Horoskop dzienny - wtorek 23 sierpnia 2022 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Panny i Skorpiona? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na wtorek 23 ierpnia 2022 roku.
Zobacz wideo Obowiązkowe wyposażenie roweru. Policja przypomina, co na pewno sprawdzi, kiedy zatrzyma rowerzystę

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany muszą wyznaczyć sobie jakieś terminy, ponieważ w inny sposób możecie mieć duży problem z dokończeniem projektów w terminie. Jesteście rozkojarzeni udanym życiem uczuciowym, jednak musicie lepiej panować nad emocjami.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki w pracy odczują brak wrażliwości lub empatii swojego szefa. Zauważą, że są tylko jednym z elementów większej układanki, w której nie widzicie możliwości na to, by się dalej rozwijać.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta podniosły sobie tak wysoko poprzeczkę, że nie powinny się dziwić, że zostały same ze swoimi ambicjami. W realizacji tak ambitnych marzeń możecie liczyć tylko na siebie, co nie oznacza, że wam się nie uda.

Seniorzy, zdjęcie ilustracyjneDodatek do emerytury po 65. roku życia

Horoskop dzienny - Rak

 • Tracicie bardzo dużo czasu i energii na sprawy, które nie mają większego znaczenia. Starajcie się zachowywać odpowiedni dystans, zwłaszcza, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. 

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy zaczną planować coś związanego z rodziną - na horyzoncie może pojawić się szansa na powiększenie rodziny. Single z kolei mogą dziś liczyć na udane "łowy" w aplikacjach randkowych. Wasz optymizm ułatwi rozmowy.

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby z waszego otoczenia będą miały wyjątkowo negatywny wpływ na wasze samopoczucie. Trudno wam będzie wydajnie wykonywać swoje obowiązki, gdy jesteście w takim stanie. Starajcie się znaleźć czas, by pobyć w samotności.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi będą musiały wykorzystać swoje zdolności do negocjowania i pośredniczenia w konfliktach. Odniesiecie dużą rolę w tym, by zażegnać konflikt w pracy lub rodzinie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony powinny znaleźć czas na regenerację sił - dobrym pomysłem będzie zwrócenie się do swojego hobby, zwłaszcza, jeśli jest związane ze sztuką. Skupienie się na czymś innym niż praca i rodzina sprawi, że wasza głowa odpocznie od natłoku myśli. 

Granica KrakowaZnak D-42 nie zawsze znaczy, że trzeba jechać 50 km/h. Kiedy inna prędkość?

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce, zwłaszcza te samotne, mogą liczyć w tym tygodniu na nowe znajomości. Starajcie się jednak nie zwracać uwagi tylko na cechy zewnętrzne. Długofalowo nie są one kluczowe w budowaniu szczęśliwego związku.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce będą miały rewelacyjne pomysły dotyczące przyszłości, jednak nie powinniście zabierać się za nie zbyt szybko. Nie macie jeszcze odpowiednich środków ani wiedzy, by to zacząć. Lepiej uniknąć kłopotów i nieco odczekać.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Możecie spodziewać się pozytywnej opinii lub oceny na temat waszych zawodowych przedsięwzięć. Jak się okazuje, nie musieliście się tak bardzo przejmować. Musicie bardziej ufać waszemu doświadczeniu.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Grupowe zadania i praca zespołowa to coś, w czym Ryby będą się czuły wyśmienicie. Kontakt z kreatywnymi osobami sprawi, że będziecie mieli więcej energii i pomysłów, które wykorzystacie także w przyszłości. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: