Horoskop dzienny - czwartek 18 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - czwartek 18 sierpnia. Co spotka dziś Ryby, a co przytrafi się Strzelcowi? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co zostało ci zapisane w gwiazdach!

Horoskop dzienny - Baran

Barany są na dziwnym etapie życia. Czują, że wszystko, co dobre, mają już za sobą. Aby trwale nie pogorszyć sobie nastroju, walkę z życiowym zastojem powinny zacząć jak najszybciej - a najlepiej teraz.

Horoskop dzienny - Byk

W końcu spędzisz trochę czasu z rodziną, ale czwartek będzie sprzyjał nerwowej atmosferze i sprzeczkom. Przed spotkaniem spróbuj nastawić się pozytywniej i nie daj się wyprowadzić z równowagi.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W czwartek w Bliźniętach obudzi się narcyz. Najmniejsza zmarszczka, nawet ledwie widoczny pryszcz czy niesforny kosmyk włosów nieco podrażnią twoje kompleksy. Zamiast jednak skupiać się na tym, co ci się w tobie nie podoba, przyjrzyj się swoim atutom - a tych zdecydowanie ci nie brakuje!

Horoskop dzienny - Rak

Raku, możesz dziś w pracy w pełni zaufać swoim przywódczym umiejętnościom. Swoje zadania wykonasz na pięć z plusem, czym wzbudzisz podziw kolegów i koleżanek. To będzie bardzo owocny dzień!

Horoskop dzienny - Lew

Staniesz przed niełatwym wyborem. Serce będzie podpowiadało jedno, a głowa - drugie. Na szczęście możesz liczyć na podpowiedź mądrego przyjaciela.

Horoskop dzienny - Panna

Uda ci się w końcu pogodzić ze sprawami, które dręczyły cię od bardzo dawna. Pannom wróci optymizm i pogoda ducha, dzięki którym odważniej spojrzysz w przyszłość.

Horoskop dzienny - Waga

Nie przekreślaj od razu znajomości, którą niedawno zawarłeś. Choć teraz może wydawać ci się, że nie ma żadnych szans, by między wami dwojgiem narodziło się uczucie, to już niedługo sytuacja może się zupełnie odwrócić.

Zobacz wideo Galette z truskawkami

Horoskop dzienny - Skorpion

Uważaj dziś, przy kim żartujesz o swoich prywatnych sprawach. Ktoś może wykorzystać słowa Skorpiona i tak urozmaicić całą historię, by ci zaszkodzić.

Horoskop dzienny - Strzelec

Punktualność nie będzie w czwartek twoją mocną stroną. Nastaw dodatkowe budziki i przypomnienia, upewnij się też zawczasu, że po drodze na ważne spotkanie nie trafią ci się żadne przeszkody. Dziś szczególnie nie możesz pozwolić sobie na taką wpadkę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zbierzesz się na odwagę i powiesz ukochanej osobie, co naprawdę do niej czujesz. Nie spodziewaj się jednak oczywistej odpowiedzi. Sympatia musi poukładać ją sobie w głowie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Czwartek da początek ważnym zmianom w twoim życiu. Po raz pierwszy od dawna nie podejdziesz do nich z lękiem, ale z nadzieją i poczuciem spełnienia. Ten dzień będzie należał do ciebie!

Horoskop dzienny - Ryby

Natrętne myśli o kimś wpłyną na twoją koncentrację w pracy. Jeśli nie skupisz się na zadaniach, możesz spodziewać się przykrych, ale - niestety - zasłużonych uwag. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: