Horoskop dzienny - środa 24 sierpnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - środa 24 sierpnia 2022. Co czeka dziś Barany i Koziorożce. Czy środa będzie udanym dniem dla Wodników i Skorpionów. Nie zwlekaj i sprawdź nasz horoskop dla wszystkich znaków zodiaków.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś pełne energii i gotowe na nowe wyzwania, a tych nie zabraknie. W pracy możesz spodziewać się dodatkowych zadań. Być może niedługo czeka cię awans i podwyżka. Sprzyjający wam znak zodiaku to Skorpion

Horoskop dzienny - Byk

Byki powinny w środę zwolnić i odłożyć część zdań na inne dni. Duża ilość zdań, które sobie narzuciliście, może was przytłoczyć. Niestety nie wpłynie to na was najlepiej i nie będziecie mogli skupić się na  realizacji wyznaczonych celów. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś nie w humorze. I nawet przyjaciele nie poprawiam waszego nastroju. Gwiazdy podpowiadają, że spadek nastroju jest związany z nierozwiązaną sprawą, którą powinniście jak najszybciej wyjaśnić, aby odzyskać równowagę.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaczną żałować, że nie zrealizowały swoich celów. Postanowicie wziąć się do pracy i dalej gonić marzenia. Nie zwlekajcie i już dziś podejmijcie pierwsze kroki. Sprzyjający wam znak zodiaku to Panna.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy powinny uważać na to, co mówią. Lepiej przemyślcie dwa razy, zanim coś powiecie. Wasze słowa mogą zranić, a pochopne oceny nawet zniszczyć najlepsze znajomości. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny nie poddają się i dzielnie stawiają czoła przeciwnościom losu. Na szczęście pojawia się światełko w tunelu i szansa na zmianę waszej sytuacji. W trudnych chwilach możecie liczyć na wsparcie Wodników oraz Ryb.  

Upał w Warszawie Pogoda na koniec sierpnia. Czeka nas ekstremalnie gorący koniec wakacji

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka niespodziewana informacja. Jednak czy będzie dla was dobra? Podejdźcie do nowej sytuacji z dystansem i nie działajcie schematycznie. Dobrym doradcą będzie dla was Koziorożec lub Baran.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dobra passa Skorpionów nie mija, a każdy kolejny dzień sprawia, że czujecie się coraz bardziej  zdeterminowani do działania. Jednak mimo chęci i niespożytej energii znajdzie czas na chwile oddechu i przemyślenia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czekają zmiany w życiu. Niespodziewana informacje pokrzyżuje wasze plany i zmusi was do podjęcia ważnych decyzji. Gwiazdy podpowiadają, że środa będzie sprzyjać rozmyślaniom nad przyszłością.

Emerytura (zdjęcie ilustracyjne) Kto może pobierać dwie emerytury?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce mogą odetchnąć z ulgą. Gwiazdy przewidują, że środa będzie dla was udana. Wszystko za sprawą niespodziewanego spotkania lub telefonu. Sprzyjającym wam znak zodiaku to Bliźnięta i Skorpion.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki odzyskują równowagę i spokój ducha. Gwiazdy sprzyjają odbyciu wędrówki w głąb siebie i swoich uczuć. Środa to doskonały czas na kontemplację i podsumowanie ostatnich tygodni. To pozwoli wam rozpocząć nowy rozdział w życiu.  

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą w środę znudzone i odrobinę przygnębione. Wasze gorsze samopoczucie może być spowodowane trwającymi właśnie zmianami w waszym życiu, jednak już niedługo wszystko wróci do normy. Zanim jednak tak się stanie, wsparcia szukajcie u Panny.

*******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o: