Horoskop dzienny - sobota 20 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 20 sierpnia. Co przytrafi się dziś Bykowi, a co spotka Skorpiona? Odszukaj swój znak zodiaku i dowiedz się, jaki czeka cię dzień!

Wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Horoskop dzienny - Baran

W sobotę wyrusz na poszukiwanie nowej wiedzy. Poczytaj coś dobrego, idź na wystawę albo wybierz się na wycieczkę. Po drodze wydarzy się coś nieoczekiwanego, a bardzo pozytywnego.

Horoskop dzienny - Byk

Nieoczekiwana wiadomość pokrzyżuje twoje dzisiejsze plany. Początkowo nie będziesz z tego zadowolony, ale z czasem dostrzeżesz korzyści z nowej sytuacji.

Mycie podłogi (zdjęcie ilustracyjne)Błyszczące panele w zaledwie kilka minut? Twoja podłoga będzie lśnić

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed tobą szansa na spore pieniądze. Będziesz musiał się przy tym bardzo nastarać i napracować, ale szybko odczujesz satysfakcję.

Horoskop dzienny - Rak

Lubisz uparcie stawiać na swoim, nawet jeśli miałoby to boleć twoich bliskich lub było całkiem pozbawione sensu. Ale jest sytuacja, w której powinieneś odpuścić - w przeciwnym wiele stracisz.

Horoskop dzienny - Lew

Znajomi zdążyli się już przyzwyczaić do twoich szalonych pomysłów, ale jak zdradzisz im najnowszy, zupełnie zdębieją. Tym razem dobrze przemyśl, czy warto się aż tak uzewnętrzniać.

Zobacz wideo Clafoutis z rabarbarem. Idealny letni deser

Horoskop dzienny - Panna

Po wyczerpującym tygodniu w pracy w końcu skupisz się tylko na sobie i odpoczynku. Czeka cię przyjemny dzień, bez stresu i zawirowań.

Horoskop dzienny - Waga

Ciągle czujesz potrzebę tłumaczenia się przed kimś ze swoich decyzji, przez co inni stopniowo zagarniają coraz więcej twojej przestrzeni życiowej. Dziś przyjdzie pora na okazanie stanowczości.

Horoskop dzienny - Skorpion

Podejmiesz ważną decyzję dotyczącą finansów i komfortu życia. Jeśli skorzystasz z rad bardziej doświadczonych przyjaciół, na pewno będziesz zadowolony z wyboru.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nie zamartwiaj się tak. W sobotę okaże się, że problem w związku był tylko w twojej głowie, a w rzeczywistości sprawy układają się doskonale.

Kalendarz dni wolnych od pracy (zdjęcie ilustracyjne).Kalendarz roku szkolnego 2022/2023. Kiedy przypadają ferie i wakacje?

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ostatnio nie było ci po drodze z miłością, ale w sobotę przyjdzie zmiana. Poznasz kogoś, dzięki komu twoje serce zabije mocniej. Najbliższe dni pokażą, czy nowa znajomość przeistoczy się w coś więcej.

Horoskop dzienny - Wodnik

W sobotę wszystko będzie cię śmieszyło, ale uważaj, by nie parsknąć śmiechem w nieodpowiednim momencie. Możesz łatwo urazić kogoś, komu tego dnia nie będzie do śmiechu.

Horoskop dzienny - Ryby

Zatroszcz się dziś o swoje wnętrze. To dobry dzień na uporządkowanie w głowie ważnych spraw i próbę zdystansowania się od nich. Dobrym sposobem na to będzie relaksująca kąpiel lub spacer.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: