Horoskop dzienny - niedziela 28 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na niedzielę 28 sierpnia. Jaki dzień czeka Barana, a co wydarzy się w życiu Wodnika? Znajdź swój znak i dowiedz się, co ci się przydarzy.

Horoskop dzienny - Baran

Często obawiasz się przyszłości i podejmowania kolejnych kroków. Tymczasem przed tobą szansa na szczere, gorące uczucie. Sytuacja będzie wymagała od ciebie inicjatywy, ale nie wahaj się, bo może to być początek długiej i pięknej historii.

Horoskop dzienny - Byk

Zapewne obawiasz się nadchodzących zmian, ale niedługo zrozumiesz, że są konieczne. Przekonasz się też, że mimo wielu wątpliwości, wyjdą ci na dobre.

Najnowsze wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Znajdziesz wspólny język z osobą, z którą od dłuższego czasu dzielił cię konflikt. Wyjaśnicie sobie nieporozumienie, a wasze relacje znacznie się poprawią.

Horoskop dzienny - Rak

Czeka cię dzień pełen miłości. To odpowiedni czas na spędzenie romantycznych chwil z drugą połówką. Samotne Raki mogą spodziewać się bardzo ciepłych uczuć od niedawno poznanej osoby.

Horoskop dzienny - Lew

W niedzielę przyjdzie ci wywiązać się ze złożonych dawno obietnic. Tego dnia okaże się, czy przyjaciele naprawdę mogą na ciebie liczyć.

Zobacz wideo Czereśniowy cobbler

Horoskop dzienny - Panna

Poczujesz przypływ sił. Zamiast patrzeć w kółko wstecz, skupisz się na swoich planach na przyszłość. A ta najbliższa obfituje w same miłe niespodzianki.

Horoskop dzienny - Waga

Przedstawisz komuś propozycję, której - twoim zdaniem - nie da się odrzucić. A jednak usłyszysz wiele mocnych argumentów przeciw. Przygotuj się, bo to nie będzie lekka dyskusja.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ktoś przejmie część twoich obowiązków, dzięki czemu odrobinę odpoczniesz, a zaraz potem... zaczną narastać kolejne. Pomyśl w końcu o wakacjach.

Horoskop (zdjęcie ilustracyjne)Horoskop na koniec wakacji [wszystkie znaki zodiaku]

Horoskop dzienny - Strzelec

W niedzielę ujawnisz swoją organizatorską supermoc. Spontanicznie skrzykniesz kilkoro znajomych i wybierzecie się na małą, acz niezapomnianą wycieczkę. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Spędzisz dziś bardzo miłe chwile ze swoją drugą połówką. Niedziela będzie sprzyjała wspólnym rozrywkom i długim rozmowom, które przypomną wam, dlaczego jesteście dla siebie ważni.

Okratek australijski (zdjęcie ilustracyjne)Rzadkie znalezisko w lesie. Palce diabła w "leśnym oku Saurona"?

Horoskop dzienny - Wodnik

Impulsywnie zechcesz kupić coś, czego jakoś szczególnie nie potrzebujesz. Dobrze, abyś przyjrzał się twoim finansom i ocenił, czy nie ulegasz za bardzo rozrzutności.

Horoskop dzienny - Ryby

To dobry dzień na odpoczynek i skupienie na sobie. Możesz dziś leniuchować zupełnie swobodnie i bez konsekwencji zapomnieć o reszcie świata, by zająć się ulubionymi rzeczami.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: