Horoskop dzienny - środa 17 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na środę 17 sierpnia. Skorpion musi nieco zwolnić, a Strzelec zacząć się cieszyć własnym towarzystwem. Barana czeka miła niespodzianka.

Horoskop dzienny - Baran

W środę rozglądaj się uważnie i nie przegap żadnej szansy. Może czekać na ciebie dodatkowy zastrzyk gotówki! Teraz bardzo się  przyda, może w końcu zaplanujesz jakiś wyjazd tego lata i trochę odpoczniesz.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Horoskop dzienny - Byk

Kolega z pracy załazi Ci za skórę. Niestety, delikwent nie rozumie prostych komunikatów. W tym tych najkrótszych - "nie!". Jeśli sama nie masz już na niego siły, poszukaj wsparcia w innych osobach w firmie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie, a liczba bodźców przerasta nawet ciebie. W środę czeka na Bliźnięta wiele wyzwań, jednak jeśli nie pomyślą też o regeneracji, to nie skończy się dobrze. O pomoc w zorganizowaniu wypoczynku warto poprosić kogoś bliskiego.

Horoskop dzienny - Rak

W twoim życiu szykują się zmiany i już nie możesz się ich doczekać. Uważaj tylko, żeby nie palić za sobą mostów. Nie chodzi o to, że kiedyś będziesz zawracać. Po prostu, po co zostawiać po sobie nieprzyjemny swąd palonego drewna!

Horoskop dzienny - Lew

Ostatnio ogarnia cię tęsknota za bliskimi osobami, które nagle zniknęły z twojego życia. Jeśli naprawdę ci ich brakuje, spróbują odbudować relację - nie ważne, w jakich okolicznościach się zakończyła. Jeśli jednak usłyszysz odmowę, uszanuj ją!

Horoskop dzienny - Panna

W życiu romantycznym czujesz zastój i zaczyna ci to przeszkadzać. Zastanów się jednak, czy nie ma w tym odrobiny twojej winy? Czy pozwalasz uczuciom rozkwitnąć, czy tłamsisz je, kiedy tylko zaczynają się wykluwać?

Horoskop dzienny - Waga

Czas spędzony na wsi to lek na całe zło. Ciesz się latem, wybierając się na wycieczkę rowerową. Odezwij się do dawnej znajomej - wasza relacja może na nowo stać się dla ciebie ważna. A nawet jeśli tak nie będzie, to przynajmniej spędzisz miły wieczór.

Horoskop dzienny - Skorpion

Masz tyle na głowie, że z niczym się nie wyrabiasz. Spróbuj zająć się jedną rzeczą, a nie dziesięcioma na raz. Nie złość się na siebie. Przechodzisz stresujący okres, więc każdy na twoim miejscu by się pogubił!

Horoskop dzienny - Strzelec

W grupie twoich znajomych ostatnio pojawia się sporo napięć. Nie masz już do tego głowy. Odetnij się od niepotrzebnych dram i wyjdź na dłuższy spacer. Pamiętaj, że w swoim własnym towarzystwie też możesz czuć się świetnie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Upór nie jest dobrym doradcą, ale ty wciąż o tym zapominasz. Zamiast zastanowić się, jak czujesz się tu i teraz, kurczowo trzymasz się planu. Wyluzuj, bo popsujesz wakacje - sobie i swoim bliskim.

Horoskop dzienny - Wodnik

W pracy czujesz, że się nie spełniasz. Zaczynasz szukać czegoś nowego. Zastanów się, co tak naprawdę chcesz robić w życiu i uwierz w swoje możliwości. Zostając w miejscu, które nie jest dla ciebie komfortowe, więdniesz.

Horoskop dzienny - Ryby

Wreszcie, po długim oczekiwaniu na kilka wolnych dni udało ci się odpocząć. Środa upływać będzie leniwie. W pobliżu będziesz mieć najbliższe osoby. Zrobi się też nastrój na wspomnienia. Ciesz się każdą taką chwilą!

Więcej o: