Horoskop miesięczny - wrzesień 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop miesięczny na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki będzie wrzesień dla Wag i Raków. Czy Wodnikom i Skorpionom uda się zrealizować swoje plany? Co nadchodzący miesiąc przyniesie Pannom i Bliźniętom? Nie zwlekaj i sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach.

Horoskop miesięczny - Baran

 • Barany we wrześniu czeka kilka wyzwań. Będziecie musieli zmierzyć się z nowymi zadaniami w pracy. Ale też w życiu prywatnym mogą czekać was zaskakujące sytuacje. Bądźcie gotowi na działanie poza schematem. Zaufajcie intuicji, a onq z pewnością was nie zawiedzie. Sprzyjać wam będą Ryby oraz Raki.

Horoskop miesięczny - Byk

 • Byki nie powinny w tym miesiącu brać na siebie zbyt wielu obowiązków, w przeciwnym razie poczujecie się przytłoczeni i stracicie chęci do działania. Lepiej skupić się na kilku zadaniach i zrobić je dobrze, zamiast zabierać się za wszystkie i żadnego z nich nie doprowadzić do końca. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Koziorożec oraz Skorpion.

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

 • Wrzesień dla Bliźniąt nie będzie łaskawy. Oczywiście czekają was miłe chwile, jednak będą poprzeplatane trudnymi sytuacjami. Gwiazdy podpowiadają, że uda wam się wyjść z nich obronną ręką, a do tego nauczyć się wiele o sobie. To dobry moment na refleksję nad życiem. Sprzyjający wam znak zodiaku to Wodnik. 
Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop miesięczny - Rak

 • Dla Raków wrzesień będzie stabilnym miesiącem. W pracy uda wam się krok po kroku realizować swoje założenia. W życiu osobistym również zaczniecie osiągać spokój i zrozumiecie, czego potrzebujecie do osiągnięcia szczęścia. To dobry moment na inwestycje. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Panna i Strzelec.

Horoskop miesięczny - Lew

 • Lwy mogą liczyć na odrobinę wytchnienia. W tym miesiącu będziecie mogli zwolnić i poświecić więcej czasu na siebie i rozwijanie swoich pasji. W pracy nie powinny czekać was żadne zmiany. Energię do działania we wrześniu będziecie czerpać z kontaktu z bliskimi wam osobami. Sprzyjający wam znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop miesięczny - Panna

 • Dla osób urodzonych pod znakiem Panny wrzesień będzie trudnym miesiącem. Będziecie mieli wiele obowiązków, a wasze samopoczucie nieco się obniży. Możecie przez kilka dni być melancholijni. Jednak starajcie się mimo wszystko nie tracić zapału i pogody ducha. Sprzyjające wam znak zodiaku to Strzelec i Baran.

Horoskop miesięczny - Waga

 • Gwiazdy sprzyjają Wagom we wprowadzaniu zmian w życiu. Wrzesień to doskonały moment, abyście podjęli się nowego zadania i wprowadzili drobne zmiany w swoim życiu. W nadchodzącym miesiącu rozwiniecie skrzydła i uda wam się osiągnąć jeden z wyznaczonych wcześniej celów. Sprzyjający wam znak zodiaku to Byk.

Horoskop miesięczny - Skorpion

 • Skorpiony nie będą w tym miesiącu narzekać na nudę. Jednak nie oznacza to samych pozytywnych zdarzeń. Będziecie musieli zmierzyć się ze zmianami w waszym życiu oraz nowymi sytuacjami. Nie zawsze będzie łatwo, ale głowa do góry. Mimo trudności nie opuści was dobry nastrój. Sprzyjać wam będą Barany.

Horoskop miesięczny - Strzelec

 • Strzelce we wrześniu czekają problemy w relacjach. Gwiazdy przewidują, że jedna z waszych znajomości może się zmienić lub zakończyć. Mimo trudności w życiu prywatnym, w pracy czekają was sukcesy. Skupcie się na dokończeniu rozpoczętych projektów i włóżcie w nie całą energię. Najlepszymi kompanami dla was będą osoby spod znaku Ryb. 

Horoskop miesięczny - Koziorożec

 • W życiu Koziorożców nie będzie się wiele działo w nadchodzącym miesiącu. Czeka was czas rozmyślań nad przyszłością. Postanowicie także odnowić stare znajomości oraz zacieśnić relacje z bliskimi. Koziorożce szukające miłości mogą w tym miesiącu poznać osobę, która stanie się dla was bliska, a być może z czasem zrodzi się między wami miłość. Sprzyjający wam znak zodiaku to Bliźnięta. 

Horoskop miesięczny - Wodnik

 • Wodniki we wrześniu czeka ogrom pracy. Postanowicie uporać się z zaległymi  projektami, jednak gwiazdy podpowiadają, że nie będzie to dla was łatwe. Musicie uzbroić się w cierpliwość. Praca nie popsuje waszego humoru, a wręcz przeciwnie - będziecie czerpać satysfakcję z realizacji małych celów. Sprzyjać wam będą Skorpiony oraz Bliźnięta. 

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop miesięczny - Ryby

 • Gwiazdy podpowiadają, że wrzesień to czas, kiedy poświęcicie dużo czasu rodzinie. Możliwe, że będziecie musieli nieść pomoc bliskim i rozwiązywać konflikty, a także szukać wyjść z niełatwych sytuacji. W trudnych chwilach będziecie mogli liczyć na Pannę oraz Koziorożca. Osoby spod tych znaków dodadzą ci otuchy.
Więcej o: