Horoskop dzienny - piątek 19 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na piątek 19 sierpnia. Bliźnięta są w ciągłym biegu i zaczyna im brakować oddechu. Baran powinien być dla siebie bardziej wyrozumiały. A przed Wodnikiem ważna decyzja. Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co cię dziś czeka!

Horoskop dzienny - Baran

Ostatnio jakoś ci ze sobą nie po drodze. Obwiniasz się o rzeczy, na które nie masz wpływu, oceniasz siebie kategoriami, których nigdy nie zastosowałbyś wobec swoich najbliższych. Postaraj się okazać sobie więcej czułości. A jeśli nie znajdziesz jej u siebie, zgłoś się po kilka miłych słów do zaprzyjaźnionych Bliźniąt.

Zobacz wideo Naukowcy policzyli, kiedy spotkamy kosmitów. Czym jest paradoks Fermiego?

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Byk

Byk na piątek ma ambitne plany, a wszechświat będzie mu sprzyjać. Serdeczność i wsparcie, którym obdarzał ostatnio wiele osób, podobają się gwiazdom, dlatego przez wszelkie trudności przeskoczy z lekkością i gracją baletnicy. Nie tylko w pracy czekają cię sukcesy. Skorpion, który kręci się w pobliżu od jakiegoś czasu, wreszcie zacznie wysyłać jednoznaczne sygnały.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Marzenia na piątek? Zostać w domu i zrobić sobie małe spa w łazience. Niestety, tym razem Bliźnięta nie mają szans na chwilę oddechu. W pracy wciąż coś się dzieje, a po pracy dobijają się kolejni absztyfikanci. Tę karuzelę trzeba będzie w końcu zatrzymać, bo to przestaje być zabawne!

Horoskop dzienny - Rak

Najedzony pysznościami i spieczony słońcem Rak powoli musi wracać do rzeczywistości. Piątek jednak będzie jeszcze wakacyjny i lekki. Delektuj się nim, bo na kolejne tygodnie masz w kalendarzu sporo atrakcji (i zobowiązań).

Horoskop dzienny - Lew

W piątek ogarnie cię dojmująca tęsknota. To uczucie towarzyszy Lwu już od jakiegoś czasu, ale tym razem się nasili. Za czym tak tęsknisz? Kogo ci brakuje? Zamiast zagłuszać emocje, wychodząc na miasto, znajdź sobie cichy kącik w domu i oddaj się autorefleksji.

Horoskop dzienny - Panna

Piątek spędzisz na łonie natury. Przy odrobinie wysiłku uda ci się skupić na odpoczynku i zapomnieć na moment o problemach zawodowych, które ostatnio wpływają na twój nastrój. Pamiętaj, praca to nie wszystko!

Horoskop dzienny - Waga

W piątek wreszcie uda ci się zrobić coś, na co długo czekałaś. Najważniejsza emocja? Ulga. Nie będzie lekko, ale obok będzie ktoś, komu na tobie zależy. Chwyć tę osobę za rękę i nie bój się okazywać  słabości.

Horoskop dzienny - Skorpion

Od dłuższego czasu planujesz odpocząć, ale wszystko, co "musisz" zrobić "zanim" odpoczniesz, cię od tego odwodzi. W piątek wsiądź za kółko swojego samochodu lub w pociąg i zapomnij o problemach. Pojedź w miejsce, w którym czujesz szczęście.

Horoskop dzienny - Strzelec

Od jakiegoś czasu słabiej dogadujesz się z rodziną. Więzy krwi to nie wszystko, ale Strzelcowi naprawdę brakuje osób, z którymi dorastał. Piątek to dobry dzień, żeby nadrobić zaległości. Umów się na kawę z kuzynką, z którą zawsze spędzałeś wakacje, lub odwiedź krewnych za miastem.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ostatnio nieco spuściłeś z tonu i wychodzi ci to na dobre. Dzięki rozluźnieniu udało się nawet przeżyć doznania duchowe, o jakich nie śniłeś. Postaraj się zachować ten spokój i luz jak najdłużej. Jeśli poczujesz, że coś powoduje u ciebie napięcie mięśni, mów o tym bezpośrednio swoim bliskim. Zrozumieją.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pewna sprawa, którą miałeś się zająć, ciągnie się za tobą już kilka miesięcy. Nic z tym nie robisz, przez co towarzyszą ci coraz większe wyrzuty sumienia. Pora zdecydować - angażujesz się na serio, czy rezygnujesz? W każdym przypadku musisz liczyć się z konsekwencjami własnych akcji.

Horoskop dzienny - Ryby

W piątek czeka cię podróż. Będzie to droga, z kategorii powrotów. Wrócisz w miejsce, w którym jest osoba, którą nazywasz domem. Niestety, tym razem nie będziecie mogły spędzić czasu, tak jak lubicie najbardziej. Przyjaciółka będzie w zupełnie innym nastroju - okaż jej wyrozumiałość i wsparcie.

*********************************

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: