaku jest Wodnik. 

Horoskop tygodniowy - Ryby 

Ryby poczują w tym tygodniu przypływ pozytywnej energii. Dzięki temu nabierzecie ochoty na spróbowanie czegoś nowego. Być może rozwiniecie swoje zainteresowania lub podejmiecie się w pracy nowego zadania. Sprzyjający wam znak zodiaku to Rak. 

Więcej o: