Horoskop miesięczny - wrzesień 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na wrzesień 2022. Ten miesiąc dla wielu znaków zodiaku będzie czasem przemian. Rak pójdzie nową ścieżką, Ryby będą musiały podjąć ważne decyzje, a świat Bliźniąt znów stanie na głowie. Znajdź swój znak i sprawdź co cię czeka!

Horoskop miesięczny - Baran

We wrześniu Baran wreszcie się wyciszy. To było intensywne lato, a czasu na odpoczynek było nie dość dużo. W tym miesiącu uda się wreszcie znaleźć trochę wytchnienia. Warto ten czas spędzić z osobami, które zawsze są dla ciebie wsparciem i dodają ci siły. Problemy finansowe, które latem mocno ci doskwierały, wreszcie przejdą w zapomnienie.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop miesięczny - Byk

Początek miesiąca będzie intensywny. Masz do dokończenia sporo ważnych projektów, ale to dlatego, że latem udało się znaleźć czas na dobrą zabawę. Relacja, która od dawna kiełkuje, we wrześniu rozkwitnie i w mocno zaangażuje Byka. Ważne jednak, żeby pamiętać też o czasie dla siebie - warto spróbować urlopu i przerwy od mediów społecznościowych.

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

We wrześniu Bliźnięta będą przechodzić wiele zmian. Przeprowadzka, nowa praca, zauroczenie, które stanie się czymś poważniejszym? Trudno określić, co to będzie, ale z pewnością wywróci Twoje życie do góry nogami. Czasem warto jednak zmienić perspektywę, żeby dostrzec, co nas uszczęśliwia. Dlatego do wszelkich zmian podchodź z otwartością. Wszechświat ci sprzyja!

Horoskop miesięczny - Rak

To lato na długo zapadnie w pamięć Raka. Wspomnienia będą cię ogrzewać w chłodne wieczory. We wrześniu wreszcie poczujesz, że jesteś w dobrym miejscu. Czas poszukiwań dobiega końca, wytyczyłeś drogą i teraz pora nią podążać. Nowa ścieżka zaprowadzi cię w ciekawe, dobre miejsca.

Horoskop miesięczny - Lew

Wrzesień to będzie czas wypełniony pracą. Na chwilę zapomnisz o letnich romansach, bo nagle przygniotą cię spiętrzone obowiązki. Zastanów się, czy taki tryb pracy w ogóle ci odpowiada. Pamiętaj, że zawsze jest czas na zmiany - nie czekaj, aż będziesz mieć dość.

Horoskop miesięczny - Panna

Dla Panny wrzesień to szczególny czas. Zbliżające się urodziny sprzyjają refleksjom i podsumowaniom. Warto zadać sobie kilka ważnych pytań, sprawdzić, na jakim etapie życia jesteś i wytoczyć nowe cele. We wrześniu Panny mogą też poczuć się samotne. Może warto odezwać się do przyjaciółki, od której się odsunęłaś?

'Dobry Start', czyli 300 plus (zdjęcie ilustracyjne)Wyprawka szkolna 300 plus - dla kogo? Do kiedy złożyć wniosek?

Horoskop miesięczny - Waga

Waga we wrześniu wróci do miejskiego zgiełku. Nie do końca jej się to spodoba. Na szczęście na miejscu czekać będą osoby, które sprawią, że wszystko stanie się proste. Warto też rozejrzeć się za potencjalnym partnerem lub partnerką - to dobry moment na nowe uczucie.

Horoskop miesięczny - Skorpion

Praca znów przynosi ci satysfakcję. Wrzesień to będzie czas wielu nowych, pasjonujących projektów. Pamiętaj tylko, żeby zachować balans. Nie zarywaj nocy i znajdź też czas dla bliskich, bo inaczej mocno to odchorujesz.

Horoskop miesięczny - Strzelec

Strzelec bardzo lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego koniec lata wiąże się u niego z obniżeniem nastroju. Lekarstwem mogą być wieczory spędzane z przyjaciółmi. Odkurz półkę z planszówkami i zaproś na wieczór swoich najbliższych. Może to będzie wasza mała jesienna tradycja?

Horoskop miesięczny - Koziorożec

Koziorożec boryka się z problemami zdrowotnymi. Lepiej sprawdzić, w jakiej jesteśmy kondycji u lekarza, niż czekać, aż samo przejdzie. Z życia Koziorożca we wrześniu zniknie też ważna osoba. Będą temu towarzyszyć ambiwalentne emocje.

Emerytka (zdjęcie ilustracyjne)Emerytura dla urodzonych po 1948 r. ZUS nie weźmie pod uwagę jednego elementu

Horoskop miesięczny - Wodnik

W życiu Wodnika wrzesień nie przyniesie spektakularnych zmian. W pracy pojawi się szansa na awans, jednak zanim sytuacja się rozstrzygnie, minie sporo czasu. W życiu uczuciowym raczej stabilnie, chociaż problemy komunikacyjne mogą doprowadzić do kilku konfliktów. Zanim skrytykujesz swoich najbliższych, zastanów się dwa razy!

Horoskop miesięczny - Ryby

Dla Ryb całe życie to podróż. Dlatego zakończenie wakacji nic tutaj nie zmieni. Otacza cię wiele bliskich osób, które trudno zostawić za sobą, idąc w dalszą drogę. Staraj się pozostawać w kontakcie z własnymi emocjami. Pamiętaj, że ważniejsze jest to, czego chcesz tu i teraz, niż plany snute dawno temu.

*****

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: