Sara James. Kim jest Polka, która zaśpiewa w finale "America's Got Talent"? [CIEKAWOSTKI]

Polka dotarła do finału "America's Got Talent". Kim jest Sara James i co warto wiedzieć o tej młodej wokalistce?

Sara James zachwyciła talentem w polskiej edycji "The Voice Kids" i w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2021), gdzie zajęła trzecie miejsce. Teraz podbija serca jury i fanów za oceanem - w programie "America's Got Talent". W środowym półfinale zaśpiewała piosenkę "Rocket Man" Eltona Johna i zagwarantowała sobie miejsce w finałowym starciu.

 

Głos Sary docenił szczególnie Simon Cowell, który odkrył kiedyś One Direction, Little Mix czy Fifth Harmony. W trakcie przesłuchania Polki juror nacisnął złoty przycisk, dzięki czemu od razu przeszła do półfinałów.

- Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać temu zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój - powiedział Cowell po środowym występie Sary.

 

Kim jest Sara James? Co warto o niej wiedzieć?

Zainteresowanie Sarą James ciągle rośnie. Internauci chcą wiedzieć m.in., kim są jej rodzice i rodzeństwo, czy ma chłopaka i kiedy będzie można pójść na jej koncert. Specjalnie dla nich zebraliśmy tu garść faktów o Sarze:

Jak dokładnie nazywa się Sara James?

  • Sara Zofia Egwu-James

Ile lat ma Sara James?

  • Ma 14 lat. Urodziła się 10 czerwca 2008 r. w Słubicach. Obecnie mieszka z mamą w Ośnie.
 

Czy Sara James ma rodzeństwo?

  • Tak, Sara ma trójkę rodzeństwa - siostrę i dwóch braci: Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Jakuba Dancewicza.

Kim są rodzice Sary James?

  • Matką Sary jest Polka - Arleta Dancewicz, a ojcem Nigeryjczyk - John James. Tata młodej wokalistki wystąpił w "Bitwie na głosy" jako członek chóru rapera Mezo, współtworzy też duet Loui & John. W zeszłym roku zespół wydał cover słynnego przeboju Stinga - "Englishman in New York".

Loui & John - "Englishman 2021"

 

Loui & John - "Crazy"

 

Na jakim instrumencie gra Sara James?

  • Sara uczęszcza do szkoły muzycznej I stopnia w Słubicach, gdzie uczy się gry na pianinie.
Zobacz wideo Córka znanego muzyka w "The Voice Kids"

Sara James - ile płyt wydała?

  • Do tej pory ukazało się dziewięć singli Sary oraz świąteczny minialbum "Jak co roku" (2021). Nie wiadomo jeszcze, kiedy wokalistka wyda swój pierwszy album długogrający, ale wielki sukces w AGT pozwala przypuszczać, że nie będzie trzeba na to długo czekać.

Sara James - "My Wave"

 

Sara James - "Nie jest za późno"

 

Sara James - "Magia jest w nas"

 

Sara James - koncerty

  • Przyszłe daty koncertów Sary James też są niewiadomą - tym bardziej że utalentowana 14-latka dzieli swój czas między śpiew i naukę w szkole.

Czy Sara James ma chłopaka?

  • Tu odpowiedź również pozostaje tajemnicą Sary.
Więcej o: