Horoskop dzienny - czwartek 1 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 1 września. Koniec wakacji, powrót uczniów do szkół i zbliżająca się wielkimi krokami jesień. Co czeka tego dnia Barana? Czy Bliźnięta poradzą sobie z trudnym do rozwiązania konfliktem? Lew powinien być ostrożny. Znajdź swój znak i sprawdź, co mówią gwiazdy!

Horoskop dzienny - Baran

U Barana sytuacja zaczęła się stabilizować. Początek września przyniesie niespodziewany zastrzyk gotówki. Pojawią się też nowe osoby w pobliżu, które poprawią ci humor. W pracy czeka cię pochwała od przełożonych.

Zobacz wideo Przełomowy moment dla turystyki kosmicznej. Sukces lotu Virgin Galactic

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Byk

Po intensywnym lecie nadchodzi spokojniejsza jesień i Byka bardzo to cieszy. Długo czekał na chwilę wytchnienia. Czwartek będzie spokojny, upłynie bez nieprzewidzianych zwrotów akcji. Wieczór najlepiej zaplanować z dobrą książką i herbatą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta ostatnio nie czują się bezpiecznie. Nieprzespane noce i długa lista zmartwieć odbijają się na  reszcie życia. W pracy trudno nadążyć, a zakupy odkładają już od kilku dni. Na szczęście, w czwartek bliskie osoby pomogą im stanąć na nogi. Żeby się udało, trzeba jednak nauczyć się prosić o pomoc.

Horoskop dzienny - Rak

Rak stoi w rozkroku. Jedną nogą już w nowym życiu, drugą ciągle w starym. Równowagę pomogą utrzymać koleżanki. Warto zaplanować z nimi wspólny wieczór. Może seans filmowy na świeżym powietrzu?

Horoskop dzienny - Lew

To będzie leniwy czwartek. Lew musi jednak uważać, żeby relaks nie uśpił jego czujności. W pracy może się zrobić gorąco, chociaż temperatury ostatnio drastycznie spadły. Lepiej sprawdzić dwa razy, czy wszystkie zadania zostały wypełnione, żeby potem wypocząć w domu.

Horoskop dzienny - Panna

Panna czwartek spędzi w biegu, jednak nie będzie to bieg przez płotki. Wszystko, co znalazło się na liście rzeczy do zrobienia uda się załatwić, o ile tylko będzie unikać rozpraszaczy. A wieczorem zostanie trochę czasu na relaks.

Horoskop dzienny - Waga

Pieniądze szczęścia nie dają - powiedział ktoś, kto nie musiał się martwić o rachunki. To zdecydowanie nie dotyczy Wagi. Stan konta może trochę niepokoić, ale bez obaw - czeka cię zastrzyk gotówki. Poza tym osoba, która niedawno wpadła ci w oko, odwzajemni twoje zauroczenie.

Horoskop dzienny - Skorpion

U Skorpiona, po zakończeniu pracy nad ważnym projektem, wreszcie chwila wytchnienia. Jest czas na relaks w otoczeniu najbliższych. Postaraj się go wykorzystać, zanim znów wpadniesz w wir zadaniowości!

Horoskop dzienny - Strzelec

To będzie miły dzień, chociaż wcześniej odrobinę się nim stresowałeś. Strzelec świetnie poradzi sobie z przeciwnościami i nawiąże nowe relacje. Jeśli dobrze to rozegra, zostaną z nim na dłużej, niż tylko do końca weekendu.

Sara Bejlek z ojcemCzesi reagują na kontrowersyjne zachowanie ojca 16-latki. "Świat zwariował"

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec ostatnio nie jest w najlepszej formie. Na szczęście długo wyczekiwana informacja okaże się pozytywna. Pozwoli to na odrobinę oddechu. Warto celebrować dobre chwile - może małe spotkanie w gronie najbliższych?

Księżna DianaKsiężna Diana zginęła 25 lat temu. Jaka byłaby teraz?

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik od dawna jest tak zapracowany, że nawet nie zauważy, że kończą się wakacje. Ważne projekty idą w dobrym kierunku, jednak tak intensywny tryb pracy może zacząć wpływać na Twój związek. Postaraj się znaleźć chociaż chwilę dla najbliższych.

Horoskop dzienny - Ryby

Początek roku szkolnego Rybom przyniesie sporo wspomnień. Niestety, nie wszystkie z nich będą dobre, co wpłynie na pogorszenie nastroju. Remedium na smutki będzie długi spacer lub rozmowa z przyjaciółką.

**********

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: