Horoskop dzienny - poniedziałek 29 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - poniedziałek 29 sierpnia - został przygotowany dla wszystkich znaków zodiaku. Co ci przyniesie początek nowego tygodnia? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Ból głowy spowodowany zmianą pogody wpłynie na twoją pracę. Nie przejmuj się tym i nie miej wyrzutów sumienia. Pilnuj jednak, aby unikać ekranu telefonu, komputera czy telewizora. Zastąp wszystkie narzędzia dobrą książką.

Horoskop dzienny - Byk

Osoby spod znaku Byka to przede wszystkim charakteryzuje silna osobowość. Nie biorą jeńców i nie idą na ustępstwa. W poniedziałek jednak dopuszczą do głosu swoją bardziej wrażliwą i delikatną naturę. Nie wstydź się tego.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zajmij się obowiązkami, ale też nie rezygnuj z dobrej zabawy. Poczujesz większą potrzebę spotkań towarzyskich. Początek tygodnia nie będzie dobrym momentem na rozmowę z szefem o podwyżce. Poczekaj na czwartek.

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka czeka intensywny dzień. Nie mogą pozwolić sobie na odrobinę przerwy, bo czują na plecach oddech terminów. Jeśli dopniesz już wszystko na ostatni guzik, zaplanuj krótki wyjazd, dzięki któremu zregenerujesz siły.

Horoskop dzienny - Lew

W poniedziałek 29 sierpnia czeka cię dużo propozycji - zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, przeanalizuj wszystkie "za" i "przeciw". Będzie to ważna deklaracja, która zamiesza w twoim poukładanym życiu.

Zobacz wideo Wypalenie zawodowe uznane za poważne zagrożenie dla zdrowia

Horoskop dzienny - Panna

Bądź ostrożny i nie daj się namówić na coś, co będzie dla ciebie ryzykowne. Mimo że masz powodzenie i szczęście w miłości, zapragniesz przelotnego flirtu. Pamiętaj, że krótki romans może przynieść ci wiele strat i problemów.

Horoskop dzienny - Waga

Osoby spod znaku Wagi mają szansę na to, by odnowić dawno utraconą relację. Daj temu szansę. Zamiast oskarżać i robić wyrzuty, wysłuchaj drugiej strony ze spokojem. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Poniedziałek będzie sprzyjał porządkom, gotowaniu i obowiązkom domowym. Wpadniesz w szał sprzątania. W miłości możesz liczyć na spokój, podobnie jak w innych relacjach.

Horoskop dzienny - Strzelec

Zachowaj więcej dystansu do otoczenia. Pozwoli ci to zrozumieć, co rzeczywiście cię trapi. Głos rzekomo bliskiej ci osoby zagłuszy twoje prawdziwe myśli. Uważaj na Wodniki. Mogą dużo namieszać i doprowadzić do nieodwracalnych zmian.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca powinny zadbać o swojego partnera. Może wypad na miasto? Romantyczny spacer w świetle gwiazd? Pozwól na odrobinę wytchnienia i przyjemności. Single zaczną poszukiwać swojej drugiej połówki.

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz wypoczęty. Weekend pozwoli ci zregenerować utracone siły. Nie nadwyrężaj się. Niech poniedziałek stanie się kontynuacją eskapad. Uważaj na osoby spod znaku Barana i Panny. Mogą sprawić wiele przykrości.

Horoskop dzienny - Ryby

Osoby spod znaku Ryby będą dzisiaj wyjątkowo marudne, co zauważą, a przede wszystkim odczują osoby z ich otoczenia. Zacznij pracować nad swoimi humorami. Pamiętaj, że emocje nie są twoim dobrym doradcą. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: