Horoskop tygodniowy: 5-11 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy na dni od 5 do 11 września dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki będzie nadchodzący tydzień dla Koziorożców i Ryb. Czy Bliźniętom i Rakom los będzie sprzyjał? Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy - Baran

W życiu Baranów czas na zmianę. Według gwiazd to doby moment, aby wprowadzić nowe nawyki do swojego życia oraz zastanowić się nad przyszłością pewnych relacji. Któraś z bliskich wam osób nie jest z wami do końca szczera. Sprzyjające wam w tym tygodniu znaki zodiaku to Rak i Skorpion. 

Horoskop tygodniowy - Byk

Byki powinny w tym tygodniu uważać na swoje zdrowie. Możecie zacząć odczuwać dolegliwości w stawach lub kręgosłupie. Lepiej zacznijcie wyciągać z szafy jesienną odzież - w innym przypadku, może dopaść was przeziębienie. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Waga i Koziorożec.

Zobacz wideo Naukowcy policzyli, kiedy spotkamy kosmitów. Czym jest paradoks Fermiego?

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta czeka udany tydzień. Będziecie zadowoleni z pracy, co zmotywuje was do podejmowania kolejnych projektów oraz rozwoju. W tym tygodniu skupicie się na pracy, a sprawy osobiste zejdą na boczny tor. Nie znaczy to jednak, że zrezygnujecie z kontaktów z przyjaciółmi. Czas spędzony z Wodnikiem pozwali wam naładować baterie.

Horoskop tygodniowy - Rak

Raki będą zapracowane, a to wpłynie na ich życie prywatne. Ciężko będzie wam pogodzić te dwie sfery życia. Gwiazdy podpowiadają, że powinniście lepiej się zorganizować, co pozwoli wam odnaleźć równowagę i spokój. W trudnych chwilach możecie liczyć na wsparcie Panny lub Ryb. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Lwy w tym tygodniu mogą czekać kłopoty. Niestety gwiazdy widzą, że w waszym życiu pojawi się nieporozumienie lub problem do rozwiązania. Bądźcie gotowi na nagłe zmiany. W uporaniu się z kłopotami pomorze wam Strzelec lub Byk. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Panny odetchną z ulgą. W tym tygodniu powinniście uwolnić się od problemów, które towarzyszyły wam przez ostatnich kilka dni. To dobry moment, aby zacząć nowy rozdział w życiu. Być może pojawi się nowa relacja lub perspektywa zmiany pracy. Najlepszymi kompanami będą dla was osoby spod znaku Skorpiona. 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop tygodniowy - Waga

Wagi będą czuć, że tracą grunt pod nogami. Jednak pamiętajcie, że strach ma wielkie oczy, a to, co uważacie za wielkie niepowodzenie, tak naprawdę jest lekcją, która pozwoli wam znaleźć sposób patrzenia na niektóre sprawy z innej perspektywy. W wyjściu z trudnej sytuacji pomoże wam Baran oraz Bliźnięta. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpiony powinny w tym tygodniu poświecić więcej czasu bliskim. W ostatnim czasie wasze życie było zdominowane przez pracę, jednak musicie pamiętać o przyjaciołach i rodzinie. Jeśli odetniecie się od nich, już niedługo będziecie tego żałować. Gwiazdy widzą, że niestety wasza dobra passa wkrótce minie. Sprzyjający wam znak zodiaku to Lew

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelce mogą przechodzić trudne chwile w tym tygodniu. Być może będą one związane z pracą lub z relacjami. To dobry czas na przemyślenia, zajrzenie w głąb siebie i uświadomienie sobie swoich potrzeb. Jednak gwiazdy podpowiadają, że to nie jest czas na życiowe rewolucje, a jedynie na rozważanie różnych opcji.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożce nie powinny przejmować się opinią na swój temat. W ostatnim czasie wokół was pojawiła się nowa osoba, która najprawdopodobniej rozsiewa na wasz temat plotki. Pamiętajcie, że warto jest powiedzieć prawdę i obnażyć kłamcę, który rzuca wam kłody pod nogi. W zdemaskowaniu nieprzychylnej wam osoby możesz liczyć na pomoc Ryb. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodniki powinny przestać bujać w obłokach i wziąć się do roboty. Lepiej ograniczacie swoje kontakty towarzyskie, a wolny czas przeznaczycie na prace i swój rozwój. Ostatnio dużo czasu poświęciliście na odpoczynek, dlatego powinniście z zapałem zabrać się za pracę. Sprzyjającym wam znakiem zodiaku jest Wodnik. 

Horoskop tygodniowy - Ryby 

Ryby poczują w tym tygodniu przypływ pozytywnej energii. Dzięki temu nabierzecie ochoty na spróbowanie czegoś nowego. Być może rozwiniecie swoje zainteresowania lub podejmiecie się w pracy nowego zadania. Sprzyjający wam znak zodiaku to Rak. 

Więcej o: